Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-05-29
Peržiūrėta
1490
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.

 

Įdomi idėja

Be abejo, anot V.Stalmoko, idėja suteikti galimybę poilsiautojams pasigrožėti į jūrą besileidžiančia saule gurkšnojant kavą įdomi, tačiau dėl daugelio priežasčių jos nevertėtų skubėti realizuoti. Rizika ta, kad tilto plotas toje vietoje, kurioje siūloma įrengti statinį, tik apie 8 metrus. Todėl, V.Stalmoko nuomone, poilsiautojams pasivaikščioti lieka labai mažas praėjimas. Be to, verslininkams aktualu pardavinėti ne tik gaiviuosius, bet ir svaigiuosius gėrimus.

Šiuo metu šis pasiūlymas svarstomas ir ieškoma optimaliausio varianto.


Būtina įrengti tualetą

Savivaldybės Verslo ir turto skyriaus vedėjos Zojos Strikaitienės teigimu, mero pavedimu tikslinta jūros tilto vieta, kur galėtų būti įrengta lauko kavinė. Išmatavus tilto plotą bei apskaičiavus, kiek vietos užims laikinas statinys, paaiškėjo, jog lieka tik 2 metrai žmonėms praeiti. Be to, anot vedėjos, jei bus norima prekiauti maisto prekėmis, būtina paisyti nustatytų reikalavimų, kurių pagrindinis – įrengti tualetą. Vedėja Z.Strikaitienė svarstė, jog ant tilto gal ir galėtų būti laikinas įrenginys, tačiau vertėtų pamąstyti, kokias paslaugas šioje viešojoje vietoje siūlyti poilsiautojams.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangiškiai ir poilsiautojai jau gali mėgautis mankšta bei treniruotėmis gamtos apsuptyje - visai šalia jūros, greta paplūdimio tinklinio aikštelės, įrengtos ties Vaikų parku, sporto mėgėjų jau laukia septyni lauko treniruokliai.


Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai šiomis dienomis vykdo labiausiai Palangoje lankomo  objekto – jūros tilto – prieigų atnaujinimo darbus.


Trečiadienio, birželio 30 d., rytą į PT redakciją pasipylė skambučiai: kas vyksta ant Palangos tilto, ant kurio suvažiavo visų gelbėjimo tarnybų automobiliai, ratus suko sraigtasparnis? Gal didelė nelaimė?„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Kavinė „Ronže“ įsikūrusi prie pat jūros ir tai suteikia kavinei išskirtinumą, bet ne vien dėl to čia lankosi žmonės. Kaip pasakojo kavinės administratorė Reda Serepinienė, nusprendę čia papietauti ar atšvęsti svarbias asmenines progas žmonės giria puikiai dirbantį kolektyvą, maistą, ruošiamą pagal kiekvieno pageidavimus, ir jaukią aplinką.


Vienas svarbiausių Palangos atributų – Palangos tiltas – po sezono atidarymo šventės šurmulio bus visas perdažytas, o medinis takas vedantis link jo jau šią savaitę, trečiadienį, buvo prikeltas naujam gyvenimui: pakeista danga, sudėtos jo prieigose naujos kaladėlės. Palangos komunalininkai jau pasiruošė sezono atidarymo šventei rytoj...


Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi palangiškis, prašydamas išspręsti problemą dėl viešojo transporto tvarkaraščių ties Klaipėdos universitetine ligonine. Pasak skaitytojo, stotelė prie šios ligoninės įrengta, o tvarkaraščiai, kaip ir kada autobusai kursuoja į Palangą – ne. Anot skaitytojo, tai sukelia labai didelių...


Šuo ant jūros tilto

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto gyventojas, 2010 12 12 | Rubrika: Miestas

Situaciją, kai nei pats naudoja, nei kitiems leidžia, geriausiai apibūdina žinomas posakis – „šuo ant šieno“. Šuo šieno neėda, bet ir kitiems prie kaugės prieiti neleidžia.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius