Individualus mažosios bendrijos steigimas

***, 2021-02-17
Peržiūrėta
3393
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Individualus mažosios bendrijos steigimas

Mažosios bendrijos steigimas yra vis populiaresnis sprendimas, mažosios bendrijos steigiamos palyginti ne taip seniai. Mažoji bendrija (MB) yra tinkama verslo plėtrai šeimai ar vienam asmeniui, mažajai bendrijai gali priklausyti iki dešimties žmonių. Tai tobuliausias sprendimas smulkiam šeimos verslui. Profesionalūs specialistai pasirūpins mažosios bendrijos steigimu ir visų reikiamų dokumentų sutvarkymu pagal Jūsų specifinius poreikius.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie MB steigimą bei pasinaudokite profesionalių specialistų teikiamomis buhalterijos paslaugomis.

Mažosios bendrijos steigimo privalumai

Įsteigti MB nėra sunku, steigiant nereikalingas įstatinis kapitalas, mažiau suvaržymų ir ribojimų. Kreipiantis į patikimą įmonę bus pasirūpinta, jog įsteigimas būtų sklandus, o Jūsų verslo pradžia lengva ir sėkminga. MB steigimo paslaugos gali būti suteiktos ir internetu. Vykdomas ne tik MB steigimas, bet ir buhalterinė apskaita. Tai patyrusių specialistų kasdienė darbo veiklos sritis, todėl galite būti tikri, jog viskas bus atlikta nepriekaištingai.

Specialistų pareiga ir profesionalumo įrodymas yra padėti Jums atrasti lengviausią ir geriausią įmanomą kelią su kuo mažesnėmis išlaidomis. MB registravimas užtruks vos keletą darbo dienų ir jau iš karto galėsite pradėti savo veiklą. Pradžia niekada nebūna lengva, bet nenuleiskite rankų ir viskas bus gerai!

Profesionalus mažosios bendrijos steigimas pagal Jūsų poreikius! Kreipkitės į profesionalius buhalterijos specialistus, kurie pasirūpins sklandžiu ir lengvu bendrijų steigimu bei kitais su jų veikla susijusiais rūpesčiais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šių metų rugpjūčio 17 d. (trečiadienį), 14.00 val.,  Palangos Stasio Vainiūno muzikos mokyklos salėje (Maironio g. 8) vyks Palangos pensininkų bendrijos „Bočiai“ visuotinis susirinkimas.


Nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo taryba nusprendė panaikinti obelisko Palangos centre su jo visomis mažosios architektūros detalėmis vertingąsias savybes. O tai reiškia, jog paminklui netekus vertingųjų savybių, jis nebetenka valstybės saugomo objekto statuso. Su šiuo sprendimu vertinimo taryba pirmadienį kreipsis į Kultūros paveldo departamentą, kad šis pritartų ir išbrauktų šį...


Laikas, kurio prireikia atsistatymui po COVID-19, individualus kiekvienam pacientui – tai gali būti kelios dienos, savaitės ar net mėnesiai. „Camelia“ vaistininkė Evelina Zykienė sako, kad yra būdų, galinčių pagreitinti šį procesą ir įspėja, kokios pasekmės gali grėsti, jeigu persirgęs pacientas nesirūpins savo reabilitacija bei imuniteto stiprinimu. 


Mažosios bendrijos steigimas yra vis populiaresnis sprendimas, mažosios bendrijos steigiamos palyginti ne taip seniai. Mažoji bendrija (MB) yra tinkama verslo plėtrai šeimai ar vienam asmeniui, mažajai bendrijai gali priklausyti iki dešimties žmonių. Tai tobuliausias sprendimas smulkiam šeimos verslui. Profesionalūs specialistai pasirūpins mažosios bendrijos steigimu ir...


Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Plungės apylinkės teismo sprendimą, kuriuo buvusi sodininkų bendrijos valdybos pirmininkė privalės atlyginti keliolika tūkstančių eurų sodininkų bendrijai padarytą žalą. Civilinę bylą pirmąja instancija nagrinėjo šešiolikos metų teisėjo darbo patirtį turintis Plungės apylinkės teismo Plungės...


Sodų bendrijos „Bočiai“ gyventojai sukilo, kai pamatė, kad vasarą neliko praėjimo iš Sedulų tako į Vėžių gatvę. Juo būdavo patogu pasiekti parduotuvę, o ir atsarginis išėjimas tuo pačiu buvo. Dabar, kaip nuogąstauja gyventojai, yra likęs tik vienas išėjimas iš sodų – į Kretingos gatvę, o jeigu kokia nelaimė, negi neturi būti atsarginio? „Negi...


Vasaros sezoną pradėjusi „Ramybės“ galerija kviečia apsilankyti iki birželio 14-osios veiksiančiose tapybos ir mažosios plastikos parodose „4IESE“ ir „Maži objektai“.


Nuo šiol Palanga lėšų Šventajai ieškos platesniu frontu – per asociaciją, jungiančią Šventosios seniūniją ir Nemirsetos bei Kunigiškių seniūnaitijų vietos veiklos grupes. Mažai betrūko, kad dėl kai kurių Tarybos narių įtarumo ir užsispyrimo asociacija būtų likusi neįregistruota, o jos steigimas – vadinasi, ir paraiškų...


Po 280 tūkst. litų investicijų – patvinę sodai

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 12 08 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tiltą“ kreipęsis sodo bendrijos gyventojas Algimantas Bružas žurnalistui skundėsi, kad sodų bendrijos „Pavėsis“ centrinės gatvės vandens nuotekų griovys yra patvinęs ir vanduo apsėmęs kai kuriuos centrinės gatvės ir Diemedžio tako sklypus.


Užkliudžius vieną bėdą, jų pasipylė kaip iš gausybės rago. Taip nutiko ir sodų bendrijoje „Pavėsis“ vandeniui apsėmus vieną iš gatvelių – Aguonų taką. Praėjusią savaitę lietui merkiant vanduo sustabdė sodų bendrijos Aguonų tako gyventojų judėjimą, tad ėmė ieškoti pagalbos, o jos laukdami, nieko nelaukę patys ėmėsi veiksmų. Tačiau, kaip paaiškėjo, pagalbos jie nelabai ir gali sulaukti, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius