Apdovanoti konkurso „Su gintarinėm Šv.Kalėdom, Palanga!“ geriausieji

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-01-30
Peržiūrėta
1811
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį trečiadienį viešbučio „Žilvinas“ konferencijų salėje vėl atgimė kalėdinė nuotaika. Pradinių klasių mokinukai gausiai rinkosi šioje salėje, dalyvavę vykusiame konkurse-parodoje „Su gintarinėm Šv.Kalėdom, Palanga!“. Projekto koordinatorė ir idėjos autorė Jolanta Liutikienė pasidžiaugė, jog aktyvumas tik išaugo, tad neorganizuoti šio konkurso ji negalėjo. Gražią popietę drauge susirinkę vaikai prisiminė neseniai praėjusias šventes, o už savo kūrybiškumą, kuriant kalėdinius žaisliukus ir atvirukus, buvo apdovanoti.

 

Tai, kad Palangos mokinukai yra kūrybiški, jie jau ne kartą įrodė. „Džiaugiuosi, jog jūs taip gausiai dalyvaujate“, - pasidžiaugė ir idėjos sumanytoja J.Liutikienė. Svarbiausiu kalėdinių žaisliukų ir atvirukų akcentu privalėjo būti gintaras, tad būtent juo ir suspindo visi vaikų darbeliai.

Vertinimo komisijai – paskirtai pirmininkei menininkei Gražinai Oškinytei-Eimanavičienei, gintaro meistrų gildijos pirmininkui Albertui Petkevičiui bei VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro Kurorto verslo skyriaus vedėjui Aivarui Anužiui – buvo ne taip ir paprasta išrinkti pačius geriausius darbelius tarp tokios jų gausybės. Visi darbeliai, pakabinti ant stilizuotų eglučių atkeliavo ir į apdovanojimų ceremoniją. Popietės metu vaikai kupini susidomėjimo stebėjo ir teatralizuotą kostiumų šou, paskatinusį, kaip teigė J.Liutikienė, nusikelti į praeitį.

Konkurse-parodoje dalyvavo Šventosios bendrojo lavinimo pagrindinės mokyklos, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Palangos pradinės mokyklos bei mokyklos-darželio „Pasaka“ pradinukai. Labiausiai komisiją sužavėjusių darbelių autoriai sulaukė ir dovanėlių, ant kaklo buvo garbingai užkabinti medaliai. „Baltijos“ mokykloje geriausiais tapo Matas Stasiulis, sukūręs įspūdingą kalėdinį žaisliuką bei Justina Reklaitytė, originaliai panaudojusi gintarą, puošiant savo kalėdinį atviruką. Į Šventąją su apdovanojimais grįžo Dovydas Jašinskis, sulaukęs dovanų už kriauklytėmis ir gintarėliais nusagstytą atviruką, o Lijanai Paulauskaitei buvo įteiktas apdovanojimas už itin elegantišką kalėdinį žaisliuką. Palangos pradinės mokyklos mokiniai Ema Montrimaitė, pavaizdavusi švenčių laukimo nostalgiją savame atviruke bei Paulius Beniušis, sukūręs įspūdingą eglutę taip pat iš apdovanojimų ceremonijos išėjo nešini dovanėlėmis. Mokyklos-darželio „Pasaka“ mokinukų taip pat laukė apdovanojimai – jie atiteko Vanesai Bertašiūtei už kalėdinį atviruką bei Jonui Intai už itin kruopštų kalėdinį žaisliuką. Savo asmenines simpatijas išreiškė ir Palangos miesto viešoji biblioteka, kur darbeliais galėjo grožėtis kiekvienas, užsukęs į Vaikų biblioteką, taip pat dovaną įsteigė ir gintaro meistrų gildijos pirmininkas A.Petkevičius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangiškiai, pasižymėję dideliais nuopelnais švietimo, kultūros, visuomeninės veiklos ir kitose srityse, šeštadienį, gruodžio 2 dieną, buvo apdovanoti garbės ženklais ir premijomis.


Antrą kartą rengiamo naujų kūrinių pučiamųjų orkestrams kūrybinio konkurso „MCC Palanga 2022“ pirmasis etapas priartėjo prie pabaigos - paskelbti pagrindinių prizų laimėtojai ir paskatinamųjų premijų laureatai.


Palangos sanatorinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai, pradinių klasių mokytoja Erika Turauskienė ir mokytojo padėjėja Laima Kesminienė 2021 m. lapkričio 19 d. – 2022 m. sausio 22 d. dalyvavo Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos profesijos konsultantės, žmogaus saugos mokytojos Jolantos Liutikienės inicijuotame konkurse-parodoje „Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!“ (toliau -...


Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Baigėsi tęstinis tarpmokyklinis konkursas - paroda „Su gintarinėm šv. Kalėdom, Palanga!“, kuris praėjusių metų pabaigoje ir vėl sujungė Palangos pradinės, Baltijos ir Šventosios pagrindinių mokyklų bei Vlado Jurgučio progimnazijos pradinių klasių mokinius, mokytojus ir tėvelius. Kadangi šalyje paskelbtas karantinas ilgam užvėrė visų mokyklų duris, 2020 metų...


Palangos savivaldybė išrinko diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui skirtos skulptūros-meninio akcento idėjos konkurso nugalėtojus. Jais tapo architektas Saulius Druskis ir skulptorius Sergejus Plotnikovas.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Penktadienį, kuomet buvo pristatyta jubiliejinė žymaus kurorto menininko Juozo Griušio paroda „Mano meno dienoraščiai“, Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vos tilpo visi norintys pasveikinti jubiliatą. Ir ne vienas atvykęs kartojo, jog, atrodo, dovanas reikėjo teikti gimtadienį šventusiam ir parodą pristatančiam menininkui, tačiau...


Antradienio popietę Kurhauze klegėjo mažiausieji palangiškiai – meno kūrėjai. Čia iškilmingoje ir šventiškoje aplinkoje apdovanoti jau aštuntą kartą Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Kurorto verslo skyriaus iniciatyva, tautodailininkės Jolantos Liutikienės sumanymu surengto konkurso-parodos „Su gintarinėm Šv. Kalėdom...


Praėjusį trečiadienį viešbučio „Žilvinas“ konferencijų salėje vėl atgimė kalėdinė nuotaika. Pradinių klasių mokinukai gausiai rinkosi šioje salėje, dalyvavę vykusiame konkurse-parodoje „Su gintarinėm Šv.Kalėdom, Palanga!“. Projekto koordinatorė ir idėjos autorė Jolanta Liutikienė pasidžiaugė, jog aktyvumas tik išaugo, tad neorganizuoti šio konkurso ji negalėjo. Gražią popietę drauge...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius