„I SKATE PALANGA“ prizai – ir Palangoje

Palangos tiltas, 2014-06-16
Peržiūrėta
259
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„I SKATE PALANGA“ prizai – ir Palangoje

Šeštadienį, birželio 14 dieną, Palangoje vyko pirmosios riedlenčių varžybos „I SKATE PALANGA“. Nepaisant to, kad ryte oras buvo prastas, buvo apsiniaukę ir purškė lietus, įdienojus riedlenčių parkas išdžiuvo ir varžybose dėl pirmų vietų varžėsi daugiau nei 50 dalyvių, atvykusių iš visos Lietuvos.

Iš pradžių prasidėjo kvalifikaciniai važiavimai, kuriuose kartu su patyrusiais riedlentininkais dalyvavo ir jaunųjų riedlentininkų karta. Vienintelis iš jaunųjų riedlentininkų į finalus pateko palangiškis trylikametis Algirdas Tranizas, kuriam reikėjo varžytis su geriausiais Lietuvos riedlentininkais. Kai vaikinukas sužinojo, jog jam reikės važiuoti ir finaluose, jo reakcija, kupina džiugesio, slėpė ir retorinį klausimą: „Kokius triukus man dabar reikės atlikti...?“ Algirdui už stiprų progresą ir atsidavimą riedlenčių sportui buvo įteiktas Palangos miesto mero „Jaunojo talento“ prizas – naujutėlaitė riedlentė.

Mindaugas Bernotas (Vilnius), Lukas Garbačiauskas (Vilnius) ir Einius Žiūkas (Vilnius) dalinosi pirma, antra ir trečia vietomis. Apdovanojimas už geriausią triuką (hardflip revert) atiteko Laurynui Levickui (Vilnius), o „Game of Skate“ nugalėtoju tapo Kasparas Sinickas iš Kauno. Varžybas stebėjo ne tik riedlenčių sporto gerbėjai, miesto svečiai, riedlentininkų draugai ir artimieji, bet ir šio renginio globėjas – miesto meras Šarūnas Vaitkus su šeima. Jis dalyvavo ir apdovanojimų įteikimo ceremonijoje.

Prizai ir vertingos dovanos džiugino laimėtojus. Visi dalyvavusieji ypač dėkojo renginio organizatoriams Justui Žulkui, Gintui Kvedarui, renginio rėmėjams, pagrindinėms vietoms skirtų prizų autoriui, tautodailininkui Linui Žulkui ir linkėjo, kad ateityje „I SKATE PALANGA“ taptų tradiciniu kasmetiniu renginiu.

 

Justas ŽULKUS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, itin paprastai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti, jos yra informatyvesnės.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected]


Palangos miesto savivaldybėje interesantai aptarnaujami el. paštu [email protected] arba telefonu 8 460 48705. Tiesiogiai galima kreiptis tik į Socialinės rūpybos skyrių dėl vienkartinių laidojimo išmokų (Vytauto g. 112, įėjimas iš kiemo pusės).


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Siūlyti pretendentus „Gintarinės snaigės“ apdovanojimui kviečiami ne tik palangiškiai, bet ir kitų miestų gyventojai. Anketą užpildyti galima internetu – www.palanga.lt (bėganti eilutė puslapio viršuje), arba tiesiog užsukus į Palangos miesto savivaldybę (Informacijoje). Siūlymus galima teikti iki 2019 m. lapkričio 11 d. imtinai.


Gegužės 12-oji – šeštadienis...Palangos senosios gimnazijos kieme, „skate“ parkejautėsi smagus bruzdesys. Grupelėmis, grupelėmis... prisirinko pilni suoleliai BMX dviračių mėgėjų. Į kvietimą dalyvauti varžybose atsiliepė dalyviai iš Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Mažeikių, Palangos. Pasivaržyti Povilo Navicko, Jorio Vizgirdo, Augusto Gliauberto...


Palangos pulsas

2017 02 02 | Rubrika: Miestas

Įamžinti S. Povilaičiui – 20 idėjų Palangos miesto savivaldybės administracijos organizuojamam dainininko Stasio Povilaičio atminimo įamžinimo Palangoje idėjos projekto konkursui (toliau – Konkursas) iš viso pateikta 20 idėjos projektų. Šie projektai eksponuojami Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 61 (III aukštas) iki...


Šeštadienį, birželio 14 dieną, Palangoje vyko pirmosios riedlenčių varžybos „I SKATE PALANGA“. Nepaisant to, kad ryte oras buvo prastas, buvo apsiniaukę ir purškė lietus, įdienojus riedlenčių parkas išdžiuvo ir varžybose dėl pirmų vietų varžėsi daugiau nei 50 dalyvių, atvykusių iš visos Lietuvos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius