Fotografijose - Raudonosios jūros gelmės

Alfredas PUMPULIS, 2011-11-23
Peržiūrėta
1373
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Fotografijose - Raudonosios jūros gelmės

„Fotografas, operatorius, tiesiog nuostabus žmogus – Gintaras Baškys“, - tokiais žodžiais buvo pristatytas fotografas Gintaras Baškys trečią kartą vykstančioje fotografijos parodoje „Tarp 18 ir... 38 metrų“. Šiemet fotomenininko paroda buvo atidaryta „Žilvino“ poilsio namuose.

 

Parodos autorius paklaustas, kaip gimė idėja fotografuoti po vandeniu, ir dar Raudonojoje jūroje, atsakė, jog yra didelis nardymo aistruolis. „Ypač daug nardau nuo 2006 metų. Raudonoji jūra yra nuostabiausia stebėti povandeninį pasaulį. Joje nardant ir gimė mintis surengti povandeninio pasaulio parodą. Paroda gimė dėka poros žmonių, kuriems norėčiau padėkoti – jie mane vis skatino judėti į priekį. Aš, kaip tikras žemaitis, lėtokai reagavau į jų kvietimus, tačiau džiaugiuosi, kad paroda „Tarp 18 ir... 38 metrų“ išvydo dienos šviesą.

Vienas iš labiausiai susirinkusiųjų dėmesį kaustančių paveikslų - „Napoleonas“. Žiūrovus tiesiog pribloškė povandeninio gyvūno dydis bei mimika.

Apie ateities planus fotografas kalbėjo: „Mano siekis toks, jog kita paroda būtų iš mūsų vietinių ežerų povandeninio pasaulio. Lydekaitės ir ešeriukai – taip pat gražūs“, - teigė G. Baškys.

Parodos rengėjai susirinkusiuosius mielai kvietė pakelti po taurę vyno. „Tada ir daugiau klausimų atsiras“, - juokavo Gintaras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiais metais Klaipėda miestiečiams ir svečiams pirmą kartą pasiūlė alternatyvą – vietoje fejerverkų Teatro aikštėje pasigrožėti lazerių šou, tačiau pirotechnika apsirūpinę miestiečiai pasidarė ne prastesnį fejerverkų šou prie savo namų. 


Tokio interviu gyvenime dar niekados neturėjau – Jonas Staselis, žinomas Vilniaus fotografas, iškeitęs Vilniaus šurmulį į ramybę Neringoje, atsakė į „Lietuvos pajūrio“, laikraščio „Palangos tiltas“, klausimus mindamas dviračio pedalus iš Nidos į Preilą. „Čia kelias – toks ramus ir lygus, kad galime visą valandą plepėti. Aš – su ausinukais“, – sakė Jonas, mano žurnalistikos studijų kursiokas.


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Palanga – šeimoms draugiškas kurortas – pristatoma spalio 2-4 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyksiančioje parodoje „Šeima 2015“.


Bežiūrint į nenusakomo grožio Irenos Pakutinskienės kūrinius iš gintaro, kyla klausimas: iš kur tas mokėjimas jį prakalbinti? O gal ne prakalbinti, gal išgirsti, ką sako gintaras? „Ko gero, taip. Su juo reikia kalbėtis: neužtenka pamatyti, reikia ir išgirsti, ką jis sako“, – nusišypso menininkė.


Palangos kurortas pristatytas turizmo parodoje Varšuvoje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 26 | Rubrika: Miestas

Palangos kurortas pristatytas balandžio 20-22 dienomis Lenkijoje, Varšuvoje vykusioje XVII tarptautinėje turizmo ir poilsio parodoje „LATO 2012“. Lietuvai parodoje atstovavo Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA asociacijos, kurortų ir kurortinių teritorijų turizmo informacijos centrai (TIC). Informacija apie Palangą teikta bendrame Lietuvos kurortų ir Nacionalinės SPA...


Praėjusią savaitę parodų centre „Litexpo“ Vilniuje vyko jau 18-oji tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda Baltijos šalyse „Vivattur 2012“. Į parodą susirinko turizmo profesionalai iš įvairių Lietuvos regionų ir 15-os užsienio šalių. Didžiausias šalies kurortas Palanga buvo pristatytas 25 kvadratinių metrų stende, parodoje...


Fotografijose - Raudonosios jūros gelmės

Alfredas PUMPULIS, 2011 11 23 | Rubrika: Kultūra

„Fotografas, operatorius, tiesiog nuostabus žmogus – Gintaras Baškys“, - tokiais žodžiais buvo pristatytas fotografas Gintaras Baškys trečią kartą vykstančioje fotografijos parodoje „Tarp 18 ir... 38 metrų“. Šiemet fotomenininko paroda buvo atidaryta „Žilvino“ poilsio namuose.


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius