Čempionate „KaRRamBa“ ekstremalumo netrūko

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-05-26
Peržiūrėta
543
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį į Palangą susirinko patys didžiausi aktyvistai, nebijantys ekstremalių išgyvenimų. Jau ketvirtus metus organizuojamas Lietuvos ekstremalaus sporto čempionatas „KaRRamBa‘10“ suviliojo daugelį jaunuolių, panorusių išbandyti savo jėgas, tad netrūko nei dalyvių, nei smalsuolių, panorusių pajusti drauge su ekstremalais adrenalino antplūdį. Stiprūs varžovai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio pademonstravo visą savo pasiruošimą ir atkaklumą siekiant aukščiausių įvertinimų.

 

Lietuvos ekstremalaus sporto čempionato „KaRRamBa‘10“ varžybos skirtos riedučių, riedlenčių bei BMX dviračių sportininkams. Sužavėjusių sportininkų netrūko, kurie demonstravo ekstremaliausius triukus savose srityse. Palangos senosios gimnazijos ekstremalaus sporto aikštyne vykusios varžybos susilaukė didžiulio žiūrovų antplūdžio, kurių lūkesčius su kaupu pateisino besivaržantys jaunieji sportininkai.

Ketvirtoji „KaRRamBa“, kuriai vadovavo jau patyrę organizatoriai, suformavo savitą kultūrą, tikslinę dalyvių grupę, kuri kasmet sulaukia vis didesnio skaičiaus jaunųjų sportininkų. Jų įvairumas ir originalumas maloniai nustebino ir šiemet. BMX dviračių varžybose geriausiai pasirodė palangiškis Deividas Budkovas, antroji vieta atiteko vilniečiui Danieliui Žideliui, o iš Latvijos atvykęs Gints Apinis iškovojo trečiąją vietą. Ne ką prasčiau savuosius rezultatus demonstravo ir riedlentininkai. Šioje rungtyje pirmosios vietos nugalėtoju tapo klaipėdietis Einius Žiūkas, antrąja vieta džiaugėsi iš Radviliškio atvykęs Andrius Ūsas, o trečiąją vietą laimėjo uostamiesčio gyventojas Domantas Mašidlauskas. Riedutininkų varžybose prizinių vietų palangiškiai taip pat neiškovojo, draugiškai jas išdalinę atvykusiems svečiams. Pirmoji vieta atiteko vilniečiui Justinui Mereškevičiui, antroji – kauniečiui Mantui Ivanauskui, o trečioji – latviui Edgars Enins.

Linksmybės nesibaigė ir po varžybų. Susirinkę dalyviai ir jų didžiausi gerbėjai su džiaugsmu atšventė pergales ir visus pasirodymus, padovanojusius neišdildomų akimirkų, tad nusivylusių neliko. Prizininkai apdovanoti puikiais prizais, kurie primins Lietuvos kurorte vykusį čempionatą, o palangiškis Deividas Budkovas gavo ir specialų prizą – vaizdo kamerą – kaip labiausiai patobulėjusiam per metus ir pademonstravusiam pačius geriausius triukus visame čempionate.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.


Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija pirmadienį, kovo 23 d., priėmė sprendimą, kad nemokamas mokinių maitinimas (mokiniams, kurių tėvai gauna mažas pajamas) turi būti organizuojamas nuo kovo 23 d. iki karantino pabaigos.


Sekmadienį, kovo 15 d., posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija aptarė, kokių priemonių būtina imtis bei kaip organizuoti darbą nuo pirmadienio, kovo 16 d., kuomet šalyje bus įvestas karantinas. Posėdyje svarstyti klausimai dėl gyventojų judėjimo per sieną ir šalies viduje, dėl viešojo ir privataus sektoriaus veiklos, dėl švietimo...


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Praėjusį savaitgalį universalioje Palangos arenoje susirinko 10 stipriausių keturių šalių keturiolikmečių krepšininkų komandų. Tris dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijoskomandos. Įvyko 27 rungtynės, iš kurių net trijoseprireikė pratęsimų, 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.


Liepos 2 dieną Palangos senosios gimnazijos stadione vyko ekstremalaus sporto festivalis „Katilas“. Jau antrus metus vykstantis renginys pritraukė daug Palangos ir kitų miestų jaunimo ir paskatino turiningai praleisti savaitgalį. Dalyviai galėjo varžytis trijose sporto šakose: buvo organizuojamos tinklinio, krepšinio ir ekstremalaus sporto rungtys. Be abejo...


Lietuvos Socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Algirdas Butkevičius Palangoje turi dviratį, bet kaitrią pirmadienio popietę, užuot skubėjęs sėsti ant jo ir minti į paplūdimį, atėjo į susitikimą su negausiu būreliu palangiškių savivaldybės salėje. Prisipažinęs, kad prieš savivaldybių rinkimus ketina aplankyti visas šalies savivaldybes, socdemų lyderis iškart visus įspėjo, kad „apie...


Čempionate „KaRRamBa“ ekstremalumo netrūko

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 26 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį į Palangą susirinko patys didžiausi aktyvistai, nebijantys ekstremalių išgyvenimų. Jau ketvirtus metus organizuojamas Lietuvos ekstremalaus sporto čempionatas „KaRRamBa‘10“ suviliojo daugelį jaunuolių, panorusių išbandyti savo jėgas, tad netrūko nei dalyvių, nei smalsuolių, panorusių pajusti drauge su ekstremalais adrenalino antplūdį. Stiprūs varžovai ne tik iš...


Rengiamasi varžyboms „KaRRamBa‘10“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 31 | Rubrika: Miestas

Gegužės 22 dieną visus ekstremalaus sporto mėgėjus vėl džiugins „KaRRamBa‘10“. Lietuvos ekstremalaus sporto čempionatas organizuojamas jau ketvirtus metus, kuris skirtas riedučių, riedlenčių bei bmx dviračių sportininkams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius