Taryba 35 klausimus „sugliaudė“ per pusantros valandos

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-08-29
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Taryba 35 klausimus „sugliaudė“ per pusantros valandos

Vakar per pusantros valandos kurorto savivaldybės Tarybos politikai „sugliaudė“ visus 35 klausimus.
Opozicija buvo pastebimai pritilusi, o be „žiežirbų“ vykstant posėdžiui, politikai – tiek iš valdančios daugumos, tiek opozicijos – varstė posėdžių salės duris.

Pirmiausia Taryba su jau praėjusiu 50-uoju gimtadieniu pasveikino konservatorių Dainių Želvį.
Visuomenės aktyvistė Albina Rakauskienė pastebėjo, kad prieš rinkimus „visi politikai“ žadėjo tvarkyti miesto įmones, teikiančias viešąsias paslaugas, bet taip neatsitiko.
„Šilumos ūkyje – betvarkė numeris vienas. Visi mokame už savo nemokius kaimynus. O iš čiaupo „bėga” su vandeniu ir akmenukai“, – sakė palangiškė.
Politikams iškilo klausimų dėl Šventosios kultūros centro direktorės Rimos Beniušienės atleidimo įforminant jį „abipusiu sutarimu“.
„Tvarkietis“  Aleksandras Jokūbauskas prašė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Broniaus Martinkaus patvirtinti, kad direktorei buvo skirta nuobauda už darbo drausmės pažeidimą.
B. Martinkus tai patvirtino, bet tuomet įsiterpė pati jau buvusi direktorė, kuri teigė, kad jos pažeidimas ir atsiskaitymas iš darbo „savo noru“ nėra susiję.
„Priežastis, kodėl padėjau pareiškimą kita – išvažiuoju gyventi į kitą rajoną“, – sakė R. Beniušienė.
Opozicijai nuogąstaujant, kad Taryboje atveriamas kelias administracijos direktorei savo įsakymu tvirtinti būsimų viešųjų įstaigų vadovus, Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Daiva Kerekeš sakė, kad tai neturi jokio pagrindo.
„Pirmiausia turės būti, kaip ir kitais atvejais, rengiamas konkursas ir išrenkamas nugalėtojas. Taryba turės patvirtinti jį“, – sakė Vyriausybės atstovė.
Palangiškiams, gyvenantiems daugiabučiuose, turėtų būti aktualus Tarybos sprendimas, pagal kurį, siekiant padidinti energinį efektyvumą miesto daugiabučiuose, į komisijas šiam tikslui bus traukiami ir pačių daugiabučių atstovai.
„Centristo“ Nerijaus Stasiulio siūlymu, į komisiją buvo pasiūlytas ir Tarybos patvirtintas taip pat „centristas“  Albinas Stankus.
Jo kandidatūra  komisijoje pasirodė labai tinkama ir miesto merui, konservatorių lyderiui Šarūnui Vaitkui.
„Jis (A. Stankus – L.J.) daug pastangų yra įdėjęs miesto valdomai įmonei (UAB „Palangos komunalinis ūkis“) perimant daugiabučių administravimą. Žinia, toks žingsnis tikrai pasiteisino. A. Stankus yra labai kompetentingas, turintis daug idėjų“, – sakė meras.
Taryba patvirtino sklypų detaliuosius planus, išskyrus žemės sklypui M. Daujoto g. 1.
Baigiant detaliųjų sklypų tvirtinimo seriją, meras Š. Vaitkus prašė urbanistikos ir skyriaus specialistų, prieš priimant sprendinius dėl detaliųjų ir techninių projektų, pirmiausia nuvažiuoti į sklypą.
„Įsitikinkite savo akimis, kad vienoje gatvės pusėje nestovi koks nors penkiaaukštis namas, o priešais – individualus gyvenamas namas“, – prašė miesto vadovas.

Jūsų komentaras:

Susirūpino 2013-08-30 11:20 (IP: 86.100.150.167)
Kam tiek pagiežos, jei netyčia suklysta dėl vardo. Tik pats A.Stankus turi teisę reikšti nuomonę ar tai vertina kaip pasityčiojimą ar kaip paprasčiausią korektūros klaidą.

Sąmoningas pasityčiojimas laikraščio pagalba... 2013-08-30 10:33 (. / IP: 86.100.60.112)
Kas čia toks,Palangos Tarybos narys Antanas Stankus ? Jei tai Albinas Stankus,- tai šis laikraštis nebe pirmą kartą klaidina skaitytojus, o tikriausiai tai sąmoningas pasityčiojimas iš Albino Stankaus...nes jis ilgametis palangiškis, ypač Gerbiamas žmogus ir Tarybos narys!

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, balandžio 20-ąją, posėdžiavusi Savivaldybės darbo grupė Pasiūlymams dėl priemonių, susijusių su COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu, rengti, numatė priemones, kurios padės kurorte sušvelninti karantino sukeltas neigiamas pasekmes Palangos gyventojams ir verslui. Darbo grupės siūlymus svarstys ir galutinius sprendimus kitą...


Tam, kad išliktume jaunatviški ir išvengtume daugybės nepageidaujamų pokyčių, mums reikalingos įvairios medžiagos, o viena iš jų – hialurono rūgštis. Tačiau, ar apie ją žinote iš tiesų viską, kas svarbu? Kviečiame sužinoti atsakymus į svarbiausius klausimus.


Metų pabaiga – ant nosies, bet viešbučių direktoriai bėdoja, kad kambarių rezervacija – vangi, mat nėra rusų. Kai Druskininkai didžiuodamiesi skalambija, kad jiems pavyko rusus „pakeisti“ naujais turistų srautais iš Skandinavijos, Vakarų Europos ar net Izraelio, Palanga jau beveik dvejus metus nesugeba paskirti Turizmo informacijos centro direktoriaus.


„Palangos tiltas“ tęsia straipsnių ciklą apie renovuojamus Palangos daugiabučius. Šį kartą buvo pakalbinti Žvejų, Druskininkų bei Ganyklų gatvės renovuojamųjų namų gyventojai. Bronius Pipiras: „Sudefektuotas“ visas namas“ Žvejų gatvėje gyvenančio ir už teisybę kovojančio palangiškio Broniaus Pipiro teigimu, name palikta aibė brokų ir...


Trečiadienį ir penktadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusius, kad buvo teisti. Penki kandidatai – trys iškelti Darbo partijos ir po vieną partijos Tvarka ir teisingumas bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis”...


Gerai psichinei sveikatai – aštuonios valandos darbo ir tiek pat miego

„Palangos tilto“, „Delfi“ inf., 2013 10 10 | Rubrika: Sveikata

Nerimas, padažnėjęs širdies plakimas, įtampa raumenyse, nuovargis – pirmieji nuolatiniame strese gyvenančio žmogaus sveikatos sutrikimo požymiai. Kas yra psichinė sveikata ir kodėl būtina ja rūpintis?


Vakar per pusantros valandos kurorto savivaldybės Tarybos politikai „sugliaudė“ visus 35 klausimus. Opozicija buvo pastebimai pritilusi, o be „žiežirbų“ vykstant posėdžiui, politikai – tiek iš valdančios daugumos, tiek opozicijos – varstė posėdžių salės duris.


Be maisto žmogus išgyventų savaites, be vandens – keletą dienų, tačiau be oro galėtume išbūti tik keletą minučių. Kvėpavimo sutrikimai, kamuojantys tiek vaikus, tiek suaugusius, turi įtakos tiek fizinei, tiek psichinei savijautai. Ir jeigu vaikai dažniausiai kenčia dėl padidėjusių adenoidų, kuriuos galima nesunkiai pašalinti, suaugusiesiems yra sunkiau. Kvėpavimo...


Lietuvos kredito unijoms pastaruoju metu dėmesio nestinga. Sparčiai joms augant, Lietuvos bankas priėmė kredito unijų priežiūros ir veiklos sugriežtinimo priemones. Tačiau į jas Palangos kredito unijos (PKU) valdybos pirmininkas Vytenis Tomkus linkęs žiūrėti optimistiškai: „Galima ir pasidžiaugti, kad eilę metų besikaupusios problemos pagaliau buvo pradėtos spręsti, kredito unija...


Nors Naujųjų metų nuotaikos, ko gero, apėmusios jau daugelį savivaldybės Tarybos narių, bet Tarybos posėdyje, įvykusiame vakar, jos nelabai jautėsi – politikai narsiai gynė savo politinius ir idėjinius įsitvirtinimus abiejose apkasų pusėse. Pastebėtina, kad vakarykščiame posėdyje burnas pravėrė ir politikai –R. Kirstukas, L. Ežerinskienė ir R. Garolis, kurie paprastai linkę – išmintingai?...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas