Aukų dėžutėms palangiškiai neabejingi

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-04-13
Peržiūrėta
1420
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kovo mėnesio pabaigoje Palangos „Lions“ moterų klubas mieste įvairiose vietose patalpino aukų dėžutes, kurioms, kaip paaiškėjo praėjus trims savaitėms, miestelėnai neliko abejingi. Balandžio 3-ąją atšventusios „Lions“ klubo sukaktį, klubo narės suskaičiavo ir paaukotus pinigėlius, atiteksiančius sunkiai sergančioms trims mažametėms. Per šį laikotarpį į dėžutes subyrėjo 700 litų, įrodžiusių, kad kurorto gyventojai noriai padeda bėdos ištiktiesiems.

 

Šia akcija, pavadinta „Palangos aukų dėžutė 2010“, „Lions“ klubo narės siekia, kad surinkti pinigėliai bent maža dalimi padėtų sunkiai sergančių mergaičių šeimoms, kurios itin sunkiai verčiasi ir neįstengia įsigyti net būtiniausių daiktų savo vaikams. Šešios aukų dėžutės – puikus būdas išreikšti savo geranoriškumą. Praėjus keletui savaičių paaiškėjo, kad taip dauguma ir padarė.

Daugiausiai buvo aukojama vaikų parduotuvėje „Trolių namas“, ten viso suskaičiuota 350 litų. Kaip spėjo klubo prezidentė Vilma Schmidt, mamos, pačios auginančios vaikus, labiausiai supranta ir užjaučia bėdos ištiktas šeimas, todėl mielai ištiesė pagalbos ranką. „Pati sunkiausia dėžutė buvo „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje. Maloniai nustebome, kad vaikai buvo tokie aktyvūs ir užsukę į biblioteką mielai įmesdavo likusius nuo pietų pinigėlius. Jie paaukojo 170 litų“, - nuoširdžiai džiaugdamasi vaikų geraširdiškumu pasakojo V.Schmidt. Viešbutyje „Prie parko“ „Lions“ klubo narės rado trijų rūšių valiutos. Mažiausiai buvo aukojama prabangiame „Vanagupės“ viešbutyje, ten atvykstantys svečiai paaukojo vos keletą litų. Klubo narės pastebėjo, kad jų spėliojimai, kur bus daugiausiai aukojama nepasiteisino, vaikai ir mamos atskleidė savo „širdžių turtingumą“ ir pralenkė visus kitus.

„Tikimės, kad ateityje aukų dėžučių daugės, šiuo metu mieste yra šešios, turėtų atsirasti ir septintoji Palangos oro uoste“, - planais pasidalino V.Schmidt. Pajutusios, kad šis gelbėjimo būdas padeda, klubo narės tikisi, jog ir toliau palangiškiai mielai aukos ir abejingai pro aukų dėžutes nepraeis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“, reaguodamas į energetikos išteklių krizę ir infliaciją, ketvirtadienį dalyje Europos šalių trims valandoms sumažino degalų kainas.


Dar nenuslūgus emocijų bangai dėl įžūlaus incidento Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje, paaiškėjo, kad šią savaitę nukentėjo ir Šventosios bažnyčia – joje buvo pavogta aukų dėžutė.


Minint Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, ketvirtadienį Palangos mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas kartu su Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus specialistais bei Palangos žydų bendruomenės nariais aplankė Holokausto aukų Palangoje kapą, uždegė atminimo žvakutes bei padėjo akmenėlius.


COVID-19 pandemija nesutrukdė Palangos LIONS moterų klubui išpildyti kalėdinių svajonių ir Palangos Miesto Socialinių Paslaugų Centras gavo dovanų interaktyvią lentą.    


Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje trečiadienį patvirtinti 552 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar 10 žmonių. Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį. Iš viso šia liga yra persirgę 586 palangiškiai. Dešimties palangiškių pagrindinė mirties priežastis buvo koronavirusas.


Pagerbtas Holokausto aukų atminimas Palangoje

"Palangos tilto" redakcija, 2021 01 27 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, sausio 27 d., Palangos miesto savivaldybės atstovai visų palangiškių vardu uždegė atminimo žvakutės Holokausto aukoms. Minint Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, pagarba šių baisių istorinių įvykių aukoms atiduota bei atminimo žvakutės uždegtos Palangos miesto kapinėse, ant Palangos žydų genocido aukų kapo. Šioje vietoje 1958 m. buvo perlaidoti 1941...


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


„Lions“ klubo akcija sėkmingai tęsiasi

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 11 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas savo misiją padėti likimo nuskriaustiems vaikams tęsia. Aktyviosios moterys toliau energingai dalyvauja akcijoje „Palangos aukų dėžutė 2010“, taip suteikdamos viltį palengvinti gyvenimą tiems, kurie labiausiai vargsta. Palangiškiai mielai tiesia pagalbos ranką, bendradarbiaudami ir aukodami savus pinigėlius tiems, kuriems jų tikrai reikia, o ir neseniai...


Aukų dėžutėms palangiškiai neabejingi

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Kovo mėnesio pabaigoje Palangos „Lions“ moterų klubas mieste įvairiose vietose patalpino aukų dėžutes, kurioms, kaip paaiškėjo praėjus trims savaitėms, miestelėnai neliko abejingi. Balandžio 3-ąją atšventusios „Lions“ klubo sukaktį, klubo narės suskaičiavo ir paaukotus pinigėlius, atiteksiančius sunkiai sergančioms trims mažametėms. Per šį laikotarpį į dėžutes subyrėjo 700 litų...


Palangiškių pinigai – sergančioms mergaitėms

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 23 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas mieste, septyniose vietose, patalpino aukų dėžutes, skirtas padėti trims sunkiomis ligomis sergančioms mažametėms palangiškėms. Į jas nuo pirmadienio ėmė kristi pinigai, aukojami geraširdžių miestelėnų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius