Iki antrojo Šventosios baikerių festivalio „Paplūdimio baikerių festivalis 2017“– vos daugiau nei savaitė

Palangos tiltas, 2017-05-29
Peržiūrėta
2038
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Iki antrojo Šventosios baikerių festivalio „Paplūdimio baikerių festivalis 2017“– vos daugiau nei savaitė

Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.
„Renginiui ruošiamės aktyviai. Džiugu, kad savo dalyvavimą šventėje dar patvirtina ir nauji dalyviai. Šventės dalyvių geografija apims visą Skandinaviją, Vakarų Europą, sulauksime baikerių ir iš Rusijos, Baltarusijos. Apie savo dalyvavimą šventėje patvirtino baikerių klubai Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje“, – sako „Paplūdimio baikerių festivalio“ Šventojoje sumanytojas irorganizatorius Vaidas Šimaitis.
Šią savaitę jo vadovaujamas baikerių klubas „Saulė“ aktyviai gamino šventės reklaminę atributiką, stygavo paskutinius šventės akordus.
„Žinia apie festivalį yra paskleista ir skleidžiama plačiai – mūsų kongrese, baikerių klubuose Skandinavijoje, Vakarų Europoje, Rusijoje. Festivalis buvo reklamuojamas ir neseniai įvykusiuose baikerių renginiuose Lenkijoje ir Kaune“, – sakė V. Šimaitis.
Baikerių festivalis prasidės birželio 8 d. 16 val. muge, o festivalio atidarymas įvyks 19 val. Gyvos muzikos koncerte pasirodys Šarūnas Kizla&Aurimas Kazlauskas su grupe „Manned Spacecraft”, „Radio masažas”, „Mascaron” LV. Koncertas vyks iki 2 val. ryto.
Penktadienį ir šeštadienį, birželio 9 ir 10 d., dirbs baikerių menų dirbtuvės, vyks turnyrai, pasirodymai, motociklų parodos.
Birželio 10 d., nuo 12 val., vyks motociklininkų paradas Šventoji-Palanga/Palanga-Šventoji. Tądien žiūrovus pralinksmins ir ilgiausios baikerio barzdos rinkimai, baikerio su daugiausiai tatuiruočių rinkimai, įvyks jauniausio ir vyriausio baikerio rinkimai.
„Manau, kad visi ypač laukia bliuzo pradininkės „Balsas iš Čikagos“ koncerto birželio 10 d. 18 val. –ji koncertuos kartu su Marselio muzikantais. Džiugu, kad visi numatytos koncertinės programos dalyviai patvirtino apie savo atvykimą į Šventąją“, – sakė V. Šimaitis.
Sekmadienį, birželio 10 d., visi kviečiami smaguriauti tautiškais patiekalais Šventosios baruose ir kavinėse. Po to įvyks festivalio uždarymas.

Daug informacijos galite rasti čia: www.beachbikefest.lt
Festivalio koordinatorė – Vaida Pabrėžaitė, tel.: +370 610 03000
[email protected]

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau 9-tus metus iš eilės Šventosios kurorte rengiamas tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“ skelbia šių metų renginio datą ir programą. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. Šiemet renginys vyks Šventosios jūrų uoste.


Rugpjūčio 18 – 21 dienomis kurorte šurmuliuos Tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2022”.


Jau šeštasis, tarptautinis, tikrai didžiausias Baltijos šalyse nemokamas paplūdimio baikerių festivalis „Beach Bike Fest 2021“  po atviru dangumi Šventojoje jau užveda variklius, bei, kaip ir kiekvienais metais, žada sudrebinti visą moto bendruomenę.


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Vos savaitė liko iki trečiojo baikerių festivalio „BeachBikeFest“ Šventojoje. Jo siela ir organizatorius Vaidas Šimaitis šiomis dienomis vos bluostą sudeda. „Įsitikinęs, kad bus didelė ir smagi šventė. Per keturias dienas tikimės sulaukti apie 2 tūkst. baikerių, visus linksmins 23 muzikos grupės, ir roko, ir popso, kad visi būtų patenkinti“...


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Birželio 8-11 dienomis Šventojoje vyksta antrasis Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė bei asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.


Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius