Palangos kirpėjos ir grožio specialistės uoliai laikosi reikalavimų – 13 NVSC patikrų „zuikių“ nepagavo

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-10-12
Peržiūrėta
1599
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos kirpėjos ir grožio specialistės uoliai laikosi reikalavimų – 13 NVSC patikrų „zuikių“ nepagavo

Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų.

Kaip spalio 6 dieną pranešė „Palangos tiltui“ Nacionalinio visuomenės sveikatos centras (NVSC), Nuo 2001 metų rugsėjo 13 d. NVSC Klaipėdos departamento specialistai Palangos mieste atliko 13 patikrinimų grožio paslaugų teikiančiuose objektuose.

„Pažeidimų, susijusių su reikalavimu paslaugas teikti tik Galimybių pasus turintiems asmenims nenustatyta,“ – sakė Darius Galdikas, Klaipėdos departamento Visuomenės sveikatos saugos kontrolės skyriaus patarėjas.

Tačiau nenorėjusi prisistatyti kurorto grožio centro darbuotoja sakė „Palangos tiltui“, kad dėl Galimybių paso klientūros sumažėjo „geru ketvirtadaliu.“

„Panašiai ir kitur. Todėl kai kurie grožio specialistai paslaugas nepasiskiepijusioms moterims, girdėjau, teikia savo ar jų namuose,“ – sakė ji.

Tai patvirtino ir kita kurorto kirpėja, kuri taip pat nepanoro būti įvardinta.

„O ką daryti? Juk žmonėms reikia gyventi. Tačiau oficialiai, pas save, priimu tik tuos, kurie turi Galimybių pasą,“ – sakė ji.

Lietuvos kirpėjų ir grožio asociacijos specialistų prezidentė Jolanta Mačiulienė patvirtino „Palangos tiltui“, kad dalis kirpėjų ir grožio specialistų dirba pogrindyje.

„Kokia dalis – nežinau, bet realybė – tokia,“ – teigė ji.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Palangiškis 2021-10-14 13:04 ([email protected] / IP: 162.158.202.246)
Kada reikia paskambinu ir nusikerpu. Ir kam daryti iš to cirką!!!!

Taip pat skaitykite

Įsigaliojus Galimybių pasui, ne vieno kurorto verslo savininkai, ypač grožio paslaugų teikėjai baikščiai dairosi į duris – ar nepasirodys tikrintojai, tačiau, regis, Palangos kirpėjos ir grožio specialistai uoliai laikosi reikalavimų. 


Gegužę Irena Vainorienė, grožio salono „Irena“ kirpėja ir savininkė, šventė išskirtinį jubiliejų – ji Palangoje kirpėja jau dirba 40 metų. „Kai kurių mano pirmųjų klientų ne tik vaikai, bet ir anūkai pas mane ateina kirptis. Vadinasi, pasitiki. Geresnio darbo nei kirpėjos kurorte nerasi: pirmoji sužinai visas naujienas ir gandus“, – juokėsi pokalbiui su „Lietuvos pajūriu“, laikraščio „Palangos...


Savaitgalį būsite pajūryje? Tuomet tikrai nesinorės praleisti išskirtinai šį savaitgalį Palangos sporto arenoje vyksiančios mados ir grožio mugės “Design for life”. Praėjusiais metais šimtus mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančius lankytojų subūrusi mugė, šią vasarą skelbia tik vieną datą ir į Palangą atvyksta liepos 3-4 dienomis.


Sausio 24 d. Žuvininkystės tarnybos prie LR žemės ūkio ministerijos Žvejybos Baltijos jūroje kontrolės skyriaus pareigūnai atliko patikrinimą ant Palangos tilto, kurio tikslas – įsitikinti, kad žvejai mėgėjai, gaudydami stintas Osmerus eperlanus, laikosi Mėgėjų ir limituotos žvejybos jūrų vandenyse taisyklių reikalavimų.


Palangos miesto PK pareigūnai rugsėjo 24 – 25 dienomis prie kurorto mokyklų tikrino kaip eismo taisyklių reikalavimų laikosi į pamokas dviračiais ir paspirtukais atvažiuojantys moksleiviai. Per dvi dienas patikrinta apie pusšimtis dviratininkų, nustatyti 29 pažeidimai.


Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Gegužės 1-2 dienomis Palangoje buvo patikrintos 6 grožio paslaugų teikimo vietos. Dvejose vietose nustatyti pažeidimai.


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Prieš keletą metų Palangoje duris atvėrė jauki oazė – grožio salonas „Sakura“, pakylėjęs viso kurorto grožio paslaugų kokybę laipteliu aukštyn. Klientai greitai įvertino čia skleidžiamą šiltą, atpalaiduojančią atmosferą, komfortą, pagarbų bendravimą bei meistrų profesionalumą.


Grožio studijos kirpėja Irena Vainorienė kerpa ir šukuoja jau 35 metus ir teigia niekada nesigailėjusi, jog pasirinko kirpėjos profesiją. Moteris sakė, jog iš kirpyklos išeinantys gražūs ir patenkinti klientai yra didžiausias džiaugsmo ir pasitenkinimo šaltinis. „Aš galiu nepastebėti žmogaus aprangos, bet šukuoseną matau visada“, –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius