Šventojoje šurmuliuoja Paplūdimio baikerių festivalis

Palangos tiltas, 2017-06-08
Peržiūrėta
2192
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventojoje šurmuliuoja Paplūdimio baikerių festivalis

Birželio 8-11 dienomis Šventojoje vyksta antrasis Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė bei asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.

Gausus būrys
Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, vyksiančioje šventėje tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių. „Festivaliui rengėmės aktyviai. Šventės dalyvių geografija apims visą Skandinaviją, Vakarų Europą, sulauksime baikerių ir iš Rusijos, Baltarusijos. Apie savo dalyvavimą šventėje patvirtino baikerių klubai Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, – sakė Paplūdimio baikerių festivalio Šventojoje sumanytojas ir organizatorius Vaidas Šimaitis. – Žinia apie festivalį yra paskleista plačiai – mūsų kongrese, baikerių klubuose Skandinavijoje, Vakarų Europoje, Rusijoje, Čekijoje. Festivalis buvo reklamuojamas ir neseniai įvykusiuose baikerių renginiuose Lenkijoje, Čekijoje ir Kaune“.

Keturių dienų šventė
Paplūdimio baikerių festivalio organizatoriai parengė įspūdingą keturių dienų šventę, ji prasidėjo ketvirtadienį. Jau pirmąją festivalio dieną vyko mugė bei kitos pramogos.
Penktadienį, birželio 9 d., rengiama papildoma motociklų parodos registracija. O nuo 11 val. veiks menų dirbtuvės: bus demonstruojama chna technika, kūno puošyba. Nuo 16 val. vyks gyvos muzikos koncertai, o 20 val. rengiamas vakarinis koncertas, kuriame pasirodys „Bon Jean“, „Rusteed Wheel“ LV, Elvina Milkauskaitė.
Daugiausiai Paplūdimio baikerių festivalio renginių numatyta šeštadienį, birželio 10 d.: vyks menų dirbtuvės, mugė, kvies pliažo pramogos, bus renkamas triukšmingiausias motociklas, ekstravagantiškiausias motociklas, gražiausias bageris, gražiausias „BOBBER‘is“, gražiausias dažymas, žiūrovų simpatija ir, žinoma, pats „Harlių Harlis“.
Baikeriams bus suteikta galimybė ir pakeliauti – norintieji bus kviečiami dalyvauti parade Šventoji – Palanga – Šventoji. Vyks motociklų ekskursijos į aplinkinius rajonus, žiūrovų dėmesio lauks paplūdimio baikerių pliažo tinklinio, futbolo varžybų dalyviai, odines striukes vilkintys baikeriai trauks virvę, vyks galiūnų varžybos.
Nuo 13 val. vyksiančiame gyvos muzikos koncerte pasirodys „Old label“, „Fire it up“, „Overdrive instinct“, „Štabas“, „Road Kill“, „Iron Wings“, „69 danguje“, „Balsas iš Čikagos“. „Manau, kad visi ypač laukia bliuzo pradininkės „Balsas iš Čikagos“ koncerto birželio 10 d. – ji koncertuos kartu su Marselio muzikantais“, – sakė V. Šimaitis.
Renginys baigsis sekmadienį, birželio 11 d.

Šventojiškiai džiaugiasi
Šventojiškis Ramutis Šeštokas sakė neabejojąs, jog tokių švenčių tikrai reikia. „Tikimės sulaukti daug svečių Šventojoje, kurie naudosis vietos paslaugomis – pietaus baruose ir kavinėse, pramogų ieškos vietos klubuose, gyvens pas vietos gyventojus“, – sakė R. Šeštokas. Anot jo, kadangi tikimasi sulaukti svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, šis renginys bus puiki reklama ir Šventajai, ir Palangai. „Atvažiavusieji pamatys, ką turime ir siūlome savo svečiams, tad galbūt kitąkart pakvies atvykti ir draugus“, – kalbėjo jis.
Vietos verslininkas Gintautas Rekašius džiaugėsi ne tik planuojamu renginiu, bet ir baikerių susibūrimui tinkamai parinktu laiku. „Birželio viduryje, kai vyks Paplūdimio baikerių festivalis, poilsiautojų Šventojoje dar būna nedaug, o šis renginys neabejotinai padės privilioti svečių“, – sakė verslininkas.

Palangos m. savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau 9-tus metus iš eilės Šventosios kurorte rengiamas tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“ skelbia šių metų renginio datą ir programą. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. 


Rugpjūčio 17–20 dienomis Šventojoje vyks VIII-asis tarptautinis, didžiausias Baltijos šalyse baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2023“. Šiemet renginys vyks Šventosios jūrų uoste.


Rugpjūčio 18 – 21 dienomis kurorte šurmuliuos Tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest 2022”.


Palanga šurmuliuoja ir švenčia jaunystę – su šūkiu „Kas tu?“, skirtu parodyti, kokie įvairūs esame, kurorte įsibėgėjo Jaunimo savaitei skirti renginiai.


Jau šeštasis, tarptautinis, tikrai didžiausias Baltijos šalyse nemokamas paplūdimio baikerių festivalis „Beach Bike Fest 2021“  po atviru dangumi Šventojoje jau užveda variklius, bei, kaip ir kiekvienais metais, žada sudrebinti visą moto bendruomenę.


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Birželio 8-11 dienomis Šventojoje vyksta antrasis Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė bei asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.


Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius