Grožio priemonė moterims, keliančioms ypač aukštus reikalavimus

Palangos tiltas, 2021-12-31
Peržiūrėta
1537
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Grožio priemonė moterims, keliančioms ypač aukštus reikalavimus

Moterys ir grožio priemonė, ta – neatsiejamas duetas. Ir tikrai, ši tema yra viena iš tų, kuria dailiosios lyties atstovės galėtų kalbėti valandų valandas. Kai kalbame šia tema, aktualu viskas – ne tik naujausios tendencijos ar naujausios priemonėms, bet ir nepamirštami ir reikalavimai gaminiams. Galima tik pasidžiaugti, kad vis daugėja merginų bei moterų, kurios grožio gaminiams kelia ypač aukštus reikalavimus. Ir taip pat džiugina tai, jog tikrai netrūksta gamintojų, kurie šiuos reikalavimus yra pasiryžę pateisinti. Taigi, pats metas pristatyti grožio priemonės, kurios pateisins ypač aukštus reikalavimus. 

Ne paslaptis, kad vienas svarbiausių dalykų, kuriam dailiosios lyties atstovės skiria labai daug dėmesio, yra plaukai. Na, o panorėjus pakeisti jų spalvą, merginos bei moterys noriai atsigręžia į plaukų dažymo priemones. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad vis daugiau dailiosios lyties atstovių kelia labai aukštus reikalavimus plaukų dažymo priemonėms. Belieka tik pridurti, jei ir jūs esate viena iš tų daliosios lyties atstovių, kuri nori, kad plaukų spalva būtų ypač ryški ir gyvybinga, tačiau tuo pat metu plaukų vientisumas būtų nepažeistas, šiuos lūkesčius pateisiančių priemonių rasite užsukusios į Pigu.lt. Taip pat čia verta užsukti ir toms merginoms bei moterims, kurios ieško iš aukštos kokybės pagamintų laikiną efektą užtikrinančių plaukų dažymo priemonių. 

Lūpos – svarbus mūsų išvaizdos akcentas. Ir kartais net nereikia jokio sudėtingo makiažo – pakanka paryškinti lūpas ir jau atrodome ypač žavingai bei gaiviai. Tačiau tos merginos bei moterys, kurios kasdien naudoja šią grožio priemonę, pastebi, kad jos gali išsausinti lūpas, tad, nieko keista, kad vis dažniau ir dažniau girdimas ir dar vienas reikalavimas – pageidaujama, tokių priemonių, kurios jau nebegalėtų išsausinti lūpų. Ir, gera žinia ta, kad šiandien šį lūkestį išpildyti tikrai nėra sunku –   jau galite rinktis lūpų dažus bei blizgius, kurie yra praturtinti drėkinančiais aliejais. Tad, net ir tuo atveju, jei tokias priemones naudosite kelis kartus per dieną, tikrai nebeteks susidurti su lūpų išsausėjimu. 

Blakstienų tušas – dar viena, merginų bei moterų ypač mėgstama grožio priemonė. Populiari jau tikrai ne vienerius metus. Tačiau galima pastebėti, kad bėgant laikui, labai kilo ir merginų bei moterų reikalavimai šiai grožio priemonei. Vienas ypač dažnai pasitaikančių reikalavimų pastaruoju metu yra tas, kad merginos bei moterys ypač pageidauja blakstienų tušų, kurie būtų skirti jautrioms akims. Ir gera žinia ta, kad šiandien egzistuoja daugybė gaminių, kurie pateisina šį reikalavimą. Na, o čia laukia platesnė informacija apie tai. 

Veido oda yra plonesnė nei kitose kūno vietose, be to, ji, skirtingai nei kitų vietų oda, nėra slepiama po drabužiais, todėl kasdien susiduria su įvairiu ir tikrai ne visada teigiamu  aplinkos poveikiu (temperatūrų skirtumais, teršalais ir t.t.). Via tai gali pabloginti veido odos būklę, todėl svarbu jai skirti ypač daug dėmesio. Taigi, nieko keista, kad bėgant laikui, vis daugiau merginų bei moterų, ėmėm kelti iš aukštesnius reikalavimus pudros, maskuokliams makiažo pagrindams – priemonėms, kurios patenka ant veido odos. Pageidaujama, kad šios priemonėms ne tik maskuotų veido odos defektus ar suteiktų jai tolygų atspalvį, bet ir gerintų veido odos būklę. Ir, puikia žinia ta, kad šiandien jau tikrai galite įsigyti šį lūkesčių atitinkančių veido priemonių, viena iš jų yra ir loreal pudra

Taigi, kaip matyti, šiandien jau tikrai galite įsigyti itin aukštus reikalavimus atitinkančių grožio priemonių. Na, o gera žinia ta, kad visas šias priemones galite įsigyti internetu – labai greitai ir  patogiai.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Moterys ir grožio priemonė, ta – neatsiejamas duetas. Ir tikrai, ši tema yra viena iš tų, kuria dailiosios lyties atstovės galėtų kalbėti valandų valandas. Kai kalbame šia tema, aktualu viskas – ne tik naujausios tendencijos ar naujausios priemonėms, bet ir nepamirštami ir reikalavimai gaminiams. Galima tik pasidžiaugti, kad vis daugėja merginų bei moterų, kurios grožio gaminiams kelia ypač...


Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų. 


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Kol šalyje buvo paskelbtas karantinas, palangiškės, kaip ir visos lietuvaitės, turėjo pačios rūpintis savo grožiu. Plaukai, nagai, antakiai, ties lūpa moterims prasimušę ūseliai, na ir begalinis sėdėjimas namuose – didžiulis stresas toms, kurios įpratusios per gyvenimą žengti pilna koja, reguliariai lankytis pas grožio specialistus.


Gegužės 1-2 dienomis Palangoje buvo patikrintos 6 grožio paslaugų teikimo vietos. Dvejose vietose nustatyti pažeidimai.


Atsidarė naujas grožio salonas Palangoje

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 05 | Rubrika: Miestas

Palangoje, Vėžių g. 22, atsidarė naujas grožio salonas “Atalėja". Atliekamos tokios procedūros: manikiūras/pedikiūras,makiažas,veido bei kūno procedūros,gydomieji masažai,mezoterpija,injekcijos,lūpų putlinimas,permanentinis makiažas,blakstienų priauginimas, blakstienų laminavimas, antakių korekcija bei depiliacijos vašku.


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Prieš keletą metų Palangoje duris atvėrė jauki oazė – grožio salonas „Sakura“, pakylėjęs viso kurorto grožio paslaugų kokybę laipteliu aukštyn. Klientai greitai įvertino čia skleidžiamą šiltą, atpalaiduojančią atmosferą, komfortą, pagarbų bendravimą bei meistrų profesionalumą.


Jau kitą savaitę vėl visos gėlės žydės moterims, būtent jomis bus apdovanotos dailiosios lyties atstovės, pačios neretai pavadinamos gėlėmis. Kovo 8-ąją švenčiama Tarptautinė moters diena, pagerbiant visas moteris, prisimenant jų kovą dėl laisvės ir lygių teisių. Žinoma, dabar dėl lygių teisių kovoti nebetenka, kaip pačios moterys juokauja, gal jau ir reikėtų nusileisti vyrams. Tačiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius