Pernai Savivaldybė teismų duris varstė 253 bylose: 182 civilinėse, 71 – administracinėse

Linas JEGELEVIČIUS, 2024-03-29
Peržiūrėta
1366
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pernai Savivaldybė teismų duris varstė 253 bylose: 182 civilinėse, 71 – administracinėse

Palangos miesto savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Petras Kaminskas sakė „Palangos tiltui“, kad 2023 metais Savivaldybei ir Administracijai atstovauta 253 bylose, teismuose ar ikiteisminio ginčų nagrinėjimo institucijose (2022 metais – 280, 2021 metais - 305). Iš jų buvo 182 civilinės bylos, 71 – administracinės.

Taip pat 2023 metais suteiktos 238 pirminės teisinės pagalbos konsultacijos Palangos miesto gyventojams (2022 metais – 226), iš jų 36 – civilinės teisės ir civilinio proceso klausimais, 65 – šeimos teisės, 11 – administracinės teisės ir administracinio proceso, 6 – darbo teisės, 13 – socialinės apsaugos teisės, 7 – baudžiamosios teisės ir baudžiamojo proceso ir kitais klausimais. Pareiškėjams surašyti ar padėta surašyti 61 prašymai suteikti antrinę teisinę pagalbą (2022 metais – 23), 15 prašymai vykdyti privalomąją mediaciją, parengti 58 dokumentai, skirti valstybės ir savivaldybių institucijoms (2022 metais – 34).

„Palangos tiltas“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kiek ir kokių bylų pernai Savivaldybė turėjo?


Beveik 28 tonos –  tiek iš gyventojų surinkta pasenusių ar nebereikalingų vaistų pernai. Tai 2 tonomis mažiau farmacinių atliekų nei vaistinės surinko užpernai.


Prieš rinkimus kandidatė į Palangos mero postą Svetlana Grigorian netikėtai įsisuko į teismų karuselę. Kilo įtarimų, kad esą kandidatė galbūt realiai gyvena Vilniuje, o nori atstovauti už 330 kilometrų esančio kurorto rinkėjams. Paaiškėjo, kad sostinėje socialdemokratė turi butą. Teismas aiškinsis, ar kandidatė pažeidė įstatymą.


Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadovybės kariai š. m. gegužės 12 d. nuo 15.00 val. iki 24.00 val. Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono ir Palangos miesto savivaldybių teritorijoje (Nemirseta, Karklė, Kukuliškių miškas, Melnragės miškas, Girulių miškas) vykdys spartųjį žygį su transporto priemonėmis. 


Palangoje pernai NT išleista 49 procentais daugiau pinigų nei 2019 metais

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 03 25 | Rubrika: Miestas

Ekspertai sutaria – nekilnojamojo turto rinką ir kainas pandemija paveikė kitaip nei dauguma prognozavo praėjusių metų kovą, NT pardavimams staiga sustojus. „Ober-Haus“ Rinkos tyrimų vadovas Baltijos šalims Raimondas Reginis banko „Luminor“ virtualiame renginyje „NT rinka karantino laikotarpiu: 2020 faktai, 2021 prognozės“ kalbėjo, jog 30...


Šią savaitę, trečiadienį, sukanka lygiai du metai nuo praėjusių savivaldybių Tarybų ir tiesioginių merų rinkimų. Įveikusios pusiaukelę, partijos pradės lenktynes ir grumtynes dėl mandatų vietose Tarybose jų rinkimuose 2023 metų pavasarį. Šiandien Palangos miesto Tarybos stipriausia partija, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD), Taryboje turinti net...


Lietuvoje gyvenamąją vietą yra deklaravę virš 3 mln. žmonių, skelbia Registrų centras. Žmonių pernai daugėjo aštuoniose šalies savivaldybėse, taip pat Palangoje.


Spalio 25 dieną, nuo 9 iki 15 val., duris lankytojams visoje Lietuvoje plačiai atvers per 60 teismų (įskaitant teismo rūmus). Išankstinės registracijos norint gauti konsultaciją neprireiks: kaip ir ankstesniais metais, konsultacijos bus teikiamos „gyvos eilės“ principu. Jūsų laukia ir Plungės apylinkės teismo Palangos rūmai, esantys Vytauto g. 102, Palanga.


Vienas iš Palangos kredito unijos įkūrėjų Evaldas Petrauskas, jau ketvirtus metus varstantis teismų duris, nuo šiol gina visos šalies kredito unijų narių teises. Su bendraminčiais įsteigė Kredito unijų narių asociaciją (KUNA), nes, anot jos pirmininko, kredito unijos šalyje neretai mausto ar net tyčiojasi iš unijos narių. „Skambučių iš...


Palangos savivaldybė neišbrenda iš teismų

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 08 28 | Rubrika: Miestas

Nuo 2010 sausio pirmos dienos Palangos savivaldybė turėjo jau 90 teisminių bylų, ir jų galo dar nematyti - jų vis daugėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius