Facebook/Palangostiltas muša rekordus, stebina ekspertus

Palangos tiltas, 2020-11-30
Peržiūrėta
1672
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Facebook/Palangostiltas muša rekordus, stebina ekspertus

Lapkričio mėnesį „Palangos tiltui“ savo Facebook paskyroje Facebook/Palangostiltas paskelbus dvi itin didelį skaitytojų dėmesį pritraukusias žinutes su nuorodomis į laikraščio internetinį puslapį www.palangostiltas.lt, „Palangos tilto“ puslapis Facebook ir internetinė svetainė sumušė visus lankomumo rekordus.
Žinutę apie straipsnį „Dainius Kepenis: „Kovidas“ – pasaulinės mafijos projektas, o skiepydamiesi tapsime eksperimentiniais triušiais", paskelbtą www.palangostiltas.lt lapkričio 22-ą dieną, iki šiol (lapkričio 30-osios) atvertė 49 728 žmonės, straipsnio nuoroda pasidalijo 303 žmonės, o jį komentavo 48 skaitytojai.
Tiesa, www.palangostiltas paskelbė ir alternatyvų straipsnį, kuriame teigiama, kad D. Kepenio teiginiai yra moksliškai nepagrįsti.
O Facebook/Palangostiltas žinutę apie verslininko Pauliaus Rojaus iniciatyvą išdalinti 1500 eurų 15 pagalbos reikalingiems palangiškiams pastebėjo 6 068 žmonės, 29 ja pasidalino su kitais, o 23 straipsnį komentavo.
Iš viso per nepilną lapkritį – nuo lapkričio 2 dienos iki lapkričio 29 dienos – net 57 133 žmonės atvertė „Palangos tito“ Facebook puslapyje skelbiamų straipsnių anonsus. Palyginus su tuo pačiu metu spalį, tai yra net 1782% procento daugiau.
Facebook/Palangostiltas puslapį lapkritį paspaudė „mėgstu“ 103 nauji žmonės. Laikraščio sekėjų skaičius Facebook puslapyje artėja prie 4 tūkstančių.
Mantas, IT specialistas, sakė, kad tokie skaičiai yra „įspūdingi.“
„Juk turint omeny, kad Palangoje gyvena apie 15 tūkstančių žmonių, pagal Facebook/Palangostiltas lankumo statistiką išeitų, kad kiekvienas palangiškis atvertė minėtą puslapį vos ne keturis kartus per mėnesį. Tai – tikrai daug,“ – sakė jis.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

16 eurų už karštą patiekalą. Tokiomis kainomis stebina kurortinė Palanga.


COVID-19 muša rekordus Lietuvoje, Palanga – ne išimtis

"Palangos tilto" informacija, 2022 01 27 | Rubrika: Miestas

P eržengta dar viena riba – ketvirtadienį, sausio 27 d., Lietuvoje buvo patvirtinta 10 630 koronaviruso atvejų, mirė 9 žmonės, 8 iš jų buvo nepasiskiepiję. Palangoje taip pat stebimas COVID ūgtelėjimas. Ketvirtadienį, sausio 27 d., kurorte buvo patvirtinti 76 nauji COVID atvejai, trečiadienį, sausio 26 d., buvo nustatyti 55 nauji COVID atvejai, kurorte ketvirtadienį šiuo virusu, daugiausia...


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2022 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „Žydų kultūros paveldas Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Būtingėje, pačiame Palangos miesto savivaldybės pakraštyje, netoli Lietuvos-Latvijos sienos, tvarte šieną rupšnojančiam vieninteliui Palangos miesto savivaldybės jaučiui, „Palangos tiltas“ interneto svetainės www.palangostiltas.lt skaitytojai ir Facebook/Palangostiltas lankytojai su azartu rinko vardą. Sulaukėme net 15 siūlymų, už visus jų buvo galima balsuoti...


"Palangos tilto" straipsnis, kurį anonsavome ir Facebook/Palangostiltas, "Palangos naujakurys prieš Kalėdas nubėgs 100 kilometrų per visą Lietuvos pajūrio zoną kviesdamas prisidėti prie mažojo Jokūbo, gimusio su perpus trumpesne koja, be šlaunikaulio, operacijos" mušė lankumomo rekordus - straipsnio anonsą Facebook-e pamatė 25 754 žmonės. 311 paspaudė...


Lapkričio mėnesį „Palangos tiltui“ savo Facebook paskyroje Facebook/Palangostiltas paskelbus dvi itin didelį skaitytojų dėmesį pritraukusias žinutes su nuorodomis į laikraščio internetinį puslapį www.palangostiltas.lt, „Palangos tilto“ puslapis Facebook ir internetinė svetainė sumušė visus lankomumo rekordus. Žinutę apie straipsnį „Dainius Kepenis:...


Nuo šios savaitės kiekvienas www.palangostiltas.lt skaitytojas ar smalsuolis galės pamatyti, kiek kartų bet kuris straipsnis paskelbtas portale www.palangostiltas.lt buvo atverstas.


Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes, Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio svetainė www.palangostiltas.lt su jomis supažindina virtualiai.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Amsėti ir loti gali ir šuo, ir žmogus, purvais drabstytis gali ir kiaulė, ir, tiesiogine prasme, žmogus. Bet nuo šiol purvu ant kitų drabstęsi po anonimų kaukėmis pasislėpę „Palangos tilto“ internetinės svetainės www.palangostiltas.lt komentatoriai turi suklusti – kaip ir kitos šalies internetinės žiniasklaidos priemonės, „Palangos tiltas“...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius