COVID-19 muša rekordus Lietuvoje, Palanga – ne išimtis

"Palangos tilto" informacija, 2022-01-27
Peržiūrėta
1702
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

COVID-19 muša rekordus Lietuvoje, Palanga – ne išimtis

Peržengta dar viena riba – ketvirtadienį, sausio 27 d., Lietuvoje buvo patvirtinta 10 630 koronaviruso atvejų, mirė 9 žmonės, 8 iš jų buvo nepasiskiepiję. Palangoje taip pat stebimas COVID ūgtelėjimas.

Ketvirtadienį, sausio 27 d., kurorte buvo patvirtinti 76 nauji COVID atvejai, trečiadienį, sausio 26 d., buvo nustatyti 55 nauji COVID atvejai, kurorte ketvirtadienį šiuo virusu, daugiausia jo Omicron atmaina serga 478 palangiškiai.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 persirgo 3 681 Palangos miesto savivaldybės gyventojai, 26 mirė.

Naujų atvejų antirekordas Lietuvoje fiksuojamas antrą dieną iš eilės. 

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1172 COVID-19 sergantys pacientai, 93 iš jų – reanimacijoje.

Nuo pandemijos pradžios šia infekcine liga Lietuvoje susirgo 639,5 tūkst. gyventojų, nuo jos mirė beveik 7,8 tūkst. žmonių.

54 pacientams šalyje taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, deguonis papildomai tiekiamas 995 žmonėms.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys anksčiau yra sakęs, kad griežtos pandemijos valdymo priemonės būtų pradedamos taikyti tuo atveju, jeigu šalies gydymo įstaigose būtų užimta 240 reanimacijos lovų.

Nuo COVID-19 trečiadienį šalyje mirė šeši vyresni nei 80-ies metų žmonės, taip pat du vyresni nei 90-ies metų gyventojai, dar po vieną mirusįjį priklausė 70–79, 60–69 ir 50–59 metų grupėms.

Vienas mirusysis buvo paskiepytas pilnai, jis priklausė 80–89 metų grupei.

Iš 7815 žmonių, iki šiol mirusių nuo COVID-19, pilnai paskiepyti buvo 729. Tiesiogiai ir netiesiogiai su COVID-19 siejama 14,8 tūkst. mirčių.

Iki šiol mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyta apie 1,94 mln. žmonių. Pilnai vakcinuota apie 988 tūkst. gyventojų, dar 870 tūkst. pilnai paskiepytųjų yra gavę ir sustiprinančiąją vakcinos dozę.

Tarp pilnai paskiepytųjų Statistikos departamentas neįtraukia sustiprinančiąją dozę gavusių žmonių, jie skaičiuojami atskirai.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepo dozę yra gavę 69,4 proc. gyventojų.

Neskaičiuojant gruodį pradėtos skiepyti jauniausios vaikų grupės, kur paskiepyta 4,5 proc. vaikų, mažiausiai pasiskiepijusiųjų yra tarp 12–15 metų vaikų – 37,6 procento.

Vyriausių šalies gyventojų, kuriems per 80 metų, paskiepyta 72,7 procento.

Iš viso Lietuvoje iki šiol gauta apie 6,6 mln. vakcinų dozių, skiepyti sunaudota 4,4 mln. iš jų.

Šiuo metu koronavirusu tebeserga 79,5 tūkst. žmonių – maždaug 10 tūkst. daugiai nei prieš parą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo mėnesį keleivių skaičius Lietuvos oro uostuose, lyginant su praėjusiais metais, augo daugiau nei trečdaliu, o dviejuose jų – Kauno ir Palangos – pagerinti rekordinių 2019 metų rezultatai.


Su Tarybos sprendimo projektu galite susipažinti Palangos miesto savivaldybės interneto tinklapyje www.palanga.lt . 


Klaipėdoje prasidėjo kruizinių laivų sezonas. Šiemet gali būti pasiektas rekordinis jų apsilankymų skaičius Klaipėdos uosto istorijoje – 80. Tiek dar niekada nėra buvę. 


COVID-19 muša rekordus Lietuvoje, Palanga – ne išimtis

"Palangos tilto" informacija, 2022 01 27 | Rubrika: Miestas

P eržengta dar viena riba – ketvirtadienį, sausio 27 d., Lietuvoje buvo patvirtinta 10 630 koronaviruso atvejų, mirė 9 žmonės, 8 iš jų buvo nepasiskiepiję. Palangoje taip pat stebimas COVID ūgtelėjimas. Ketvirtadienį, sausio 27 d., kurorte buvo patvirtinti 76 nauji COVID atvejai, trečiadienį, sausio 26 d., buvo nustatyti 55 nauji COVID atvejai, kurorte ketvirtadienį šiuo virusu, daugiausia...


Atėjus šaltesniam sezonui norisi jaustis šiltai, tačiau ir madingai. Paltai atkeliauja rudens antrojoje pusėje, o pirmojoje - švarkai. Dabartinėje madoje labai gausu įvairiausių derinių, kurie yra pritaikyti būtent kartu su švarku. Tam, kad nepasiklysti švarkų „padangėje“, reikia atkreipti dėmesį į tai, koks švarkas yra stilingiausias šį sezoną ir, kas privalo atsidurti jūsų spintoje. 


Lapkričio mėnesį „Palangos tiltui“ savo Facebook paskyroje Facebook/Palangostiltas paskelbus dvi itin didelį skaitytojų dėmesį pritraukusias žinutes su nuorodomis į laikraščio internetinį puslapį www.palangostiltas.lt, „Palangos tilto“ puslapis Facebook ir internetinė svetainė sumušė visus lankomumo rekordus. Žinutę apie straipsnį „Dainius Kepenis:...


Kai kuriems Palangos verslininkams karantinas tapo per dideliu išbandymu: dalis viešbučių nusprendė užverti duris, dauguma kavinių įvedus visuotinį karantiną sustabdė veiklą nė nemėginusios teikti maisto išsinešti paslaugos. Neatmetama, kad kai kam antroji karantino banga lemiama – panaikinus ribojimus duris atvers ne visi. Tiesa, pastebima, kad kai kurie...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


   „Oho, kokia galybė žmonių!”, „Žmonių – kaip karščiausią vasaros dieną“, „Rekordinis lankytojų skaičius“, „Visai kaip Kinijoje“, – tokius ir panašius apibūdinimus buvo galima girdėti praėjusį šeštadienį pagrindinėje kurorto promenadoje, kurioje, sausakimšoje kaip stintų statinėje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius