Antrąją Kalėdų dieną merienė vaišino savo iškeptu pyragu

„Palangos tilto” informacija, 2013-12-30
Antrąją Kalėdų dieną merienė vaišino savo iškeptu pyragu

Kalėdinė muzika bei pagal ją „šokanti“ miesto eglė, šviežias, ką tik iškeptas pyragas, kalėdiniai stebuklai ir linksmos vaikų pamėgtų personažų išdaigos – į tokį linksmybių siaututį pasinėrė mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai, antrąją Kalėdų dieną atskubėję į šventiškai padabintą centrinę kurorto aikštę.
Kalėdų šviesos miestas Palanga antrąją Kalėdų dieną mažiesiems miesto gyventojams bei svečiams parengė visą puokštę pramogų: centrinėje kurorto aikštėje, prie miesto eglės, duris atvėrė Žaislų bankas, o šventinę nuotaiką susirinkusiesiems dovanojo ne tik svarbiausias svečias – Kalėdų senis, bet ir garsusis piratas Flintas, pakvietęs mažuosius pramogautojus prisijungti prie jo nuotaikingos komandos.
Centrinėje miesto aikštėje duris atvėręs Žaislų bankas netruko prisipildyti mažųjų atneštų dovanėlių – bendraamžiams, kuriems Kalėdos nebuvo tokios dosnios dovanų, vaikai sunešė pliušinukų, automobilių, lėlių, žaidimų ir kitų dovanėlių.
Ne tik pramogų mėgėjai, bet ir smaližiai, šiandien atskubėję prie kurorto eglės, neliko nuvilti – jau tapo tradicija, kad antrąją Kalėdų dieną palangiškius sveikina ne tik miesto meras Šarūnas Vaitkus, bet ir jo šeima. Mero žmona Vilma bei mažieji Gabija ir Domantas visus pavaišino ką tik iškeptu pyragu.

Jūsų komentaras:

Šis -tas... 2014-01-02 10:51 (. / IP: 86.100.63.40)
...ir kur tokį didelį pyragą p.Vilma iškepė? Galėtų pasidalinti patirtim? -Bet žmonėms daugiau reikia ne pyragų, o nuveiktų darbų ..ar ,kad bent juos išgirstų !... -Tenka apgailestauti, - nėra kontakto su miesto visuomene....(žr. nuotrauką Mero ataskaitiniam, net Tarybos nariai nedalyvavo, nei Merijos skyrių Vedėjai ir t.t.)...

Taip pat skaitykite

Išgyvename nuostabų, gerumo, bendrystės ir kalėdinio stebuklo laukimo kupiną laikotarpį. Dar kelios dienos, ir į kiekvienus namus pasibels gražiausios žiemos šventės ¬– šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji metai.


Palangiškiai bei šventojiškiai, o taip pat – ir kurorto svečiai savaitgalį kviečiami kartu su visa Lietuva minėti Laisvės gynėjų dieną. Renginiai kurorte vyks dvi dienas – sausio 12 d. ir 13 d.Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Šilta šventė praėjusio ketvirtadienio vakarą surengta Kurhauze – minint Medicinos darbuotojų dieną, į šventinį renginį sukviesti ne tik kurorto medikai, bet ir visi miestiečiai, norintys pasveikinti šios profesijos atstovus.


Rugsėjo 28 dieną Palangoje buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Centrinėje miesto aikštėje praeiviams buvo dalinami atšvaitai, jog tamsiu paros metu pėstieji visuomet būtų saugūs. Pirmą kartą tokios dienos minėjimas buvo surengtas 1998 m. Prancūzijoje. Vėliau, išplitęs po įvairias Europos šalis, pasiekė ir Lietuvą. Akcijos misija – kilni....


Palangos Birutės parką jau šį šeštadienį padabins originalios instaliacijos fotografijos tema – kurortas jau 10-tą kartą visus kviečia į Birutės parko dieną.


Kalėdinė muzika bei pagal ją „šokanti“ miesto eglė, šviežias, ką tik iškeptas pyragas, kalėdiniai stebuklai ir linksmos vaikų pamėgtų personažų išdaigos – į tokį linksmybių siaututį pasinėrė mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai, antrąją Kalėdų dieną atskubėję į šventiškai padabintą centrinę kurorto aikštę.


Karšta sriuba šaltą žiemos dieną šildė susirinkusius į kurorto viešbučių ir restoranų asociacijos, Palangos Rotary klubo ir kai kurių kitų miesto įmonių surengtą labdaros renginį „Gerumo jūra“, vykusį  praėjusį šeštadienį J. Basanavičiaus gatvėje, ties Birutės alėja. Šis  renginys  buvo skirtas paremti Palangos...


Kai lankiausi turguje,  į akis smelkė dargana, kurią keitė lietaus pliūpsniai. „Nėra žmonių, nors tu ką. O dirbti ir kaip nors užsidirbti – reikia“, - dūsavo trys Palangos turgaus veteranės – Eugenija Staniulienė sakė turguje prekiaujanti 16 metų, tiek pat metų už prekystalio praleido ir kita prekiautoja Adelė Berenienė, o tiesiog Danute prisistačiusi moteris turguje sakė dirbanti 10...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas