Dar nepasigėrę, o jau dalijasi valdžios postais?

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2015-02-23
Peržiūrėta
59
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

E. Simutis

E. Simutis

Linas JEGELEVIČIUS
Livija GRAJAUSKIENĖ

Iki savivaldybės Tarybos rinkimų – mažiau kaip savaitė, o mieste kurstomos politinės aistros, kad naujoji valdančioji koalicija jau slapta yra sudėliota. Neva ji buriama priešiškumo konservatoriams principu – apjungtų visus, nenorinčius toliau matyti jų valdžioje.

E. Simučiui vaidenasi „žalieji žmogeliukai“
Vicemero kėdė joje tektų Eugenijui Simučiui, laikinai dabar einančiam UAB „Palangos miesto rinkliavų centras“ direktoriaus pareigas, savivaldybės administracijos direktoriumi taptų Arūnas Štaras, atvažiavęs iš Vilniaus vadovauti suskilusiems kurorto liberalsąjūdiečiams, o naujuoju Sporto centro direktoriumi būtų paskirtas dabartinis vicemeras Saulius Simė. Tokiu atveju, jeigu jis laimėtų Tarybos nario mandatą, jį „užleistų“ bendrapartiečiui, einančiam sąraše po jo. Nerealu?
E. Simutis, kurorto Liberalų sąjūdžio rinkimų sąraše įrašytas antruoju numeriu po A. Štaro, paklaustas, ar jau kuriama prieš TS-LKD nukreipta koalicija, kurioje jam pažadėtas vicemero postas, juokėsi.
„Yra Palangoje per langus fotografuojančių „žaliųjų žmogeliukų“, yra kažkokias koalicijas kuriančių asmenų. Visiškas blefas, visiški pliurpalai. Manau, viena ir ta pati partija skleidžia gandus ir kuria neva „koalicijas“, kuriose postus dalija“, – sakė jis.
„Tvarkiečius“ Palangoje į rinkimus vedanti ir į mero postą kandidatuojanti Aldona Stasiulaitienė nukirto: „Tegul tokias kalbas komentuoja tie, kas jas skleidžia. Nekomentavau ir nekomentuosiu kalbų, kurių šaltinis „viena boba pasakė“. Tokie kalbėtojai tegul nelenda į krūmus, o sako tiesiai. Dar geriau jeigu raštu parašytų“, – sakė A. Stasiulaitienė. Anksčiau ji tvirtino, kad geriausia merė būtų ji, nes ji... moteris.
Nepartinių palangiškių sąjūdžio pirmininkas ir kandidatas į merus Eimutis Židanavičius sakė, kad „jokiuose slaptuose susitikimuose“ dėl valdžios dalybų nedalyvaująs.
„Matyt, tokias kalbas kursto viena, ne visai užtikrina rinkimų sėkme partija“, – spėjo jis.

Visi išsiblaivys ir bus gerai
Mindaugas Skritulskas, vienas TS-LKD kurorto skyriaus strategų „Palangos tiltui“ sakė, kad „girdėjęs tokias ar panašias kalbas“.
„Girdi, E. Simutis tokioje koalicijoje būtų vicemeru, neva buvo sutarta ir kam atiteks administracijos direktoriaus ir Sporto centro direktoriaus postai. Rimtai į galvą tokių šnekų neimu, – sakė M. Skritulskas, prisipažinęs girdėjęs, kad neva buvo slapta susitikę kurorto socialdemokratų, „tvarkiečių“, liberalsąjūdiečių ir E. Židanavičiaus judėjimo atstovai. – Jeigu tai būtų tiesa – burti koaliciją, kurią jungtų konservatorių baimė, būtų liūdna. Nedaug liko laukti – tikiu, kad žmonės tinkamai atsirinks, kas yra kas“.
Į tokias kalbas ranka numojo trečias konservatorių sąraše Dainius Želvys, pavadinęs tokias šnekas „trizniavimu“.
„Prisimenu, kad prieš ketverius metus, rinkimų naktį, dar nepaaiškėjus galutiniams rinkimų rezultatams, visos antikonservatoriškai nusiteikusios partijos sudėliojo valdančiąja koaliciją, bet ryte, visiems išsiblaivius - naktinė koalicija tapo opozicija keturiems metams - viršų paėmė sveikas protas ir rinkėjų išreikšta valia. Tikiu, kad ji nugalės ir šįkart“, – sakė D. Želvys.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga, viena iš šalies daugiabučių renovacijos lyderių, daugiabučių renovavimo patirties semiasi ne tik iš kitų šalies savivaldybių, bet taip pat ir iš vokiečių bei austrų. Nuo 2013-ųjų metų Palangoje jau renovuota per 60 daugiabučių, o po namų renovacijos rengiami projektai ir kiemų infrastruktūrai atnaujinti.


Ieškantieji miesto valdžios klaidų vis nepataiko  2

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 04 14 | Rubrika: Savaitės komentaras

Vargas tokiai Palangos valdžios opozicijai, kuri prasnaudusi visą kadenciją tik retkarčiais akį pramerkia tykodama kokios nors valdančiųjų klaidos ar nelaimės.


Nuolat skubančiame šiandienos pasaulyje ne vienas pasigenda vidinės atramos, užsiėmimo, kuris padėtų nurimti ir atgauti dvasines jėgas. Vieniems tokiu užsiėmimu tampa sportas, kitiems – religija, dalis pasirenka labiau tolimą jogą. Palangoje veikiančios jogos stovyklos mokytojas Arūnas Dobilaitis (Jogananda) tikino joga susidomėjęs ieškodamas dvasingumo bei ramybės....


Dar nepasigėrę, o jau dalijasi valdžios postais?

Linas Jegelevičius, „Palangos tilto“ redaktorius, 2015 02 23 | Rubrika: Miestas

Iki savivaldybės Tarybos rinkimų – mažiau kaip savaitė, o mieste kurstomos politinės aistros, kad naujoji valdančioji koalicija jau slapta yra sudėliota. Neva ji buriama priešiškumo konservatoriams principu – apjungtų visus, nenorinčius toliau matyti jų valdžioje.   Vicemero kėdė joje tektų  "rinkliavoriui" Eugenijui Simučiui, savivaldybės...


Kokios pagalbos galima susilaukti iš valdžios, jeigu į socialinį būstą prie 50 metų naudojamo šulinio įsikraustęs kaimynas šalia išrausia kanalizacijos duobę, iš kurios fekalijos sruvena į šulinį? Palangos savivaldybėje – jokios. Į tokią bėdą pakliuvusi Vilimiškės kelyje 42-6 gyvenanti Rita Staniuvienė, vietoje pagalbos iš...


Miesto valdžia tyliai pažymėjo šimto dienų atkarpą. Nuo valdžios lovio rinkėjų ar buvusių partnerių nuvarytų buvusio miesto valdžios, regis,   niekas, išskyrus mūsų laikraštį, nė neprisiminė. Koks buvo šimtas dienų   tiems, kurie dar neseniai sprendė miesto ateitį ir buvo svarbūs mūsų visų gyvenimui kurorte?   „Palangos tiltas“...


Iki rinkimų į savivaldybių Tarybas maratono – kitiems, matyt, sprinto ar bėgimo su kliūtimis – pabaigos liko visai nedaug. Vieni jau uždusę, kiti šelmiškai šypsodamiesi ar mintyse jau dėliojantys būsimos naujos valdžios kortas skaičiuoja paskutines dvi savaites iki rinkimų. Kandidatai, kaip numato įstatymas, turėjo visuomenei viešai atskleisti dalį duomenų apie savo gyvenimą. Bet tik...


Palangos miesto tarybos sprendimas rengti  žemės sklypo Jūratės g.24 ir žemės sklypų prie  daugiabučių namų Jūratės g.26 ir 28 detalųjį planą, kuriuo numatoma keisti Palangos miesto centrinės dalies detaliojo plano sprendinius ir planuojamojoje teritorijoje, esant galimybei prie sklypo Jūratės g.24 prijungti du arus laisvos valstybinės žemės, suneramino gyventojus. Kaip „Palangos...


Apginkime mūsų pliažus nuo neapgalvotų valdžios sprendimų

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 11 27 | Rubrika: Miestas

Palangos pliažams iškilo rimtas pavojus. Ir tą pavojų kelia dabartinės miesto valdžios, kurios įgaliojimai baigsis už 3 mėnesių, ketinimai kurorto pliažus penkerius metus paversti balaganu. 


Modernaus kurorto siekis suerzino valdžios trubadūrus

Irena Švanienė, asociacijos „Svetingas šeimininkas“ pirmininkė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Kuo toliau, tuo „Vakarinės Palangos“ laikraštis stebina labiau.  Užuot buvęs objektyviu miesto laikraščiu, atspindinčiu visų kurorto gyventojų mintis, jis jau seniai tapo Palangos valdžios ir miestą valdančios liberalcentristų partijos organu, savotišku jų dvaro trubadūru.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas