Dar vienas įvažiavimas į Palangą taps patogesnis – baigiama tvarkyti Vytauto g. atkarpa iš Šventosios pusės

Palangos tiltas, 2020-07-10
Peržiūrėta
1640
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dar vienas įvažiavimas į Palangą taps patogesnis – baigiama tvarkyti Vytauto g. atkarpa iš Šventosios pusės

Vytauto gatvės pabaiga – įvažiavimas į Palangą iš Šventosios pusės vairuotojams netrukus taps patogesnis. Šią savaitę baigti 756 metrų ilgio gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Ligonines g. asfalto dangos atnaujinimo darbai, tad automobilių eismas čia jau leidžiamas. Artimiausiu metu bus įrengti kelio ženklai bei atliktas kelio ženklinimas, taip pat bus sutvarkyti kelkraščiai.

Darbininkai triūsia ir Vytauto gatvės pradžioje – atkarpoje nuo Klaipėdos pl. iki S. Dariaus ir S. Girėno g. taip pat įsibėgėja remonto darbai. Per keletą mėnesių numatoma atnaujinti važiuojamąją dalį bei šaligatvį, taip pat – gatvės apšvietimą.

Palei Birutės parką bei buvusį policijos komisariatą besidriekiančios Vytauto gatvės atkarpos vaizdas jau netrukus iš esmės pasikeis. Šiuo metu remontuojamoje daugiau nei dviejų kilometrų ilgio gatvės atkarpoje keičiami kelio bortai. Planuojama, kad šie darbai bus baigti iki liepos pabaigos, tuomet bus klojamas asfaltas. Vykdant asfaltavimo darbus, automobilių eismas laikinai bus nukreiptas kitomis miesto gatvėmis.

Atnaujinus važiuojamąją šios gatvės atkarpos dalį, darbai persikels į pėstiesiems skirtą zoną – bus sutvarkytas ir rytinės pusės šaligatvis. Senos plytelės bus pakeistos trinkelėmis, čia bus įrengta ir vedimo linija regėjimo negalią turintiems asmenims.

Visi numatyti remonto darbai Vytauto gatvėje bus baigti iki lapkričio.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Saulius Skvernelis, buvęs šalies premjeras, dabar – opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas, drasko kadenciją baigiančią TS-LKD ir liberalų vyriausybę į skutus dėl daug ko, taip pat ir dėl jos požiūrio į Šventosios uosto atstatymą. „Esame jūrinė valstybė, tačiau, deja, šiai konservatorių ir liberalų valdžiai taip neatrodome, nors Šventosios uostas turi didelę valstybinę...


Prieš du metus Šventosios uosto teritorija buvo be kelių, aikštelių, slipo, angaro žvejams, čia nebuvo jokios infrastruktūros.  „Buvo tiesiog žvyruota teritorija. Kiek čia daug širdies, pergyvenimų ir pastangų įdėta. Judėsim toliau ir uostą Lietuva tikrai turės ! Dėkoju visiems prisidėjusiems ne vien kritika, bet ir realiu, ir sunkiu  darbu. Kas iš širdies ir su meile daro, tas...


Palanga rengia naujus seniūnaičių rinkimus – naujieji darbuosis 2023-2027 metais. Kandidatus į seniūnaičius galima teikti rugsėjo 25–29 dienomis, o naujieji seniūnaičiai ir seniūnaitės paaiškės spalį. Tačiau jau dabar aišku, kad Palangoje (Kunigiškių, Nemirsetos, Palangos, Vilimiškės, Virbališkės – Medvalakio) bei Šventojoje (Būtingės, Monciškių ir Šventosios) pasikeis jų didžioji dalis....


Ošupio takas taps draugiškesnis bei saugesnis neįgaliesiems – praėjusią savaitę pasirašyta šio tako atkarpos nuo Paraplegikų stovyklos iki Šventosios pritaikymo neįgaliesiems statybos darbų sutartis.


Viename iš įvažiavimų į kurortą, Šventosios gatvėje, darbuojasi kelininkai – čia vyksta remonto darbai. Dar šią vasarą Šventosios gatvė ženkliai pasikeis – bus paklota nauja asfaltbetonio danga, sutvarkyti kelkraščiai, pasirūpinta ir kelio ženklinimu.


Vytauto gatvės pabaiga – įvažiavimas į Palangą iš Šventosios pusės vairuotojams netrukus taps patogesnis. Šią savaitę baigti 756 metrų ilgio gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Ligonines g. asfalto dangos atnaujinimo darbai, tad automobilių eismas čia jau leidžiamas. Artimiausiu metu bus įrengti kelio ženklai bei atliktas kelio ženklinimas, taip pat bus sutvarkyti...


Pagrindinė miesto gatvė – Vytauto g. – netrukus taps draugiškesnė pėstiesiems – šiuo metu intensyviai vyksta atkarpos nuo Bangų g. iki Kastyčio g. šaligatvio remonto darbai. Šaligatvis bus sutvarkytas vakarinėje minėtos Vytauto g. atkarpos pusėje.


Vanagupės gatvėje šiuo metu triūsia darbininkai – atnaujinamas šios gatvės šaligatvis, besitęsiantis nuo Vytauto g. iki Lino tako. Artimiausiuose Savivaldybės planuose, jei viešieji pirkimai vyks sklandžiai – dar šiemet atnaujinti ir dalį važiuojamosios Vanagupės gatvės dangos.


Pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos naują priemonę melioracijos grioviams tvarkyti „Pelno nesiekiančios investicijos“ per pirmąjį  paraiškų surinkimo laikotarpį iki liepos 10 d. gauta daugiau kaip 90 melioracijos griovių tvarkymo paraiškų už daugiau kaip 2 mln. litų. Šiemet tokiems darbams numatyta skirti 10 milijonų kaimo plėtros...


Šventosios uostas taps ispanišku

www.ve.lt, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje Ispanijos inžinierių, konsultantų bei architektų kompanijos „Alatec“ direktorius regioninėms konsultacijoms Enrique Uribarri pristatė Šventosios jūrų uosto atstatymo galimybių studijos tarpinę ataskaitą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius