Dainiui Kepeniui skirta bauda už kaukės nedėvėjimą teatre

Palangos tiltas, 2021-11-11
Peržiūrėta
1411
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dainius Kepenis    Atviraklaipeda.lt foto
Dainius Kepenis Atviraklaipeda.lt foto

Policija Seimo nariui Dainiui Kepeniui skyrė baudą dėl kaukės nedėvėjimo teatre. Pats politikas sako ją jau sumokėjęs. 

„Buvo jam surašytas nurodymas dėl baudos sumokėjimo“, – ketvirtadienį sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja. Pasak jos, policija kol kas nemato, ar parlamentaras yra sumokėjęs baudą, nes informaciją apie tai gauna vėliau iš Valstybinės mokesčių inspekcijos. „Aš šiandien susimoku 250 eurų todėl, kad išdrįsau teatre, dusdamas ir suprakaitavęs, nusiimti kaukę laikinai“, – Seimo posėdyje ketvirtadienį sakė parlamentaras. 

Opozicinės „valstiečių“ frakcijos nario D. Kepenio, teatre sėdinčio be kaukės, nuotrauką feisbuke neseniai paskelbė valdančiųjų konservatorių atstovas Justas Džiugelis.

Jis teigė dėl to kreipęsis į policiją. Pats D. Kepenis po šio įvykio atsiprašė "sveikuomenės" ir tvirtino, jog galimybių pasu pasinaudojo paskutinį kartą.

BNS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Komiškos operos kamerinės versijos „Meilės eliksyras“ premjerą Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre diriguoja spektaklio muzikos vadovas ir dirigentas, italas Carmelo Giuseppe Longo. 


Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) išnagrinėjo bylą dėl Dominyko Vaitkaus, vykdančio veiklą pagal verslo liudijimą, teiktų pavojingų sporto paslaugų „Ankorr“ treniruočių metu.


Palangoje policijos darbuotoją iškoneveikusiam ir be saugos diržo vairavusiam vyrui skirta 25 eurų bauda.


Policija Seimo nariui Dainiui Kepeniui skyrė baudą dėl kaukės nedėvėjimo teatre. Pats politikas sako ją jau sumokėjęs. 


Trečiadienio vakarą Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidą, tikrino, kaip žvejai laikosi limituotos stintų žvejybos nuo Palangos tilto tinkliniais samčiais reikalavimų. Vienas asmuo žvejojo ne mėgėjų žvejybos įrankiu – didesniu nei leistina tinkliniu samčiu.


Kaip informavo "Palangos tiltą" Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, gruodžio 19 d. nuo 13 val.iki 21 val., Palangoje patikrinta 2400 automobilių, neįleista 55, surašyti 5 protokolai už KET pažeidimus, 1 protokolas paga ANK 45 str. dėl apsauginės veido kaukės nedėvėjimo.


Kaip informavo "Palangos tiltą" Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos vedėja Andromeda Grauslienė, Palangoje  praėjusį savaitgalį vėl buvo išskirta papildomų pajėgų. Per ilgąjį savaitgalį Palangos kurorte buvo surašyti 143 protokolai už KET pažeidimus, o už administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 45 str. pažeidimą dėl karantino nesilaikymo surašytas tik 1...


2020 metų rugsėjo 6-ąją visi kas gyvi Lietuvoje, kas dar neabejingi sakytinei-rašytinei-dainuotinai meninei kūrybai minėsime poeto, drąsaus savanorio (ir nesavanorio!) kareivio, jūreivio Klaipėdos žvejybiniame laivyne Povilo (Pauliaus) Širvio 100-ąsias gimimo metines. Šis vyras valdė didelius lobius, kurie tebešildo kiekvieno lietuvio likimą. Iš kartos į...


Pirmą kartą Palangoje, kino teatre „Naglis“, liepos 16 d., šeštadienį, 15.30 val. bus galima išvysti meninės dokumentikos filmą „Vėjų žemė“. Filmas pasakoja apie Šventosios miestelį ir jame gyvenančią kuršių – Lietuvos latvių bendruomenę.


Už sąvartyną miesto centre bauda skirta teisėtai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 07 01 | Rubrika: Miestas

„Teismo vertinimu, Egidijus Vičius neįvardino konkrečių bei objektyvių priežasčių, dėl kurių jis neturi galimybės sutvarkyti aplinką, kad sklypas nevirstų statybinių atliekų sąvartynu miesto centre“, – tokią išvadą padarė Palangos miesto apylinkės teismas, atmetęs UAB „Entoja“ direktoriaus E. Vičiaus skundą dėl jam skirtos 500 Lt baudos už turimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius