BBL čempionate „Palangos Triobet“ neatsilaikė prieš „Prienus“

1435
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Trečiadienį Palangos krepšininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą BBL čempionato antrajame etape.

Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato antrojo etapo – Top-16 varžybų – G grupės rungtynėse trečiadienį Palangos „Palangos Triobet“ po nervingų rungtynių nusileido namuose žaidusiai Prienų „Prienų“ komandai rezultatu 93:79 (25:23, 26:19, 23:14, 19:23).
Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Komandos apsikeisdavo taikliais metimais (4:4). Aikštelės šeimininkai pirmieji įgijo aštuonių taškų pranašumą (18:10), bet gavo dar didesnį atkirtį ir po kelių minučių jau pirmavo svečiai iš Palangos (18:21). Visgi pirmąjį kėlinį dviejų taškų persvara laimėjo „Prienų“ krepšininkai, sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą (25:23).
Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai labai greitai atstatė turėtą pranašumą (31:23) ir visą kėlinį kontroliavo žaidimo eigą. Kėlinio pabaigoje palangiškiai sumažino skirtumą iki penkių taškų, bet „Prienai“ vėl sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių pirmavo 9 taškais (51:42).
Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai padidino savo pranašumą iki 18 taškų (74:56).
Ketvirtame kėlinyje žaidimas buvo labai chaotiškas. Prieniškiai išlaikydavo iniciatyvą, o palangiškiai vis bandė pasivyti. Iš dalies jiems tai pavyko. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik aštuoni taškai (84:76), bet aikštelės šeimininkai, eilinį kartą sėkmingiau sužaidę paskutinę kėlinio minutę, rungtynes laimėjo rezultatu 93:79.
„Prienams“ (2 pergalės, 0 pralaimėjimų) Gediminas Orelikas pelnė 22 taškus, Artūras Milaknis – 16, Arminas Urbutis ir Artūras Valeika – po 12, Gintaras Kadžiulis – 10.
Palangos ekipoje (0 pergalių, 2 pralaimėjimai) 21 tašką surinko Modestas Kumpys, 18 – Mantas Mockevičius, 14 – Rajanas Olenderis (Ryan Olander), 10 – Gryras Raitas (Greer Wright).
Antrajame BBL čempionato etape dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Top-16 varžybose rungtyniauja septynios Lietuvos komandos. Po dvi geriausias kiekvienos grupės ekipas pateks į ketvirtfinalį.
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):
1. Talino „Kalev-Cramo“ 2 2 0 4
2. Prienų „Prienai“ 2 2 0 4
3. Palangos „Palanga-Triobet“ 2 0 2 2
4. Jelgavos „BK Jelgava“ 2 0 2 2

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Kuršiai“ sėkmingai pradėjo VIKINGLOTTO – NKL atkrintamąsias. Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 76:67 (26:19, 12:15, 17:11, 21:22) sekmadienį, vasario 28 d., pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Atsakomosios rungtynės Klaipėdoje vyks trečiadienį.

"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika:

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.

Antrąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Šilutės“ (2-0) komanda, kuri 90:77 (26:23, 18:11, 24:18, 22:25) įveikė šeštadienį namie žaidusius „Palangos“ (0-2) krepšininkus, kurie dar nėra iškovoję pergalės šiame sezone.

Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono starte Palangos „Palanga“ padovanojo dvi gražias pergales kurorto krepšinio gerbėjams: svečiuose po pratęsimo rezultatu 90:88 įveikė Trakų krepšininkus, o po to namuose, Palangos universalioje sporto salėje, po įtemptos kovos rezultatu 86:83 (28:16, 20:25, 20:20, 18:22) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“...

„Nemirsetos kempingas: pirmas etapas baigtas, laukiama antrojo etapo starto

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 07 14 | Rubrika: Miestas

Puikioje vietoje, Nemirsetoje, prie pat jūros pušynų apsupty besikuriančiame Nemirsetos   kempinge jau praktiškai baigti jo statybos ir įrengimo pirmojo etapo darbai. Šiuo metu Palangos savivaldybės administracija laukia pastabų dėl kempingo operatoriaus parinkimo procedūrų vykdymo bei atsakymo dėl antrojo etapo kempingo statybos darbų finansavimo.

Dramatiškose rungtynėse „Palanga Triobet” ir vėl neatsilaikė

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 04 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse didvyriškai kovojusią lygos autsaiderę Palangos „Palangos Triobet“ komandą paskutinėmis akimirkomis įveikė Kėdainių „Nevėžis“. Tik pačioje rungtynių pabaigoje įrodę savo pranašumą kėdainiečiai nugalėjo palangiškius rezultatu 69:68 (18-18; 20-15; 16-23; 15-12).

„Palanga Triobet“ išvykoje nusileido „Jelgava“ komandai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Skaudų pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) antradienį patyrė „Palanga Triobet“ (0-4). G grupės rungtynėse išvykoje palangiškiai 93:114 (18:31 22:26 25:32 28:25) nusileido Jelgavos „Jelgava“ (2-2) ir varžybų „Top 16“ etape toliau lieka be pergalių.

Pralaimėjimą pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Top 16“ etapo rungtynėse patyrė užsieniečių pasipildžiusi „Palangos/Triobet“ ekipa. Kurorto komanda išvykoje Estijoje rezultatu 75:84 (25:20, 14:24, 20:22, 16:18) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.