Iš policijos akiračio neišeinantis vairuotojas draugužį paliko sunkiai sužeistą

„Palangos tilto” informacija, 2013-11-25
Peržiūrėta
162
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

G. Vaičekausko nuotr.
G. Vaičekausko nuotr.

Sekmadienio naktį nuo Klaipėdos link Palangos važiavęs „Audi 80“ automobilis nepataikė į posūkį ir nulėkė tiesiai į laukus, pakeliui nulauždamas kelio ženklo stulpą.
Apsivertęs nusileido ant trijų ratų, nes nuo smūgio vienas ratas nulėkė už keliolikos metrų.
Į įvykį atskubėję Palangos policijos pareigūnai šalia aplankstyto automobilio pastebėjo žmogų, kuris pamatęs policiją „pasipustė kojas” – nuskuodė.
Pareigūnai puolė vytis, tačiau veltui. Pabėgusio vairuotojo pareigūnai bandė ieškoti su šunimi, tačiau šuo pametė pėdsakus.
Automobilyje keleivio vietoje pareigūnai rado sunkiai sužeistą 24 metų Rietavo rajono gyventoją Vytautą N.
Prieš prarasdamas sąmonę jis spėjo papasakoti, kad mašiną vairavo jo pažįstamas plungiškis 24 metų Modestas Š. Abu, anot jo, buvę girti. Prieš posūkį automobilis buvo pasiekęs 140 kilometrų per valandą greitį.
Vytautas šaukęs vairuotojui, kad šis stabdytų, bet jau buvo vėlu.
Ant mašinos nudaužto stulpo kabojo gedulingas kaspinas, primenantis prieš keletą metų toje pačioje vietoje įvykusią tragediją. Lygiai taip pat nuo kelio nulėkusiame girto vairuotojo valdomame automobilyje žuvo jauna mergina.
Už dvi vagystes ir bandymą papirkti pareigūną nuo kelio nulėkusiam vairuotojui yra pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 18-osios naktį, apie 02.07 val., pastebėta, kad Palangoje, Žemaičių g., iš daugiabučio namo kiemo, pavogtas automobilis BMW. Žala – 110 tūkst. eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė delfi.lt


Ketvirtadienį (gegužės 21 d.) vakare Palangoje automobilis partrenkė 2011 metais gimusį vaiką.


Agresyvus vairuotojas važiavo link Palangos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 08 | Rubrika: Miestas

Spalio 7 d., apie 18.20 val., Telšių r., kelyje Šiauliai-Palanga, ties žiedu į Degaičių kaimą, vyras (gim. 1989 m., 2,35 prom. girtumas) vairavo jam priklausantį automobilį „Audi A8“, nesuvaldė jo ir nuvažiavo nuo kelio, apgadino tris pakelės stulpelius. Sulaikomas vyras pasipriešino.


Sekmadienio naktį nuo Klaipėdos link Palangos važiavęs „Audi 80“ automobilis nepataikė į posūkį ir nulėkė tiesiai į laukus, pakeliui nulauždamas kelio ženklo stulpą.


Lėktuvas iš Helsinkio į Niujorką lengvai atsiplėšia nuo žemės, beveik devynioms valandoms daugmaž keturiems šimtams keleivių tapdamas laikinais namais. Lėktuvas – pilnutėlis, griebia snaudulys, kirba mintis, kaip niekada nemiegantis didmiestis, Niujorkas, netrukus supurtys galybe ir energija, patirta jau anksčiau, bet sunkiai užmirštama.


UAB „Palangos vandenys“ direktorius Pranas Madzajus, vadovaujantis įmonei jau 11 metų, liūdnai skėsčioja rankomis: dienraščio žurnalistei neteisingai supratus Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) tinklalapyje UAB „Palangos vandenys“ išvadas dėl faktinių sąnaudų ir paskelbus straipsnį, kad neva palangiškiai gerokai permokėjo...


Liepsnojo greitosios pagalbos automobilis

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 26 | Rubrika: Kriminalai

Ankstų ketvirtadienio rytą užsidegė Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentui priklausantis greitosios pagalbos automobilis „Ford Tranzit“.  2006  metų gamybos automobilis sudegė nebepataisomai.


Prireikė naktį ginekologo? Į Klaipėdą!

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 07 08 | Rubrika: Miestas

Ką daryti vaikelio besilaukiančiai moteriai Palangoje, jeigu naktį skubiai prireikia akušerio ir ginekologo pagalbos? Skubiai kviesti taksi ir dumti į Klaipėdą, nes Palangoje naktį ginekologinė pagalba Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente, kitaip tariant, kurorto ligoninėje, neteikiama. „Klaipėda visai šalia, todėl nėra būtinybės turėti akušerį ar ginekologą kurorte naktį“...


Vos pusantrų metų Palangos policijai vadovavęs, iš Pasienio policijos departamento į policiją dirbti atėjęs Jurgis Kažys, regis, įklimpo iki kaklo į bėdą - ketvirtadienio vakarą, įtariama, neblaivus kurorto policijos viršininkas padarė avariją, po kurios jis gali netekti savo darbo. Apie 21 valandą 30 minučių Klaipėdos policijos budėtojai sulaukė vienos moters skambučio, kuri išgąstingai...


Liepsnojo automobilis

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 28 | Rubrika: Kriminalai

Šeštadienio naktį, apie 2 val. viename Vaneikio gatvės garaže degė automobilis „Opel Kadett“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius