„Cuti Cuti“ – modernus interjeras, kvalifikuoti specialistai ir daugiau dėmesio klientams

Linas JEGELEVIČIUS, 2015-10-22
Peržiūrėta
2017
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Cuti Cuti“ – modernus interjeras, kvalifikuoti specialistai ir daugiau dėmesio klientams

Kažin ar yra kitas toks grožio salonas Palangoje kaip „Cuti Cuti“, kuris klientus vilioja į visiškai naujos statybos pastatą – „Cuti Cuti“ įsikūręs „Malūnų vilų“ kotedžų pirmajame aukšte, Ganyklų gatvėje. Einant pro šalį dėmesį atkreipia ne tik lauke patiesta kiliminė danga, estetiški dekoratyviniai krūmai prie durų, bet ir iš vidaus sklindančios ryškios, tirštos šviesos.
Geriausias kosmetologės ar kirpėjos įvertinimas, kai klientas „bėga“ paskui, o tokių pavyzdžių „Cuti Cuti“ daug – ant rankų nesuskaičiuosi.
„Mano kirpėja, mano nuomone, yra viena iš geriausių savo srities specialisčių, todėl kai ji perėjo į „Cuti Cuti“, aš atėjau paskui ją. Be to, čia vilioja modernus interjeras, energinga atmosfera“, – neslėpė trečiadienio rytą grožio salone užšnekintos palangiškės Sofija ir Laura.
„Kaip atsitiktinis žmogus aš praverčiau salono duris iš smalsumo: o ką gi reiškia „Cuti Cuti“? – šypsosi vadovė Vitalija Žvinklytė. – Tai – sulietuvintas angliškas žodis „cut“ (kirpti). Jeigu kam nors pavadinimas siejasi su kutenimu, labai nesuklys – mūsų kosmetologės, manikiūro ir pedikiūro specialistės bei masažistė abejingų nepalieka“.
Ne vienas klientas salone atkreipia dėmesį į muzikinį foną – deep house muziką, kuri patinka net vyresnio amžiaus klientėms.
Kiekviena čia užėjusi moteris ar vyras nustemba pirmiausia išgirdę pasiūlymą išgerti kavos ir vandens puodelį, pasivaišinti saldainiu.
Vienoje pamainoje čia dirba vietinės patyrusios ir mieste žinomos kirpėjos, kitoje – Kauno specialistės, kurios neseniai persikėlė iš laikinosios Lietuvos sostinės į pajūrį. Nors jos jaunos, bet yra patyrusios, jau sulaukusios ne vieno pripažinimo Kaune, o dabar ir kurorte auginančios savo klientų būrį.
„Cuti Cuti“ klientūra – ne tik palangiškės ir palangiškiai, bet grožio salono duris praveria ir kretingiškės, net iš Klaipėdos atvažiuoja.
„Labai smagu matyti daug sugrįžtančių klientų, tarp kurių yra ir žinomų krepšininkų, verslininkų ir vietos politikų žmonų bei draugių“, – sako kirpėjos.
Salone galima ne tik nusikirpti, nusidažyti plaukus, gauti pedikiūro ir manikiūro, kosmetologines paslaugas, bet ir pasinaudoti soliarumu, o kitų metų pradžioje visus turėtų pakviesti SPA.
Jis taip pat turėtų būti išskirtinis savo interjeru ir kitokiomis paslaugomis apart masažų. O visi, norintys pasilepinti ir atgauti fizines bei dvasines jėgas, galės pasilepinti pirties ir vandens procedūromis.
Į „Cuti Cuti“ galima kreiptis ir dėl darbo jame – ieškomi kvalifikuoti kosmetologai, masažo specialistai.
Visiems klientams – net ir atėjusiems kirptis – skiriama visa valanda. Prie salono lengva pastatyti automobilį, o atvykę klientai automobiliu niekada nesusidurs su jo parkavimo sunkumais.
Paprasto kirpimo kainos – nuo 10 iki 15 eurų. Kitų paslaugų kainos taip pat nesiverčia raukytis. „Tikiu, kad mūsų paslaugos – kokybiškesnės nei kitur: mes ilgai ir kruopščiai atsirinkinėjome personalą, vargu ar kitur kurorte rasite modernesnį interjerą negu mūsų“, – sako V. Žvinklytė.
„Čia – maloni aplinka, geras aptarnavimas, geros kainos“, – atsiliepia kirpėja-stilistė Žydrūnė.
Kalbintos „Cuti Cuti“ klientės negailėjo komplimentų salonui ir jo specialistėms. „Labiausiai čia patinka kirpėjos. Jos tokios, kad kai pradedi pas jas lankytis, po to jas seki visą gyvenimą, – juokėsi palangiškė Laura. – Žinoma, labai gražus interjeras – naujas, gerai nuteikiantis“.
„Turiu daug metų paskui vaikščiojančių klienčių“, – kukliai šypsojosi jos kirpėja.
„Perėjau čia iš kito salono po draugės patarimo. Nesigailiu. Šauniai dirba kirpėjos – kitur plaukų nepadarydavo taip, kaip norėdavau“, – Laurai pritaria palangiškė Sofija.
„Cuti Cuti“ personalas jau sukūrė scenarijų, kaip lankytojas ir lankytojus nustebinti kitą savaitgalį, per Helovyną. „Atskleisiu mažą paslaptį: vilkėsime kiek kitokius kostiumus nei visada, užkrėsime gera nuotaika ir vaišinsime ne tik kava...“, – suintrigavo salono vadovė. Anot jos, „Cuti Cuti“ tikslas – nuolat stebinti, sekti naujoves ir jas pritaikyti čia, Palangoje.
Salonas turi savo paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“ – į paiešką tereikia įvesti „Cuti Cuti“. Registruotis galima ne tik joje, bet ir elektroniniu paštu [email protected] ar paskambinus telefonu 8 686 93879.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų.


Miesto centre – ties Vytauto ir Jūratės gatvių sankirta – kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras, kuriame kurorto jaunuoliai turės puikias sąlygas susiburti bei užsiimti patinkančia ir prasminga veikla. 


Atsakingi Palangos miesto savivaldybės administracijos specialistai kasdien vykdo tikslinius saviizoliacijoje esančių asmenų bei karantino sąlygų laikymosi patikrinimus patikrinimus.


Artėjant Pasaulinei žemės dienai (kovo 20 d.) Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai surengė inkilų kėlimo akciją.


Dėl koronaviruso grėsmės nuo šeštadienio trijuose Lietuvos oro uostuose, taip pat ir Palangos oro uoste, budi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai.


Palangoje atidarytas modernus baseinas

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje penktadienį, kovo 1 d. duris atvėrė visuomenės ilgai lauktas modernus baseinas su sveikatingumo centru, tad jau šį savaitgalį palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami išbandyti bei įvertinti naująjį objektą. Neabejojama, kad baseinas, atitinkantis tarptautinius standartus, puikiai pasitarnaus ne tik plaukti besimokantiems Palangos mokinukams, bet ir...


Kažin ar yra kitas toks grožio salonas Palangoje kaip „Cuti Cuti“, kuris klientus vilioja į visiškai naujos statybos pastatą – „Cuti Cuti“ įsikūręs „Malūnų vilų“ kotedžų pirmajame aukšte, Ganyklų gatvėje. Einant pro šalį dėmesį atkreipia ne tik lauke patiesta kiliminė danga, estetiški dekoratyviniai krūmai prie durų, bet...


Kokia griaunanti gali būti žiniasklaida, vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ direktorius Kęstutis Speičys įsitikino savo kailiu: žiemą jo geranoriška iniciatyva, kad jei pirminės sveikatos priežiūros įstaigos žiemą į sanatoriją siųs daugiau vaikų, vasarą jos galės tikėtis daugiau rezervuotų vietų savo įstaigų vaikams, sulaukė visų prievaizdų pikto dėmesio....


Krantotvarkos specialistai: Palangos paplūdimiai smėliu maitinti ne veltui

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 10 | Rubrika: Miestas

Palangoje lankęsi krantotvarkos specialistai konstatavo – sprendimas paplūdimius maitinti smėliu visiškai pasiteisino. „Pradėjus šiuos darbus būta daug nuomonių, tarp jų ir tokių, neva smėlio atvežimas į paplūdimius tėra „pinigų plovimas“. Tačiau šiandien, kai vertiname rezultatus, niekas nebereiškia pretenzijų“, – po kurorte...


Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius