Iš Hamburgo – tuščiomis rankomis, bet viltys – gyvos

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-02-23
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Iš Hamburgo – tuščiomis rankomis,  bet viltys – gyvos

Palangos oro uosto direktorės Jolantos Jucevičiūtės išvyką į užsienį praėjusios savaitės pradžioje gaubė paslaptis. Buvo spėliojama, kad direktorė, atstovaujanti Susisiekimo ministerijai, užsienyje veda derybas su keliomis oro bendrovėmis dėl skrydžių į Palangą.

„Tai – ne visiškai tiesa“, – grįžusi iš kelionių „Palangos tiltui“ sakė J. Jucevičiūtė. Direktorė atskleidė dalyvavusi ReizenHambur parodoje Vokietijos mieste Hamburge.

Parodoje dalyvavo didžiausių Europos kelionių operatoriai, oro vežėjų atstovai – žmonės, kurie sprendė, koks bus vasaros turizmo sezonas senajam kontinentui.

J. Jucevičiūtė sakė, kad Palanga buvo pristatyta kartu su visu Klaipėdos regionu.

„Dalyvavo ir Klaipėdos, ir Palangos turizmo informacijos centrai, aš atstovavau Palangos Oro uostui“, – sakė direktorė.

„Neslėpsiu: bendravau ir su kai kurių oro linijų atstovais. Daugiausiai mažųjų, nes tenka pripažinti, kad didiesiems oro vežėjams esame per maži“, – sakė oro uosto direktorė.

Anot jos, jau dabar vyksta aktyvus vasaros sezono skrydžių dėliojimas, strategavimas.

„Galiu pasakyti diplomatiškai: konkrečių susitarimų nebuvo pasiekta, bet derybos vyks ir toliau“, – sakė J. Jucevičiūtė.

Ji pripažino, kad „kitu lygiu“ vis dar vyksta derybos dėl biudžetinių vežėjų – „Ryanair“ ir „Wizz Air“ – skrydžių į Palangą.

„Sandėrių ir čia kol kas nėra, bet padėtis gali keistis“, – sakė direktorė.

„Jie nori garantijų dėl didelių keleivių srautų, tam tikrų įsipareigojimų iš regiono, į kurį tokie ne visiškai ekonomiškai pasiteisinantys skrydžiai vyktų. Ar Palangos savivaldybė, ar kelios Klaipėdos regiono savivaldybės sutiktų dotuoti tokius skrydžius ir skrydį, taip pat nėra nuspręsta“, – sakė Palangos uosto direktorė.

Šią savaitę Palangos oro uosto direktorė lankosi Vengrijoje, Budapešte, kur dėl skrydžių į Palangą susitiks su pigių avialinijų Wizz Air atstovais. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį raštu kreipėsi į susisiekimo ministrą Roką Masiulį ir laikinai Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas einančią Ingą Visockytę prašydamas neleisti uždaryti Palangos pirmojo pašto, įsikūrusio Klaipėdos plente, didžiausiame daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale. Šis klausimas trečiadienį iškeltas ir...


Esu jūros vaikas. Žinau, o ir visada žinojau, jog pavasariais, ar rugpjūtį, kai vanduo jūroje įšyla kaip „arbata“ – jūros pakrantės ima ir nusidažo neįprasta geltona spalva. Poilsiautojai, nė kiek nesutrikę, vienas kitam skuba paaiškinti: „Jūra žydi“. Šį sykį, atvažiavusi trumpų atostogų į namus, pasimėgavau karšta saule, dar...


Ieškoma galimybių didinti skrydžių iš Palangos oro uosto geografiją

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 07 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos regiono pasiekiamumo didinimas oro transportu – Palangai ir visam Vakarų Lietuvos regionui itin aktualus klausimas, kurį kurorto meras Šarūnas Vaitkus kartu su kitų Klaipėdos regiono savivaldybių merais aptarė asociacijos „Klaipėdos regionas“ visuotiniame narių susirinkime bei susitikime su susisiekimo viceministru Arijandu Šliūpu. Apie galimybes...


Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė beveik ketverius metus jam vadovavusi direktorė Jolanta Jucevičiūtė. Dabartinėse savo pareigose ji liks iki spalio 31 dienos. 


Vakar neeiliniame tarybos posėdyje pagaliau patvirtintas Šventosios jūrų uosto detalusis planas. Pritarus šiam svarbiam tiek Šventajai, tiek valstybei dokumentui, uosto direkcija teiks paraišką dėl techninės dokumentacijos rengimo, kainuosiančio apie 8 mln. Lt, finansavimo ES paramos lėšomis.


Meras Š. Vaitkus susitiko su susisiekimo viceministru A. Šliupu

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 25 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį savo kabinete priėmė susisiekimo viceministrą Arijandą Šliupą bei Tarptautinio Palangos oro uosto direktorę Jolantą Jucevičiūtę.  


Po apmaudaus pralaimėjimo Seimo rinkimuose konservatoriui Pranui Žeimiui spalį kurorto „darbiečių“ lyderė Genoveita Krasauskienė sulaukė netikėto, bet malonaus pasiūlymo – taip pat „darbietis“ Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis jai pasiūlė užimti ministerijos viceministrės kėdę. Kitai žinomai kurorto moteriai, Palangos Oro uosto direktorei...


Palangos aplinkkelio likimas spręsis po savaitės

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Vyriausybė kol kas nesutinka toliau vykdyti Palangos aplinkkelio projekto. Kaip „Palangos tiltui“ sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis, dar sausio mėnesį lankydamasis Palangoje pavadinęs šį projektą „grandioziniu“, po savaitės pas premjerą vyksiančiame pasitarime bus sprendžiama dėl tolesnės aplinkkelio ateities.


Palangos oro uosto direktorės Jolantos Jucevičiūtės išvyką į užsienį praėjusios savaitės pradžioje gaubė paslaptis. Buvo spėliojama, kad direktorė, atstovaujanti Susisiekimo ministerijai, užsienyje veda derybas su keliomis oro bendrovėmis dėl skrydžių į Palangą.


Saulėtą praėjusio penktadienio popietę duris atvėrė naujas Palangos oro uosto keleivių išvykimo terminalas. Oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė bei susisiekimo ministras Eligijus Masiulis perkirpo naujojo terminalo juostą bei atvėrė oro vartus ir Šengeno erdvės keleiviams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas