Ilgąjį savaitgalį Palangoje numatomas anšlagas: kiek kainuoja nakvynė ir ar dar yra vietų

Palangos tiltas, 2024-03-29
Peržiūrėta
875
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Margučių alėja Palangoje (Aldo Kazlausko nuotr.)
Margučių alėja Palangoje (Aldo Kazlausko nuotr.)

Prieš nosį – ilgasis savaitgalis. Tautiečiai jį stengsis išnaudoti maksimaliai, dalis lietuvių be abejonės patrauks į pajūrį. Apie Velykų savaitgalio užimtumą ir ko tikisi pajūrio verslininkai, pasakoja Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadove Laura Taučiūte. 

Norintys dar gali suspėti 

L. Taučiūtė penktadienį perpiet sakė besidžiaugianti svečių, į pajūrį atvykstančių iš Lietuvos ir iš svetur, gausa, tačiau sako, kad laisvų nakvynės vietų dar yra: „Kainos ir kokybės santykis tikrai bus puikus, sezonas dar neprasidėjęs, tad kainos tikrai patrauklios. Apsistojimo biudžeto išlaidos priklauso nuo kiekvienos šeimos poreikių: apsistojant 3 žvaigždučių apartamentuose kainos bus vienokios, 4 žvaigždučių – kitokios, 5 – dar kitokios. Lygiai taip pat, jei šeimos, senjorai ar poros norėtų apsistoti ir turėti paketus – jų irgi begalė, priklausomai nuo poreikio ir finansinės galimybės“.

Pašnekovė pateikia pavyzdį – 3 žvaigždučių viešbučiuose Palangoje šiam ilgajam savaitgaliui galima gauti nakvynę dviem asmenims su pusryčiais nuo 49 Eur, 4 žvaigždučių viešbučiuose nakvynės kainos dviem asmenims svyruoja nuo 65 Eur už naktį. Mažamečiams vaikams apgyvendinimas dažnai nemokamas, o nakvynės kainos šeimai svyruoja nuo nuo 80 iki 120 Eur, priklausomai nuo kambario tipo. Nakvynė 5 žvaigždučių viešbutyje prasideda nuo 150–180 Eur.

Pavasarį – vis dažniau prie jūros 

Viešbučius žmonės pripratę rezervuoti iš anksto, o štai su restoranais, sako L. Taučiūtė, situacija kitokia: 

„Jei šiandien viešbučių rezervacija vidutiniškai yra apie 70 proc., tai restoranuose žmonės taip tikrai nesirezervuoja iš anksto, dažniausiai jie rezervuojasi vietas atvykę, žiūrėdami pagal savo dienotvarkę, nes turi ir SPA procedūrų, pasivaikščiojimo ritualus, žmonės susidėlioja pagal savo poreikį, dalis rezervuojasi tą dieną ar kitai dienai“, – pasakoja pašnekovė ir pataria valgymo vietų rezervacija pasirūpinti iš anksto, mat pajūris bus tikrai sausakimšas, numatoma ir renginių gausa kiekvieno turisto skoniui.

Šiuo metu prasideda ir pavasario atostogos mokiniams, o tai dar labiau didina susidomėjimą Palanga, šio kurorto populiarumas pavasario atostogų metu popandeminiu laikotarpiu tik didėja, sako pašnekovė: „Per šias atostogas turime prognozę, kad bus nuostabus oras, tai yra mūsų pagrindinis dalykas, įtakojantis svečių skaičių Palangoje.“ Tiek pavasario atostogų, tiek Velykų tradicijos kinta ir vis dažniau žmonės renkasi ne likti namie su margučiais, o bent keletui dienų atvykti saulės spindulių pagaudyti prie Baltijos jūros.

DELFI

Parengė Justina Asakavičiūtė 

Kalbino Fausta Marija Leščiauskaitė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš nosį – ilgasis savaitgalis. Tautiečiai jį stengsis išnaudoti maksimaliai, dalis lietuvių be abejonės patrauks į pajūrį. 


Jūros šventė Klaipėdoje, 1000 kilometrų lenktynės Palangoje, festivalis „Ant Bangos“ Nidoje – į šiuos savaitgalį pajūryje vyksiančius renginius trauks minios poilsiautojų, visgi rasti nakvynę kurortuose dar įmanoma, nors ir ne visuose.


Kai kurie tautiečiai per Vėlines planuoja važiuoti ne aplankyti artimųjų kapų, o į kurortus pailsėti.


Nors Europos gyventojai vis noriau persėda iš vidaus degimo varikliais varomo transporto į elektromobilius, ne vieną vairuotoją vis dar atbaido pastebimai didesnė elektrinių automobilių įsigijimo kaina.


Vasara įsibėgėja, o kartu su šiltais orais bei vis dar ilgais vakarais bunda ir noras nuvažiuoti prie jūros.


Per ilgąjį šventinį savaitgalį, 2022 m. birželio 24 – 26 d., vykdytas priemones Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai nustatė 25 neblaivius vairuotojus.


Informuojame, kad mobilusis punktas dirbs lapkričio  2 d., antradienį, nuo 9 val. iki 11 val. Lapkričio 1 d. Palangos mobilus punktas nedirbs.


Kaip informavo "Palangos tiltą" Klaipėdos apskr. VPK Komunikacijos vedėja Andromeda Grauslienė, Palangoje  praėjusį savaitgalį vėl buvo išskirta papildomų pajėgų. Per ilgąjį savaitgalį Palangos kurorte buvo surašyti 143 protokolai už KET pažeidimus, o už administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 45 str. pažeidimą dėl karantino nesilaikymo surašytas tik 1...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šiandien išsiųsti siuntą iš Lietuvoje pajūryje įsikūrusiosPalangos labai paprasta. Tad nestebina kiekvieną dieną didesnis ar mažesnis siuntinių skaičius, iškeliaujantis iš čia įvairiomis kryptimis. Ir ne tik į įvairius Lietuvos miestus bei miestelius,bet ir kur kas toliau – į svečias šalis. Palangos strateginė padėtis suponuoja, kad nemažas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius