Astrologė: 2014-ieji bus dosnūs mokantiems klausytis savo širdies

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-01-02
Peržiūrėta
1374
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Astrologė: 2014-ieji bus dosnūs mokantiems klausytis savo širdies

„Šie metai mums visiems turėtų būti gana optimistiški. Itin palankūs jie bus tiems, kurių vertybės susijusios su šeima, kurie vertina gerus tarpusavio santykius, o taip pat kūrybingiems žmonėms – norintiems tobulėti, tiems, kurie klauso savo širdies ir dirbantiems darbą, nuo kurio ta širdis dainuoja“, – taip atėjusius 2014-uosius vertina jau beveik dvi dešimtis metų žvaigždžių lemtąjį žmogaus kelią skaitanti astrologė Violeta Liaugminienė.

Rytų ir Vakarų
horoskopai

Prasidėjo 2014-ieji kalendoriniai metai, į duris beldžiasi Žaliojo medinio arklio metai. Ir kiek mes tikime, kiek netikime įvairiomis prognozėmis, burtais bei aiškiaregystėmis, vis tiek įdomu: kas žadama kitąmet ir kiekvienam iš mūsų, ir Lietuvai?
Ką pranašauja žvaigždės, klausiame astrologės V. Liaugminienės, 1994-aisiais pradėjusios Sankt Peterburgo astrojogos mokykloje „Kanon“, 1999-aisiais įkūrusios astromineralogijos centrą  „Uranija”, po dviejų metų – astrojogos mokyklą ir štai jau beveik dvidešimt metų sudarinėjančios asmeninius ir ne tik asmeninius horoskopus bei konsultuojančios žmones.
„Ką žada pagal Rytų horoskopą sausio 30-ąją prasidėsiantys Žaliojo medinio arklio metai, atsakyti nelabai galiu, nes vadinamieji Rytų ir Vakarų horoskopai sudaromi vadovaujantis skirtingais principais ir skirtingais ženklais, – paaiškino V. Liaugminienė. – Aš vadovaujuosi vadinamąja Vakarų mokykla, kuri didžiausią dėmesį skiria Jupiterio planetai, ir horoskopai sudaromi visų pirma vadovaujantis tuo, kuriame Zodiako ženkle yra ši planeta“.
Beje, Jupiteris – išskirtinė planeta. Astrologų teigimu, jis turi įtakos jei ne absoliučiai visų, tai bent jau didžiosios daugumos žmonių likimams. Būtent Jupiteris diktuoja visą žmonijos vystymosi toną, tuo pačiu kiekvienam atskirai suteikdamas skirtingas energijas, veikia žmonių dvasingumą, tobulėjimą, akiratį.

Populiarioji astrologija
V. Liaugminienei uždavėme ir dažnai kylantį klausimą  – o kiek gi galima tikėti kasdien per radijas ir televizorius skelbiamomis bei laikraščiuose spausdinamomis prognozėmis? Juk kiekvienas mūsų – tegu būna gimęs po tuo pačiu ženklu, – gimsta ne tais pačiais metais, ne tą pačią valandą, ne tą pačią minutę...
„Jeigu žmogaus gimimo metu bent trys planetos buvo tame Zodiako ženkle, kuriame buvo ir Saulė, tada metų prognozė būna gana tiksli“, – sakė astrologė.
Tiesa, čia pat ji pripažino, kad ir pačios metų – ar mėnesio, ar dienos – astrologinės prognozės būna įvairios, mat jos yra daugiasluoksnės.
„Laikraščiuose daugiausiai spausdinama vadinamoji populiarioji astrologija, – aiškino V. Liaugminienė. – Galų gale, ten juk nesudėsi visko plačiai, tad prognozės remiasi vienu – Saulės – ženklu. Kiek aš pati stebiu, yra žmonių, kurie yra „gryni“ savojo ženklo atstovai, tad jiems metų prognozė sudėliota labai tiksliai. Tačiau tiksliausi, be abejo, yra personaliniai horoskopai“.
Taip pat labai svarbu esą kiek įtakos žmogaus gimimo metu turėjusi Jupiterio planeta, nes „bendruosius“ horoskopus sudarantys astrologai daugiausia dėmesio skiria būtent jai. Ir kuo didesnę įtaką žmogui jo gimimo metu turi Jupiteris, tuo tikslesni jo atžvilgiu yra populiarieji horoskopai.

Optimistiški metai
„Jeigu kalbėsime apie metus apskritai, tai šie metai mums visiems – tiek žmonėms asmeniškai, tiek mūsų valstybei, tiek pasauliui – turėtų būti gana optimistiški. O itin palankūs – ypač nuo kovo mėnesio – jie bus tiems, kuriems didžiausia vertybė yra šeima. Tad 2014-uosius galima drąsiai vadinti šeimos metais“, – sako astrologė.
Tiesa, kaip pabrėžė V. Liaugminienė, iki kovo mėnesio tiems, kurie šeimoje ar tarpusavio santykiuose nėra labai patenkinti savo antrosiomis pusėmis, tebesitęs sudėtingas laikas, prasidėjęs dar praėjusiais metais. Astrologės pastebėjimais, ypač 2013-ųjų paskutiniais mėnesiais padaugėjo į ją besikreipiančių žmonių, kuriems šeimose iškilo sunkumų. Pasak pašnekovės, žmonės net perdėtai aštriai reaguoja į mažiausius konfliktus – iki skyrybų. Tad nuoširdžiai patariama: neskubėkite, palaukite dar porą mėnesių, ir kritinis laikotarpis turėtų baigtis.
Nuo kovo iki liepos mėnesio prasideda laikas, kuris jau bus tinkamas kurti šeimoms. Ir ne tik: šis metas geras įsigyti nuosavybei – žemei, nekilnojamajam turtui.
Taip pat pirmoji metų pusė – iki liepos mėnesio – bus palanki visiems, kas vertina ir brangina gerus tarpusavio santykius, myli, gerbia tiek savo artimuosius, tiek bičiulius.
„Nuo liepos mėnesio prasideda laikas, kuris bus labai dėkingas tiems žmonėms, kurie sugeba savyje pažadinti dieviškąjį potencialą, tiems, kurie kuria bei gyvena kūrybingai, – tęsia V. Liaugminienė. – Visi metai bus ypatingi tuo, kad skatins mus atsiskleisti, o antras pusmetis ypač geras tiems, kurie moka klausyti savo širdies, eiti, kur ji veda, dirbti darbus, nuo kurių širdis dainuoja. O jeigu kol kas tokio darbo nėra – ateina pats geriausiais laikas jį keisti“.

Dvi metų pusės
Pirmąjį pusmetį, astrologės prognozėmis, žvaigždės bus palankiai išsidėsčiusios gimusiems po Vandens ir Žemės stichijų globojamais Zodiako ženklais: Vėžiams, Skorpionams, Žuvims bei Ožiaragiams, Jaučiams bei Mergelėms. Antroji metų pusė geresnė turėtų būti Ugnies bei Oro stichijų globojamiesiems Avinams, Liūtams, Šauliams bei Svarstyklėms, Vandeniams ir Dvyniams.
Nuo kovo mėnesio Juodasis mėnulis (Lilit) iš Vėžio ženklo pereis į Liūto ženklą. Šis laiko tarpas bus labai sudėtingas tiems, kurie yra savimylos, išpuikę bei egoistiški. Išbandymų laikas ateis „viešiems asmenims“, ypač sudėtinga bus politikams bei scenos žmonėms.
Iki liepos mėnesio angelas sargas – Baltasis mėnulis (Selena) – itin atidžiai globos Šaulio ženklo žmones – jų gyvenimus lydės daugiau šviesos, jie sulauks daugiau palaikymo tiek iš aukštesniųjų jėgų, tiek iš aplinkinių. Nuo liepos Selena globos Ožiaragius.
Beje, Baltajam mėnuliui perėjus į Ožiaragio ženklą atsiskleis daugiau galimybių apskritai visiems: kiekvienas mūsų turėtų pajusti dieviškosios aplinkos palaikymą. Šis metas itin palankus atsikratyti įvairiausių priklausomybių, žalingų įpročių. Patartina šiuo laikotarpiu susiplanuoti gyvenimo tikslus ir siekius – didelė galimybė, jog planus pavyks įgyvendinti.

Planuokime ateitį
Kaip jau minėta, metai prognozuojami atsižvelgiant į tai, kokiame ženkle yra Jupiterio planeta. Šiais metais Jupiteris pereis iš Vėžio į Liūtą. Tad planuodami gyvenimą ir susidėliodami jo tikslus, nepamirškime, kad planuoti reikia dvylikai metų į priekį: palankus laikas numatyti gyvenimo gaires su didžiausia tikimybe, kad viskas įvyks, kaip norima, pasikartos tik po dvylikos metų. Būtent tiek laiko užtrunka, kol planeta apsuka visą Zodiako ratą.
Kalbant apie ženklus, kuriems dabar sudėtingiausias bei dėkingiausias metas, dera paminėti Liūtus ir Skorpionus. Pirmiesiems nelengva: jie turi itin atidžiai „išsigryninti“ savo tikslus ir siekius, susidėlioti, ko atsisakyti, o ką neštis į ateitį. Skorpionams gi dėkingas metas: jų ženkle dabar yra Mėnulio mazgas, skatinantis tobulėti, padedantis realizuoti save. Šio ženklo žmonėms vertėtų savo siekius susidėlioti net devyniolikai metų į priekį – tam dabar pats tinkamiausias metas. O po kovo mėnesio toks metas ateis gimusiems po Svarstyklių ženklu.

Geri metai Lietuvai

O ką šiais metais žvaigždės žada Lietuvai? Ir apskritai – ar įmanoma sudaryti valstybės horoskopą?
„Mano nuomone, šiuo metu iš Lietuvoje dirbančių astrologų – žinia, nesiimu kalbėti už visus – nėra nė vieno, kuris galėtų prognozuoti valstybiniu mastu ir praktikuotų vadinamąją mundaninę atstrologiją, – atsakė V. Liaugminienė. – Rusijoje yra rimtų astrologų, dirbančių šioje sistemoje, sudarančių valstybių horoskopus ir galinčių juos rimtai interpretuoti. Lietuvoje tokio lygio specialistų nėra“.
Kita vertus, atkurtos Lietuvos valstybės horoskopas yra, nes yra gerai žinoma data – ne tik metai, diena, bet ir valanda, kada paskelbtas, kada pasirašytas Nepriklausomybės atkūrimo aktas. Tad pažvelgus į šį Lietuvos horoskopą galima nusakyti tam tikras bendras tendencijas.
„2014-ieji valstybei turėtų būti geri metai – net ekonomine prasme. Šiemet galime tikėtis, jog gyvenimas ims šviesėti ir gerėti visiems mums. Kaip minėjau, Baltasis mėnulis pereina į Ožiaragį, ir tai teigiamai atsilieps net Lietuvos finansinei būklei. Tad ir mūsų pajamos turėtų po truputį augti, ir Lietuvos pensininkams turėtų palengvėti. Gal net „nurėžtos“ pensijos bus pradėtos grąžinti“, – sako astrologė, 2009-ųjų pabaigoje labai tiksliai išprognozavusi visus finansinius sunkumus, laukusius Lietuvos 2010-aisiais.

Jūsų komentaras:

...2014 bus dosnūs mokantiems klausytis savo širdies 2014-01-03 19:47 (. / IP: 86.100.63.40)
- o jei Lietuvos Valdžiažmogiai neturi širdies? Tapo buržujais ir kanibalais...apiplėšę skurdžiausius ir silpniausius? Per daug skaudu - kai visą gyvenimą dirbę,net padoraus maisto nei vaistų nebegali nusipirkti;O prie lovio pampsta, užgrobia žmonių žemes, atvirai tyčiojamasi, tampoma po teismus kur nuosprendis iš anksto aiškus!(rašo pres)

Taip pat skaitykite

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, minima spalio 1-ąją, yra ypatinga mums visiems – ir patiems senjorams, ir tiems, kurie kasdien semiasi žinių bei gyvenimiškos patirties iš savo tėvų ar senelių


Palangos savivaldybė ieško kūrėjų, kurie galėtų subrandinti ir paskelbti idėją, kaip atrodytų skulptūra, skirta diplomatui Jamesui Youngui Simpsonui ir Derybinei grupei dėl Palangos grąžinimo. Tai "Palangos tiltui" patvirtino Palangos miesto Savivaldybė..


Visas būrys klaipėdiečių darbuojasi Palangoje, tačiau toli gražu ne visi čia pritampa, o juo labiau diriguoja kitiems. Tačiau klaipėdietei, buvusiai Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro Informacijos ir pardavimų skyriaus vedėjai, o dabar Palangos Kultūros ir Jaunimo centro (PKJC) direktorei Vitai Petrauskienei pasisekė – Palangoje ji nardo kaip žuvis vandenyje, nors prieš beveik...


Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, liepos 7 d. lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Socialdemokrato Seimo nario Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Antano Vinkaus apsilankymas mėnesio pradžioje savivaldybės įmonėje UAB „Palangos komunalinis ūkis“ atsirūgo šios bendrovės direktoriui Konstantinui Skierui, taip pat socialdemokratui. „Man labai skaudžiai kliuvo. Sulaukiau nepatenkintų kai kurių Palangos politikų skambučių, teko aiškintis. Man...


Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, birželio pradžioje lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Šį sekmadienį – rinkimai į miesto savivaldybės Tarybą ir netrukus kurorto vystymuisi diriguos naujoji Taryba, o darbus vykdys naujoji administracija. „Palangos tiltas“ apklausė daugiau kaip 20 miesto verslo, politikos ir visuomenės atstovų, teiraudamasis, kurie miesto politikai, administracijos ir savivaldybės įmonių vadovai paliko ryškiausią pėdsaką miesto...


„Šie metai mums visiems turėtų būti gana optimistiški. Itin palankūs jie bus tiems, kurių vertybės susijusios su šeima, kurie vertina gerus tarpusavio santykius, o taip pat kūrybingiems žmonėms – norintiems tobulėti, tiems, kurie klauso savo širdies ir dirbantiems darbą, nuo kurio ta širdis dainuoja“, – taip atėjusius 2014-uosius...


2014-ųjų metų sutiktuvės Palangoje, nors ir itin gausios gero oro priviliotų svečių, specialiųjų tarnybų atstovų tikinimu, buvo vienos iš ramiausių per keletą pastarųjų metų, nors šiemet, skirtingai nei pernai, kurorte linksminosi daug jaunimo. Tačiau šventę aptemdė iškart po vidurnakčio kilęs gaisras.


Poetė ir astrologė - prieš pigų skonį kurorte

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 02 06 | Rubrika: Miestas

Senąją Palangą prisimena daugelis „kurorto vaikų“, čia leidusių gražiausias vaikystės dienas. Būtent tokius prisiminimus atmintyje atgaivino ir garsios moterys – poetė Ramutė Skučaitė ir astrologė Palmira Kelertienė, savo pirmuosius gyvenimo žingsnius žengusios kurorte. Abi patvirtino, jog dabartinė Palanga joms nebe tokia miela, tos, kur vyravo ramybės dvasia, menininkai atrasdavo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius