Įsidarbinimas per agentūrą. Ar tikrai apsimoka?

Palangos tiltas, 2024-02-08
Peržiūrėta
579
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nappy iliustracija iš pexels.com
Nappy iliustracija iš pexels.com

Darbo paieškos per agentūras (nepriklausomai nuo to, ar ieškoma pozicija Lietuvos įmonėje, ar planuojama karjera užsienyje) – patraukli galimybė kur kas greičiau ir paprasčiau rasti tinkamą vietą. Žinoma, galite pats skirti savo brangų laiką skelbimų peržiūrai. Tačiau vietoje to – geriau laisvas valandas investuotumėt į savo profesinių įgūdžių tobulinimą. Tuomet naudos bus tikrai kur kas daugiau.

Svarbiausia, kad siūlo darbą tikrai gana daug įdarbinimo agentūrų, tad Jums tik reikia rasti tą, kurios teikiamos paslaugos yra pačios geriausios. Išbandykite Headex paslaugas, kurios Lietuvoje minimos bene dažniausiai.

Remkitės atsiliepimais apie įmonę

Renkantis įdarbinimo įmonę apsimoka domėtis atsiliepimais, kurie sklando viešojoje erdvėje. Normalu, kad nuomonių gali būti ne tik labai įvairių, tačiau ir ne visada pagrįstų. Visgi, kai komentarų yra gana daug ir visi jie panašūs – tai yra geriausias įrodymas, kad įmonė dirba arba profesionaliai, arba nekokybiškai. Remiantis kitų nuomonėmis galite sutaupyti daug laiko paieškoms.

Darbo pokalbis agentūroje

Taip pat profesionalios įmonės organizuos pirmiausia darbo pokalbius su Jumis, o tik tuomet nukreips į įmonę, kurioje galimai Jūsų kompetencijos labai pasitarnaus. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad profesionalios įmonės pirminius darbo pokalbius organizuoja savo patalpose, o ne kavinėse ar miesto parke ant suoliuko.

Legalus darbas

Tarkitės su tokiomis įmonėmis, kurios pačios dirba legaliai ir kurios padeda įsidarbinti legaliai. Nesusiviliokite didesne alga vien dėl mokesčių slėpimo. Negausite socialinių garantijų, Jūsų negins Darbo kodeksas ir t.t. Legalus darbas – privalomybė. Pirmiausia – tariantis su įdarbinimo agentūra, kuri pati dirba legaliai, o paskui ir sudarant darbo sutartis su įmone, kuri taip pat įdarbina remiantis Lietuvos įstatymais. 

Nebijokite klausti

Susitikus su įdarbinimo agentūros specialistu – nereikia bijoti klausti. Atminkite, kad ne tik Jūs būsite samdomas, tačiau ir pats galite rinktis kur dirbti. Klauskite, domėkitės ta įmone, kuriai ieškomas darbuotojas. Būkite tikras, kad Jums tiks ta vieta, kurioje praleisite bene 8 valandas per parą.

Tiesioginis įdarbinimas

Galiausiai, sudarykite sutartis su ta įmone, kuri Jus įdarbins. Tarpininkai, šiuo metu įdarbinimo agentūros, dažniausiai įdarbina tik asmenis laikinam darbui. Domėkitės įdarbio sąlygomis, būkite tikras dėl savo socialinių garantijų saugumo.

Negaiškite laiko peržiūrėdamas šimtus skelbimų, kurie neatitinka Jūsų kvalifikacijos. Geriau – iškart tarkitės su įdarbinimo agentūra, kuri ne tik Jums padės sutaupyti daug brangaus laiko, tačiau ir pasirūpins svajonių darbo radimu. Tai yra įmanoma, tik reikia komandos, kuri padėtų įgyvendinti šį norą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sukako pusmetis, kai Palangos miesto rinkliavų centrui (PMRC) vadovauja Algimantas Bluškis. Likimas taip lėmė, kad Palangoje jau 38 metus gyvenantis vyras net 26 metus iš jų dirbo Palangos kaimynystėje, Klaipėdoje. 13 metų – valstybės tarnyboje ir taip pat 13 metų – Klaipėdos Laisvosios ekonominės zonoje naujai įsikūrusios logistinės kompanijos vadovu. „Niekada nebuvau...


Visada atostogų metu norisi stipriai išlaidauti, bet ir sukiotis prie puodų dažnai pritingime. Interneto platybės ošia nuo poilsiautojų komentarų apie tai, kaip Palangoje brangu pietauti, tad nusprendėme pažiūrėti, ar tikrai, rašo delfi.lt žurnalistė Justina Asakavičiūtė.


Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada...


Ar tikrai neatsiliekame niekuo?  2

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 04 13 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Oficialiam asmeniui su žurnalistu bendraujant ir ne viešai, vertėtų atidžiau klausytis, ką pats pasakai. Tokią išvadą turėjo pasidaryti prieš porą savaičių Palangoje nesėkmingai pašnekėjusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė.


Ant 2015-ųjų „Rudens slenksčio“, ištirpstant rugpjūčio pievų kvapams, ilgėjant nuosavam kiekvieno iš mūsų Šešėliui ir Nakties žingsneliams, jau bandome apibendrinti, į vieną šių metų Atminties skrynutę sukrauti ryškesnius šio „laisvojo smėlynmečio“ „karnavalinius“ vaizdus, dialogus, įspūdžius iš...


Auganti palangiškių karta tikrai myli Lietuvą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 03 14 | Rubrika: Kultūra

„Aš tikrai myliu Lietuvą“ – šios žinomos Marijono Mikutavičiaus dainos žodžiai tapo Kovo 11-ajai skirtų renginių Palangoje leitmotyvu. Ir gražiausia, kad šis leitmotyvas skambėjo ne tik iš vyresnių, bet ir iš jaunesnių, ir visai dar jaunų palangiškių lūpų.


Raimundai, bedarbiu tikrai neliksi!  11

Linas JEGELEVIČIUS, 2013 01 03 | Rubrika: Miestas

  Prieš šventes Talibano mulos tiubeteiką užsimaukšlinęs buvęs vidaus reikalų ministras, Seimo rinkimų nevykėlis ir vis dar sunykusios Liberalų ir centro sąjungos atsakingasis sekretorius (vadinasi, viešas asmuo) Raimundas Palaitis interviu vieno leidinio žurnalistei pasiguodė apie per dvyliką politikoje praleistų metų išvystytą nepasitikėjimo...


Muziejų metais paskelbti 2012-ieji atrodo turėtų pritraukti daugiau lankytojų, o ir pačios kultūros įstaigos džiaugtis didesniu tiek žmonių, tiek valdžios dėmesiu. Tačiau Palangos muziejai negali pasigirti itin dideliais pokyčiais, ar gausesniu finansavimu organizuoti kultūrinei veiklai. Ar „popsinės“ kultūros kupina J.Basanavičiaus gatvė neužgožia rimtojo meno?...


Ar tikrai eismo pertvarkai trukdo karščiai?

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2011 08 04 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

  Baigiantis vasarai Palangos policijos pareigūnai susirūpino eismo situacija kurorto gatvėse. Viešosios policijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius staiga pažėrė pasiūlymų, kaip geriau organizuoti eismą Vytauto gatvėje, kad kiltų mažiau avarinių situacijų, saugiau būtų dviratininkams, pėstiesiems, o automobilių vairuotojams – patogiau vairuoti....


Niekada neplanavau kur nors emigruoti ir nesupratau tų žmonių, kurie Lietuvai atgavus nepriklausomybę, strimgalviais lėkė į svečias šalis ir ten liko. Pirmoji „emigracija“ mano gyvenime buvo priverstinė – teko tarnauti sovietų armijos dalinyje rytų Vokietijoje. Gerai pamenu, kaip po dviejų metų, grįždamas namo traukiniu iš tuometinio Leningrado (dabar – Sankt Peterburgas), išgirdęs...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius