„Giedriau, dabar tu - amžinybėje. Vėliau ar anksčiau joje susitiksime...“

"Palangos tilto" informacija, 2013-06-01
Peržiūrėta
798
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Šiandien, šeštadienį, amžinojo poilsio naujose Palangos kapinėse atgulė netikėtai užgesęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys Giedrius Šatkauskas.
Šiandien, šeštadienį, amžinojo poilsio naujose Palangos kapinėse atgulė netikėtai užgesęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys Giedrius Šatkauskas.

 

Šiandien, šeštadienį, amžinojo poilsio naujose Palangos kapinėse atgulė netikėtai užgesęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys Giedrius Šatkauskas. Ryte už velionį įvyko Šv. Mišios Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Laidotuvės įvyko 13 valandą. Kreipdamasis į Šv. Mišių dalyvius, Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonas Marius Venskus sakė, kad keletą metų Palangoje jam teko pažinti visą Giedriaus šeimą. „Velionis žinojo, kad gyvenimas yra gražus. Jis žinojo, kad gyvenimas nėra vien tikslai, kuriuos reikia pasiekti ar daiktai, kuriuos reikia turėti... Giedrius daug keliavo, daug klausdavo, daug domėdavosi. Noriu prisiminti pasveikinimo žodžius: „Viešpats su Jumis“. Tai reiškia, kad Viešpats su jumis ne tik tada, kai viskas gerai. Tačiau Jis yra šalia mūsų ir tuomet, kai užplūsta gyvenimo sunkumai... Labai svarbu Jam atverti savo širdį ir Viešpaties paguoda pagydys mūsų širdis...Tad amžiną atilsį duok mirusiam broliui, Viešpatie. Tegu ilsisi jis ramybėje. Amen“, - sakė klebonas. Prie kapo duobės į mirusiojo artimuosius, bendražygius ir draugus kreipęsis Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sakė: „Mielieji, man labai sunku tokią dieną kalbėti. Atsisveikiname su kolega, draugu, visuomenininku, eruditu – Giedriumi. Kartu praleidome dešimt metų ... Galiu pasakyti tik pačius gražiausius žodžius apie jį... Tegul Dievas suteikia visiems tiek proto, tegul kiekvienas būna toks žmogus, kokiu buvo Giedrius. Iš šio žmogaus visada buvo galima gauti protingą patarimą, jis mokėjo paguosti ir patarti... Jis labai mylėjo žmones ir tarnavo jiems. Be galo mylėjo savo miestą – Palangą. Per ilgą politinę karjerą yra pasiūlęs Palangai ir jos gyventojams daug reikalingų sprendimų... Nuo Palangos visuomenės iš visos širdies noriu pareikšti didžiulę užuojautą velionio tėveliams, žmonai, dviem sūnums, visiems artimiesiems. Giedriau, dabar tu amžinybėje, vėliau ar ankščiau joje susitiksime...“ Kalbėdamas artimųjų vardu, vienas iš velionio brolių visiems padėkojo už palaikymą netekus Giedriaus: „Visų mūsų giminių, artimųjų vardu, noriu padėkoti visiems susirinkusiems už pagarbą velioniui ir palaikymą šią sunkią akimirką. Mus visus Giedriaus išėjimas labai sukrėtė... Giedriau, mes tave mylėjome - kaip gerbiamą žmogų, kaip sūnų, kaip tėvą, kaip vyrą, kaip brolį, kaip giminaitį...“ ...Kapinėse iškilo šviežias žemės kauburys. Giedriaus atminimas liks visų jį pažinojusiųjų širdyse.  

Jūsų komentaras:

klinklink 2013-06-03 19:03 (IP: 84.46.252.253)
Bet ka as zinau Vaitkus su Rakauskiene tai...

klausimas? 2013-06-03 12:47 (IP: 86.100.60.125)
Kažin, jei greitoji būtų atvykusi be "atsikalbinėjimų", gal žmogus dabar šypsotųsi ne iš nuotraukos?

Redaktoriui, 2013-06-02 13:46 (. / IP: 86.100.60.112)
-Dėl tokių "klaidų" ...visi išgyvensim, bet ką daryti, kad Palangoj,pagal kirstuko nusivadovavimą, žmonėms nebesuteikiama med. pagalba.....Svarbiausia ,kad žmonės tikisi pagalbos... O po 20 min!...- nebereikia... Serijinės mirtys!.. (deja! ir iki A.+A.GIEDRIAUS )Klaiku girdėti, kaip žmonės šneka apie šį "vadovą":.. -sunaikinta ligoninė,visiškai neteikiama reanimacinė pagalba..-Baisu, kaip šitas dar drįsta ateiti į A.+A. Giedriaus pakasynas?...

Redaktorius 2013-06-01 23:13 (IP: 86.100.75.88)
vai vai: ačiū už nurodytą klaidą. Atsirado ji dėl skubėjimo, ne dėl nežinojimo.

vai vai 2013-06-01 22:13 (IP: 78.61.48.182)
Redaktoriui:ankščiau yra nuo ankšties,o anksčiau nuo anksti

Taip pat skaitykite

Palangos miesto kapinėse atsiras 627 papildomos kapavietės

"Palangos tilto" informacija, 2021 01 19 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto kapinėse sparčiai mažėja vietų, todėl Palanga turi ieškoti galimybių išplėsti šią amžinojo poilsio vietą. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus antradienį, sausio 19 d., paskelbė žinutę socialiniame tinkle Facebook, kad jau yra parengtas kapinių plėtros techninis projektas ir išduotas statybą leidžiantis dokumentas. „Juo numatyta esamą...


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti. Tokį sprendimą vienbalsiai priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Pirmadienį, vasario 17-ąją, Amžinojo poilsio Palangos kapinėse atgulė žinomo šalies žurnalisto ir komentatoriaus, palangiškio Rimvydo Valatkos tėvelis.


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Per pirmą kadenciją miesto savivaldybės Taryboje Arvydas Dočkus, anot jo paties, apsiprato, o antrojoje dabar jaučiąs „malonumą“. „Labai gera žinoti, kad prisidedu prie didžiausio šalies kurorto raidos. Prisipažinsiu, kad pirmoje kadencijoje ne visų sprendimų kelias iki Tarybos – kas slypi jų esmėje– visada būdavo aišku. Dabar labai patogiai...


Prieš Naujuosius metus, gruodžio 29-ąją, po šv. Mišių  Palangos Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, pirmasis Palangos Sąjūdžio Tarybos pirmininkas Eduardas VytautasSkritulskas amžinojo poilsio atgulė Palangos kapinėse. Jo pelenų buvo nuleista į šeimos kapą. Į paskutinę kelionę žinomą miesto visuomenininką atlydėjo šeimos...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Šiandien, šeštadienį, amžinojo poilsio naujose Palangos kapinėse atgulė netikėtai užgesęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys Giedrius Šatkauskas.


Šiandien, penktadienį, Palangos senosiose kapinėse amžino poilsio atgulė Nepriklausomybės Akto signataras, buvęs Palangos meras Algimantas Vincas Ulba. Po Šv. Mišių Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčioje velionis įveikė paskutinę kelionę per miestą, kuriame jis paliko ryškų pėdsaką. Prie duobės, nuklotos gėlėmis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius