Arbata su „sprogstančiais“ burbuliukais iš dumblių – iš Azijos į Palangą

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-10-18
Peržiūrėta
1026
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Arbata su „sprogstančiais“ burbuliukais iš dumblių – iš Azijos į Palangą

 Kažin ar esu kada nors Palangoje gėręs skanesnę arbatą kaip vakar Senojo turgaus gatvėje duris atvėrusioje mažytėje jaukioje arbatinukėje „Skubis“.

Galbūt tiksliau būtų buvę arbatinę šalia turgaus bruzdesio pavadinti „Burbuliuke“, nes jos firminis gėrimas – „Bubble tea“, lietuviškai tariant, arbata su burbuliukais, pagamintais iš dumblių ir maloniai „sprogstančiais“ burnoje.

„Sumanymas atidaryti arbatinę, siūlančią subtilaus skonio „burbuliukų“ arbatą kilo stebint labai įsigalėjusią kavos kultūrą Lietuvoje. Mes siūlysime 100 procentų natūralią, taip vadinamą popping bubble tea, arbatą („sprogstančių“ burbuliukų arbatą, į kurią dedama juodieji tapijokos perlai ir sulčių burbuliukai, – aut.), kuri yra labai populiari Azijoje, Rusijoje ir Europoje“, – sakė įmonės savininkas Eugenijus Mažeika.

Burbuliukų arbata, kitaip dar vadinama perlų (pieno) arbata, atsirado Taivane. Kalbama, kad Taivane netoli mokyklos arbatas pardavinėjanti moteris nusprendė, kad vaikams reikia ko nors naujo, įdomesnio ir skanesnio. Taip ji į arbatą įpylė pieno ir tapijokos grūdelių – gėrimas sulaukė didžiulio susidomėjimo ir pasisekimo.

„Patalpas nuomosime. Atsivežėme ir įrengėme reikiamus arbatos gaminimo įrenginius, pačią arbatą, nuolatiniam darbui įdarbinsiu du žmones. Tai – mano ir mano žmonos Eglės verslas. Mažytis, bet mielas. Tikiu, kad palangiškiai ir kurorto svečiai atras mūsų arbatinukę“, – sakė E. Mažeika.

Tokią burbuliukų arbatą siūlanti arbatinė dar veikia tik Vilniuje.

„Jos savininkai – mūsų draugai. Vilniečiai pamėgo tokią arbatą. Tikiuosi, kad ją pamėgs ir palangiškiai“, – sakė arbatinės savininkas.

Jeigu verslas sėkmingai klosis, jis ketina panašią arbatinę atidaryti ir Klaipėdoje.

„Ją populiarinsime ne tik tradiciniais būdais, bet ir per socialinius tinklus, ypač „Facebook“, – sakė Eglė Mažeikienė, verslininko žmona.

Jūsų komentaras:

Gitana 2013-05-02 13:43 ([email protected] / IP: 90.130.150.5)
Saunu, kad atsiranda naujoves, palaikau savininkus ir linkiu sekmes...

Pajūrietė 2012-11-06 08:35 (IP: 86.100.60.112)
-Patys tikriausi dumbliai yra šiuo metu -rudenį, iš jūros išmetami vad.žemaitiškai- GARLIAI, o mediciniškai- PŪSLĖTOJI GUVEINĖ(juodi, kaip plaštaka su pūslelėmis), jūros žolė; Ją jau senovėje žinojo ir rinko protėviai..Tai ypač padeda metantiems svorį ! Galima tiek gerti arbatą, tiek nuovirą naud. vonioms! Sekmės !

Regina 2012-10-24 20:24 (IP: 78.61.204.18)
Chemija ir daugiau nieko.O dar kaina už tokį š...kosminė.

lukas 2012-10-22 15:00 (IP: 82.135.197.57)
pabandziau ta arbata,visai nieko...galetu ir poperiais bei linksmomis zolytemis prekiauti

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


                Dar kartą „sės“ ir įsikals vinį į karstą savo, kaip politiko, karjerą? Ar kaltinimai savivale jau buvusiai Palangos turgaus UAB „Palangos klevas“ direktorei Irena Vitkienei ir už finansinę veiklą įmonėje atsakingam, po direktorės atleidimo susirgusiam Eimučiui...


Liepos 10 d. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija padėjo tašką Senojo turgaus gatvės istorijoje ir priėmė nutartį atmesti pareiškėjo Aleksandro Jokūbausko apeliacinį skundą dėl Klaipėdos apygardos administracinio teismo 2012 m. gruodžio 21 d. priimto sprendimo nutraukti administracinę byla pagal pareiškėjų Aleksandro Jokūbausko, Irenos...


Gruodžio 21-ąją Klaipėdos apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija padėjo tašką Senojo turgaus gatvės istorijoje ir priėmė sprendimą nutraukti administracinę byla pagal pareiškėjų, Tarybos nario advokato Aleksandro Jokūbausko, Irenos Večerskienės, Janinos Smilgevičienės, Džiuljetos Garolienės ir Stasio Urbono, skundą atsakovei Palangos miesto savivaldybės...


Kažin ar esu kada nors Palangoje gėręs skanesnę arbatą kaip vakar Senojo turgaus gatvėje duris atvėrusioje mažytėje jaukioje arbatinukėje „Skubis“.


Pernai rekonstruota kurorto vaizdo nepuošusi Senojo turgaus gatvė vis dar tebekursto palangiškių aistras. Nepatenkintieji tuo, kad gatvė praktiškai atiduota pėstiesiems bei tuo, jog pasunkėjo privažiavimas prie nuosavų namų, ofisų ir parduotuvyčių, gyventojai, nesulaukę jiems palankių Eismo saugumo komisijos bei Savivaldybės administracijos sprendimų, kreipėsi į teismą....


Rytoj, prie jau dvyliktą kartą pamečiui rengiamų „Omnitel 1000 km lenktynių“ starto linijos išsirikiuos 44 komandos, šių varžybų dalyvės. Tai paaiškėjo trečiadienio vakarą, kai Palangoje baigė darbą lenktynių techninė komisija. Į Palangos stadioną susirinkę nekantriausi maratoninių lenktynių gerbėjai galėjo paganyti akis į lenktynininkų techniką, o vakar ji...


Iš paplūdimio išvežta 400 tonų dumblių

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 06 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos paplūdimyje, nuo Centrinės gelbėtojų stoties iki Palangos tilto, visus itin nustebino išmestų dumblių gausa. Kaip pasakojo UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, išvežta 400 tonų dumblių.


Palangos paplūdimiuose – dumblių antplūdis

Aistas MENDEIKA, 2009 08 22 | Rubrika: Miestas

Nuo praėjusio ketvirtadienio ryto Palangos komunalininkai energingai pluša Baltijos pakrantėje – paplūdimiai valomi nuo įvairių dumblių, taip vadinamų kerpių ir kitokių jūros į krantą išmetamų „lobių“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius