FK „Gintaras“ mažuosius aplankė Kalėdų senelis

Palangos tiltas, 2017-01-06
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

FK „Gintaras“ mažuosius aplankė Kalėdų senelis

 Mažas mūsų kaimynystėje miestelis sulaukia dėmesio ne tik vasarą, bet ir žiemą. FK „Gintaras“ organizuoti turnyrai sukvietė į Šventąją virš 200 vaikų bei jų tėvelių iš Telšių, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Mažeikių. Dėl daugybę gražių apdovanojimų varžytis atvyko netgi svečiai iš Latvijos – Vainotes, Grobinos, bei Liepojos. 

FK „Gintaras“ auklėtiniai kiekviename turnyre turėjo galimybę leisti savo jėgas išbandyti dviem komandoms, taip suteikiant džiaugsmą patirti tikrą futbolo šventę. „Gintariniai“ berniukai pasirodė itin sėkmingai, taip papildydami savo kolekciją dar penkiomis taurėmis – keturias taures už antros vietos ir vieną taurę už pirmos vietos laimėjimus. Paskutinis labai stiprus bei įdomus tarptautinis turnyras vyko gruodžio 17 d., kuriame abi palangiškių komandos pasirodė šauniai.

Po turnyro beveik visi FK „Gintaro“ auklėtiniai kartu su treneriu bei tėveliais atšventė Kalėdas Palangos boulinge. Virš 100 vaikų bei jų tėvelių linksmai leido laiką žaisdami boulingą, biliardą,   stalo futbolą. Taip pat klubo auklėtinius aplankė ir Kalėdų senelis su snieguole, kurie linksmino vaikus žaidimais ir dovanomis.

Dovanas vaikams išdalino ir treneris. Aštuoni auksiniai medaliai, penki auksiniai bateliai, 3 taurės bei brangus, originalus futbolo kamuolys atiteko FK „Gintaras“ berniukams už įvairius 2016 metų nuopelnus.

Treneris Marselis Balasanovas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie padeda vaikų futbolo klubui, kurie nėra abejingi vaikams. Taip pat treneris dėkoja klubo tėveliams už pasitikėjimą ir palaikymą.

Klubas sveikina ir visus palangiškius su artėjančiom šventėm, linki laimės ir daug pergalių.

 Marselis Balasanovas

FK „Gintaras“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Pasitinkant didžiąsias metų šventes Seimo narys Antanas Vinkus kartu su savo padėjėja, Palangos miesto tarybos nare Elena Kuznecova aplankė Palangos socialines įstaigas. Ypatingai džiugiai nusiteikęs Seimo narys vyko į Palangos miesto ligoninę. Šiai įstaigai įvykdė savo seniai duotą pažadą – dovanota ligoninės Slaugos skyriui funkcinė medicininė lova, kuri palengvins...


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Mažas mūsų kaimynystėje miestelis sulaukia dėmesio ne tik vasarą, bet ir žiemą. FK „Gintaras“ organizuoti turnyrai sukvietė į Šventąją virš 200 vaikų bei jų tėvelių iš Telšių, Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Mažeikių. Dėl daugybę gražių apdovanojimų varžytis atvyko netgi svečiai iš Latvijos – Vainotes, Grobinos, bei Liepojos. ...


„Palangos gintaras“ taps žalesnis, o vaikai gavo gražią gamtos pamoką – praėjusį penktadienį „Palangos gintaro“ administracija ir mokytojai pakvietė mažuosius ligoniukus sodinti medelių.


Šeštadienio vidurdienį duris atvėrė improvizuota smėlio skulptūrų galerija - paroda, kuri įsikūrė J. Basanavičiaus g. 5B, buvusio paviljono „Dorė“ patalpose. Čia žiūrovų laukia – o jau spėjusius pamatyti ir sužavėjo - skulptoriaus Andriaus Petkaus skurtos kompozicijos iš smėlio. Parodos tema - pasaulinė animacija.


Bežiūrint į nenusakomo grožio Irenos Pakutinskienės kūrinius iš gintaro, kyla klausimas: iš kur tas mokėjimas jį prakalbinti? O gal ne prakalbinti, gal išgirsti, ką sako gintaras? „Ko gero, taip. Su juo reikia kalbėtis: neužtenka pamatyti, reikia ir išgirsti, ką jis sako“, – nusišypso menininkė.


Penktadienį, paskutinę vasaros dieną, Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ įvyko bendruomenės akcijos „Gintarėlį tau nešu ant delno“ gintaro dirbinių kolekcijos atidarymas.


„Nesu aš jokia asmenybė. Galiu tik papasakoti apie senąją Palangą. Kitąmet man sukaks aštuoniasdešimt metų, ačiū Dievui, dar turiu gerą atmintį“, – savo namuose prisėdusi prie stalo prašneko palangiškė Regina Andriekutė.


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas