Atsakymai į klausimus apie pozityvų bendravimą šeimoje ir paauglystę nemokamose paskaitose tėvams.

Palangos tiltas, 2021-11-24
Peržiūrėta
742
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paauglė / Vida Press nuotr.
Paauglė / Vida Press nuotr.

Daugybė atsakymų į klausimus apie pozityvų bendravimą šeimoje ir paauglystę nemokamose paskaitose tėvams.

Gruodžio 8 d. 17.30-20:00 val. Paauglystė.  Paauglsytės metas – laikas, kai tėvai plečia savo ribas! Kaip padėti sau ir vaikui šiame etape.

Gruodžio 15 d. 17.30-20:00 val. Pozityvus bendravimas šeimoje – kaip kurti pozityvų santyki šeimoje tarp suaugusiųjų ir vaikų ir kokie stebuklai vyksta kai keičiame bendravimo stilių.

Lektorė – edukologė Indrė Gaudiešiutė

Bendruomeniniai šeimos namai, Jūratės g. 42 (II aukštas), Palanga

Būtina registracija tel. nr. +37069491354

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Daugybė atsakymų į klausimus apie pozityvų bendravimą šeimoje ir paauglystę nemokamose paskaitose tėvams.


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Palangos miesto socialinių paslaugų centras (Globos centras),įgyvendindamas projektą „Atvira bendruomenė“ kartu su verslo ir lyderystės akademija „In corpore“, rugsėjo 4 d. suorganizavo renginį „Gerumo sala“.  


Tam, kad išliktume jaunatviški ir išvengtume daugybės nepageidaujamų pokyčių, mums reikalingos įvairios medžiagos, o viena iš jų – hialurono rūgštis. Tačiau, ar apie ją žinote iš tiesų viską, kas svarbu? Kviečiame sužinoti atsakymus į svarbiausius klausimus.


Bendruomeniniai šeimos namai lapkričio mėnesį kviečia į Tėvystės įgūdžių paskaitas tėvams


Vis daugiau tėvų nori ne tik stebėti, ką jų atžalos veikia internete, bet ir turėti galimybę kontroliuoti jų veiksmus. Atsižvelgdama į tai, mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ patobulino savo savitarnos programėlę – nuo šiol tėvai tiesiog savo telefonuose galės tikrinti ir valdyti vaikų išlaidas.


Septyniasdešimt ketveri metai prabėgo nuo tada, kai 1941 m. birželio 14-osios naktį prasidėjo masiniai lietuvių areštai. Gyvuliams skirtuose vagonuose žmonės su šeimomis buvo tremiami į Sibirą, kur spiginant negailestingam šalčiui buvo verčiami kęsti badą bei sunkiai fiziškai dirbti. Ne vienas lietuvis, neištvėręs tokių atšiaurių gyvenimo...


Vakar per pusantros valandos kurorto savivaldybės Tarybos politikai „sugliaudė“ visus 35 klausimus. Opozicija buvo pastebimai pritilusi, o be „žiežirbų“ vykstant posėdžiui, politikai – tiek iš valdančios daugumos, tiek opozicijos – varstė posėdžių salės duris.


Gargždų kapinėse pagaliau buvo deramai įamžintas Lietuvos partizanų generolo Jono Žemaičio-Vytauto atminimas – paminklo granito plokštėje buvo iškalti jo artimųjų vardai, gimimo bei mirties datos: Petronėlė (1886-1961), Jonas (1872-1953). Paminklą atidengė P. ir J. Žemaičių anūkės Rūta ir Aušra Juškytės.


Praėjusį ketvirtadienį  Palangos miesto savivaldybės tarybos komitetų nariai buvo supažindinti su UAB „Litesko“ per dešimtmetį esą padarytomis investicijomis į kurorto šilumos ūkį. Jas planuojama tvirtinti artimiausiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje. Kurorto politikai, išklausę informaciją apie daugiau nei 13 mln. litų vertės vadinamąsias investicijas, suabejojo dėl jų realių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius