Darbo birža bendradarbiaus su Palangos jaunimo organizacijomis

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-06-02
Peržiūrėta
327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Darbo birža bendradarbiaus su Palangos jaunimo organizacijomis

Trečiadienį Palangos darbo biržoje Palangos jaunimo reikalų tarybos posėdžio metu pasirašytos bendradarbiavimo sutartys tarp Klaipėdos teritorinės darbo biržos ir Palangos jaunimo organizacijų. Sutartys pasirašytos su asociacijomis „Ateities specialistų klubas“, „Europos teisės ir finansų centras“, sporto klubu „Gintarinis ringas“, VšĮ „Užtaisas“ ir VO dramos sambūris „M“ 3-ioji karta.

Klaipėdos teritorinės darbo biržos vardu sutartis pasirašęs Jaunimo darbo centro skyriaus vedėjas Paulius Martinkėnas, pristatęs posėdžio dalyviams Jaunimo darbo centro, kuris pernai buvo atidarytas ir sėkmingai veikia ir Palangoje, pagrindinius tikslus ir uždavinius, o Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriaus vedėja Rita Kivytaitė trumpai supažindino su jaunimo užimtumo mūsų mieste situacija bei problemomis.

Pasirašytosiose sutartyse apibrėžti šalių įsipareigojimai. Darbo birža įsipareigoja kiekvieną jaunimo organizaciją, su kuria pasirašyta sutartis, aprūpinti informacine medžiaga apie Darbo biržos teikiamas paslaugas, informuoti apie Europos socialinio fondo vykdomus projektus bei, esant poreikiui, teikti statistinius duomenis apie situaciją darbo rinkoje. Taip pat, jeigu bus pageidaujama, jaunimo organizacijų atstovai bus kviečiami į rengiamus pasitarimus, diskusijas sprendžiant jaunimo užimtumo didinimo, darbo pasiūlos-paklausos klausimus.

Sutartyje numatyta, jog esant poreikiui Darbo biržos specialistai organizuos atviroje jaunimo erdvėje  užsiėmimus, temines popietes, pristatant Darbo biržos teikiamas paslaugas, supažindinant jaunimą su profesijos pasirinkimo žingsniais, situacija darbo rinkoje, darbo paieška bei profesinės karjeros planavimu. O jeigu juos kvies jaunimas, specialistai esant galimybei dalyvaus jaunimo organizacijų organizuojamuose renginiuose, diskusijose jaunimo užimtumo klausimais bei rengs bendrus susitikimus ir projektus bei dalyvaus jų įgyvendinime.

Savo ruožtu jaunimo organizacijos žada dalyvauti Darbo biržos organizuojamose apklausose, kviesti Darbo biržos atstovus į organizuojamus renginius, vykdomus projektus, seminarus, diskusijas jaunimo užimtumo klausimais, bendradarbiaus su Darbo birža platinant informacinę-reklaminę medžiagą.

Taip pat, esant poreikiui, atvyks į Darbo biržos Jaunimo darbo centro skyrių, kur dalyvaus  supažindinant jaunimą su profesijos pasirinkimu, profesinės karjeros planavimu, situacija darbo rinkoje ir darbo paieška.

Jaunimo organizacijų vadovai bei Jaunimo reikalų tarybos, vadovaujamos Palangos vicemero Sauliaus Simės, pasidžiaugė, jog mezgasi vis glaudesni ryšiai su Klaipėdos teritorine darbo birža, kurie ypač suintensyvėjo Palangoje atidarius Jaunimo darbo centrą, kuriame jau ne vienas jaunuolis gavo reikalingos informacijos bei vertingų patarimų.

Klaipėdos teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro skyriaus vedėjas P. Martinkėnas savo ruožtu taip pat džiaugėsi pasiektais susitarimais.

„Džiaugiuosi dideliu Palangos jaunimo pilietiškumu. Šiandien pasirašyti bendradarbiavimo susitarimai tarp Klaipėdos teritorinės darbo biržos ir Palangos jaunimo organizacijų leis efektyviau spręsti jaunimo užimtumo klausimus. O jaunimo užimtumo klausimai yra vienas svarbiausių Darbo biržos prioritetų“, – pabrėžė P. Martinkėnas.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 27 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu, organizuos bei įgyvendins bendrus tiriamuosius darbus, projektus ir edukacines veiklas.


Klaipėdos teritorinė darbo birža įgyvendina ESF projektą „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, skirtą padėti 55 metų ir vyresniems darbo ieškantiems asmenims kelti kvalifikaciją, įgyti naujų profesinių gebėjimų ar patobulinti jau turimus.


Iš įvairių Lietuvos kampelių į Palangą suplūdusiems jaunuoliams, trokštantiems šiek tiek užsidirbti laikinoje šalies vasaros sostinėje, stovėjimas už prekystalio ar pedalų mynimas ne vienam tapo rimtu išbandymu. Sezoninis darbas nepatyrusius darbuotojus vargino ne tik fiziškai – teko išklausyti ir nepatenkintų Palangos svečių bambėjimus...


Nuo 2014 metų sausio 2 dienos Lietuvos darbo biržos įgyvendinamame ESF projekte „Išlik darbo rinkoje“ dalyvavo 118 asmenų, registruotų Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Trečiadienį Palangos darbo biržoje Palangos jaunimo reikalų tarybos posėdžio metu pasirašytos bendradarbiavimo sutartys tarp Klaipėdos teritorinės darbo biržos ir Palangos jaunimo organizacijų. Sutartys pasirašytos su asociacijomis „Ateities specialistų klubas“, „Europos teisės ir finansų centras“, sporto klubu „Gintarinis ringas“, VšĮ...


Jei darbo ieškantys asmenys negali įsidarbinti ar pradėti dirbti savarankiškai, nes neturi reikiamos kvalifikacijos ar trūksta įgūdžių, Klaipėdos teritorinė darbo birža siūlo dalyvauti profesinio mokymo programose. Klaipėdos teritorinė darbo birža ir viešoji įstaiga „Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras“ pasirašė bendradarbiavimo...


Vakar popietę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), aptarnausiantis darbo ieškančius ir profesinę karjerą planuojančius jaunus asmenis iki 29 metų amžiaus bei darbdavius, siekiančius įdarbinti jaunimą. Į naujomis spalvomis suspindusią Palangos darbo biržos pirmojo aukšto erdvę, kur įsikūrė JDC...


Darbo birža „palaiminta“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 23 | Rubrika: Miestas

Valstybinė priėmimo komisija pripažino Palangos darbo biržos pastatą tinkamu naudoti. Gruodžio 17 dieną buvo pasirašytas priėmimo aktas. Naujasis administracinis pastatas, kurio plotas 1274 kv. m, pastatytas už Europos Sąjungos lėšas. Šio projekto vertė – 6,2 mln. litų, iš kurių 5,3 mln. litų -  europiniai pinigai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius