Deklaracija už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūrą jau ir internetu

Palangos tiltas, 2023-08-30
Peržiūrėta
929
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Deklaracija už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūrą jau ir internetu

Informuojame, kad nuo šiol vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūrą deklaraciją galima pateikti elektroninėmis priemonėmis jungiantis prie epaslaugos.palanga.lt sistemos.

Primename, kad nuo š. m. liepos 10 d. nustatytas rinkliavos dydis – 2 eurai už asmeniui suteiktą vieną nakvynę. Rinkliavą mokėti turi kiekvienas, apsigyvenęs Palangos viešbučiuose, sanatorijose ar privačiame sektoriuje. Apgyvendinimo paslaugų teikėjas, teikdamas informaciją apie nakvynių kainas, privalo informuoti apgyvendinimo paslaugos gavėją apie Palangos kurorte nustatytą rinkliavą.

Pirmą kartą jungiantis prie epaslaugos.palanga.lt sistemos būtina atlikti asmens tapatybės identifikaciją el. valdžios vartuose, kitus kartus – įvedamas pirmo prisijungimo metu nurodytas elektroninis paštas ir slaptažodis. Sėkmingai užsakius elektroninę paslaugą užsakovas gauna automatinį epaslaugos.palanga.lt sistemos laišką, patvirtinantį paslaugos užsakymą ar dokumentų pateikimą peržiūrai. Vėliau gautus dokumentus peržiūri atitinkamo Palangos miesto savivaldybės administracijos padalinio darbuotojas ir paslaugos užsakovas elektroniniais laiškais informuojamas apie užsakymo būklę.

Sistemos naudotojų patogumui sukurta galimybė už paslaugos įgyvendinimą sumokėti pasinaudojant elektronine bankininkyste. Tad, pateikus vietinės rinkliavos už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūrą deklaraciją ir savivaldybės administracijos padalinio darbuotojui patvirtinus deklaracijos korektišką užpildymą, sistemos naudotojas turi galimybę sistemoje apmokėti deklaracijoje nurodytą rinkliavos sumą.

Be to, sistemoje kiekvienam naudotojui formuojama savitarnos dalis,  kurioje saugoma užsakomų paslaugų, jų vykdymo ir apmokėjimo istorija.

Tikimasi, kad ši elektroninių paslaugų platforma bus naudinga fiziniams ir juridiniams asmenims, norintiems ir turintiems galimybę pateikti užpildytą deklaraciją ir apmokėti rinkliavos sumą elektroninėmis priemonėmis.

Primename, kad elektroniniu būdų užsakomų paslaugų sąrašas visdidėja ir šiuo metu epaslaugos.palanga.lt sistemoje sudaryta galimybė užsakyti per 20 skirtingų paslaugų. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykiteAteinančią savaitę vyksiančiame savivaldybės Tarybos posėdyje bus teikiamas sprendimo projektas padidinti Vietinę rinkliavą už naudojimąsi Palangos miesto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra, dar kitaip vadinamą pagalvės mokestį, kurio dydis nesikeitė jau septynerius metus. 


Siūloma nustatyti administracinę atsakomybę tiems, kurie pažeidė vietinės rinkliavos už naudojimąsi viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūrą mokėjimo tvarką.


Pasaulinė turizmo diena – puiki proga kiek atsikvėpti nuo įtemptų darbų bei įvertinti pasiektus rezultatus. O pasidžiaugti išties turime kuo – jūsų dėka Palangos kurorto vardas kasmet vis garsiau skamba už šalies ribų, o Lietuvos bei užsienio svečiai vis dažniau renkasi Palangą savo kokybiškam ir turiningam poilsiui. 


Rugsėjo 27-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena. Šių metų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos paskelbta Pasaulinės turizmo dienos tema – „Turizmas – pokyčių ir augimo veiksnys“.


Nors iki gražiausios metų šventės – Kalėdų dar turime šiek tiek laiko, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl dovanas riekėtų pradėti pirkti anksčiau Ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl tai daryti riekėtų internetu. Vis dar svarstote, ar dovanų pirkimas internetu yra išmintingas pasirinkimas? Tikrai taip – kviečiame susipažinti su argumentais.


Rugsėjo 27 dieną Lietuvoje švenčiama pasaulinė turizmo darbuotojų diena. Ši diena ypač ypatinga Palangos Turizmo Informacijos centrui, kuris šią savaitę švenčia centro įkūrimo dvidešimtemtį. Palangos TIC direktorė Rasa Kmitienė dėkojo visiems atvykusiems į šventę ir visiems linkėjo kantrybės, ištvermės ir sugebėjimo nuspėti turistų...


Nuo penktadienio Palangoje taikoma rinkliava – vienas litas už kiekvieną kurorte praleistą naktį – už naudojimąsi viešąja kurorto infrastruktūra miesto svečiams. Kad lėšos patektų į miesto biudžetą, turės pasirūpinti ne svečiai, o verslininkai. 


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius