Jaunieji futbolininkai sėkmingai tęsia pirmenybes

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-10-12
Peržiūrėta
1355
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sėkmingai tęsiasi Lietuvos futbolo pirmenybės 2001 m. gimimo vaikams. Palangiškiai  praėjusį šeštadienį vėl vyko į Gargždus, kur žaidė dvejas varžybas.

 

Pirmosiose rungtynėse pasipriešinimo palangiškiai prieš Gargždų 2 kamandą nesulaukė, tad ir rezultatas buvo labai džiuginantis. Pirmajame kėlinyje nesisekė įmušti įvarčių, nors turėjo labai tam tinkamų progų ir kėlinys baigėsi rezultatu 1:1. Antrajame kėlinyje palangiškiai pademonstravo puikų žaidimą ir kaip sakoma, žaidė į vienus vartus, tad rungtynes laimėjo rezultatu 6:1. Nesulaikomas palangiškių komandoje buvo Valdas Paulauskas, pelnęs 4 įvarčius. Po vieną įmušė Eimontas Rusys ir Mindaugas Vitkauskis.

Antrąsias rungtynes teko žaisti su Šilutės komanda. Šilutės jaunieji futbolininkai taip pat sulaukė grėsmingos palangiškių atakos ir buvo nugalėti rezultatu 10:0. Šį kartą rezultatyviausiai žaidė Gvidas Jonušas, pelnęs 4 įvarčius. Po 2 įvarčius pelnė Eimontas Rusys, Dovydas Zubernis. Po viena – Valdas Paulauskas ir Justas Aleksandravius.

Kaip teigė jaunųjų žaidėjų treneris Romas Zubernis, Palangos futbolininkai vis daugiau įgyja pasitikėjimo aikštėje ir nebenusileidžia nei vienam varžovui.

Kitas rungtynes kurorto futbolininkai žais penktadienį Kretingoje su pagrindiniu varžovu – Gargždų 1 komanda, su kuriais teko patirti pralaimėjimo kartėlį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Besibaigiant vasarai šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla. Lietuvos karate kyokushin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 600 kyokushin karate sportininkų.


Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ sekmadienį nepoilsiavo – kolektyvas vyko į Plungę, kur dainavo vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ II ture.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Meras Šarūnas Vaitkus valdančiosios koalicijos programoje yra pažadėjęs gyventojams atsiskaityti už nuveiktus darbus dukart per metus ir kol kas savo pažadus jis vykdo – praėjusį antradienį gyventojams S. Vainiūno meno mokykloje pateikė savo veiklos ataskaitą.   Bus daugiau dėmesio skiriama Šventajai Salėje susirinko apie pusšimtis miestelėnų...


Jaunieji futbolininkai varžėsi Latvijoje

Treneris Gintaras Kviliūnas, 2011 08 18 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgali jaunieji futbolininkai (2001 m. gimimo) dalyvavo tarptautiniame turnyre Valmieroje (Latvija).Turnyras tęsėsi tris dienas ir palangiškiai sužaidė 8 varžybas. Penkias rungtynes laimėjo, o trejas nusileido priešininkams.


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Sėkmingai tęsiasi Lietuvos futbolo pirmenybės 2001 m. gimimo vaikams. Palangiškiai  praėjusį šeštadienį vėl vyko į Gargždus, kur žaidė dvejas varžybas.


Jaunieji futbolininkai rungtyniavo Liepojoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadieni ir sekmadienį jaunieji Palangos futbolininkai, 2001 m. gimimo, dalyvavo futbolo turnyre „LM CUP-2010“, vykusiame Liepojoje. Puikiai praleidę laiką ir pasisėmę žaidybinės patirties palangiškiai grįžo kupini pakilios nuotaikos.


„Lions“ klubo akcija sėkmingai tęsiasi

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 11 | Rubrika: Miestas

Palangos moterų „Lions“ klubas savo misiją padėti likimo nuskriaustiems vaikams tęsia. Aktyviosios moterys toliau energingai dalyvauja akcijoje „Palangos aukų dėžutė 2010“, taip suteikdamos viltį palengvinti gyvenimą tiems, kurie labiausiai vargsta. Palangiškiai mielai tiesia pagalbos ranką, bendradarbiaudami ir aukodami savus pinigėlius tiems, kuriems jų tikrai reikia, o ir neseniai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius