Atostogaujantis vicemeras – gelbėtojų glėbyje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-07-18
Peržiūrėta
1806
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje vasara – pats darbymetis. Kai miestą užplūsta minios poilsiautojų, smagiai leidžiančių laiką kurorte, valdžios vyrams galvoje nebe darbai. Atrodo, nieko blogo, jei miesto valdžia nori atostogų vasarą. Juk jie – irgi žmonės, ir jiems norisi pasilepinti prie jūros. Pagundoms neatsispyrė ir  aukštas Palangos valdininkas – mero pavaduotojas Rimantas Garolis. Mero Vytauto Stalmoko potvarkiu vicemeras išleistas dviems savaitėms eilinių atostogų. Kaip ir kur atostogauja didžiausio šalies kurorto aukštas pareigas užimantis politikas, nereikėjo ilgai ieškoti bei klausinėti...

 

Pramoga – prabangus kateris

Ankstų ketvirtadienio rytą, apie 7 val.,  kai „Palangos tilto“ žurnalistai su policija paplūdimyje fiksavo atvejus dėl atsivedamų šunų, netikėtai teko sutikti mero pavaduotoją R.Garolį, sėdintį ant suoliuko prie Gelbėjimo stoties. Iš pirmo žvilgsnio atrodantis gana neįprastai, nesiskutęs ir užsimiegojęs, vicemeras, pamatęs žiniasklaidos atstovus, puolė sveikintis. Pasiteiravus, ar ketina lįsti į jūrą atsigaivinti, aiškino esą norįs papramogauti kateriu. Mums tik  beliko išsižiojus pavydžiai nuo kranto stebėti, kaip pats gelbėtojų vadas J.Pirožnikas užvedė prabangų katerį ir su R.Garoliu bei dar dviem keleiviais dingo jūros platybėse.

 

Piktas ant žiniasklaidos

Prieš sutinkant vicemerą, Vandens motociklų klubo prezidentas J.Pirožnikas, ne itin patenkintas vizitu, neslėpdamas žurnalistei aiškino, kad su spauda nenorįs bendrauti, nes  dar 2007 metais žiniasklaidoje pasipylė nepalankūs straipsniai apie Vandens motociklų sporto klubą, apie turto ir inventoriaus perdavimą.

 

Liberalcentristų „ganykla“

Kad valdančiosios daugumos liberalcentristai „ganosi“ Gelbėjimo stotyje, teko girdėti ne tik iš miestiečių – net patys gelbėtojai yra prasitarę apie naktines uliones pajūryje.

Kodėl gi vicemerui nepasinaudoti proga papramogauti, jei jo paties iniciatyva buvo išvaikyti senieji gelbėtojai, o poilsiautojų gyvybės patikėtos Vandens motociklų sporto klubui? Beje, pastarajai įstaigai perduotas ir tūkstančius kainuojantis inventorius – narų įranga, vandens motociklai ir kitkas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 8-ąją Savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Rimantas Mikalkėnas sveikino moteris.


Po Lietuvą šią vasarą keliaujantis DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas kaskart į draugiją pasikviečia žinomą šalies moterį. 


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Lietuvos savivaldybių asociacija, vienijanti 60 šalies savivaldybių, palaiko Palangos miesto savivaldybės tarybos ir mero kreipimąsi į valstybės vadovus dėl ketinimų privatizuoti poilsio ir reabilitacijos centrą „Pušynas“ Palangoje, kuriuo kategoriškai nesutinkama, kad būtų likviduojamas mūsų kurorte veikiantis poilsio ir reabilitacijos centras, naikinama kurorto sanatorinio gydymo...


Fotografijos klasiko Algimanto Kunčiaus serija „Prie jūros. Palanga 1965–2015“ – tai daugiau nei pusę amžiaus besitęsiantys Lietuvos pajūrio gyvenimo fotografiniai užrašai, laiko perspektyvoje tampantys intriguojančia sociologine-antropologine studija, skelbia 15min.lt


Nacionalinėje krepšinio lygoje netrukus kovas pradėsiantiems kurorto krepšininkams – „Palangos kuršiams“ – sėkmės trečiadienį palinkėjo miesto meras Šarūnas Vaitkus bei mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas. Meras pasidžiaugė, kad „Palangos kuršiai“ savo puikiu žaidimu pagyvina miesto sportinį gyvenimą. 


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Palangiškių atostogų geografija: nuo namų kurorte iki Filipinų ir Egipto

Linas JEGELEVIČIUS, Alfredas PUMPULIS, 2011 08 08 | Rubrika: Jūros vaikai

Gyvename didžiausiame Lietuvos kurorte, bet palangiškiai atostogų stengiasi išsprukti kitur. Renkasi jas pagal kišenę ir tik patiems atostogautojams žinomus dalykus. Vieniems puikios atostogos – turkštis svetimoje jūroje, kitiems – išvyka į kalnus, tretiems– pažintinės kelionės po platųjį pasaulį. Kalbinti miesto politikai dėstė esą...


Atostogaujantis vicemeras – gelbėtojų glėbyje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 18 | Rubrika: Miestas

Palangoje vasara – pats darbymetis. Kai miestą užplūsta minios poilsiautojų, smagiai leidžiančių laiką kurorte, valdžios vyrams galvoje nebe darbai. Atrodo, nieko blogo, jei miesto valdžia nori atostogų vasarą. Juk jie – irgi žmonės, ir jiems norisi pasilepinti prie jūros. Pagundoms neatsispyrė ir  aukštas Palangos valdininkas – mero pavaduotojas Rimantas Garolis. Mero Vytauto...


Valdžia nemokamų atostogų nematys

„Palangos tilto“ informacija, 2009 07 10 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės tarybai pristatytą sprendimo projektui dėl kurorto mero Vytauto Stalmoko ir vicemerų Rimanto Garolio bei Edmundo Krasausko prašymų išleisti juos nemokamų atostogų, įsikišus Vyriausybės atstovei, nepritarta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius