Jaunųjų tinklininkų laimėjimai Eduardo Švanio atminimo taurės varžybose

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-10-25
Peržiūrėta
501
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir susirinkusiems žiūrovams bei savo treneriams.

 

Pajėgiausios palangiškės

Senosios gimnazijos tinklinio aikštelėje jėgas išbandė 3 Klaipėdos ir 2 Palangos merginų komandos. Pirmąją vietą turnyre iškovojo Palangos tinklininkės, vadovaujamos trenerio Valdo Tuinilos, antrąją ir trečiąją vietas iškovojo Klaipėdos miesto jaunosios tinklininkės. Puikų žaidimą demonstravusios palangiškės šį kartą įrodė, kad jos yra pajėgiausios ir joms pasipriešinti ypatingai sunku. Palangos komandos geriausiųjų žaidėjų titulai atiteko Kristinai Kubiliūtei ir Monikai Kleinaitytei.

 

Įtempta varžybų baigtis

V.Jurgučio mokyklos tinklinio aikštelėje virė jaunųjų tinklininkų aistros, siekiant aukščiausio laimėjimo. Savo sportinį pasirengimą išbandė Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Pagėgių ir Palangos komandos. Varžybose netrūko nei įtampos, nei dramos, tad žiūrovai, kurių susirinko itin gausiai, buvo sužavėti prieš jų akis rodomu žaidimu. Netgi pačios paskutinės sekundės kėlė sumaištį ne tik žaidėjams, bet ir žiūrovams, nes nebuvo aišku, kas gi taps nugalėtojais.

Kauno, Klaipėdos bei Palangos vaikinų komandos surinko po 7 taškus, tad tik setų santykis padėjo skirti atitinkamas vietas. Pirmoji vieta atiteko Kauno komandai, antroji – Klaipėdos, o trečiąją iškovojo Palangos sporto centro tinklininkai, treniruojami Irenos ir Rimo Švanių. Palangos geriausio žaidėjo titulas atiteko Antanui Galdikui.

 

Apdovanojimai ir premija

Itin daug emocijų sukėlusio turnyro uždarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Eduardo Švanio atminimas, kurio garbei ir buvo rengtas turnyras.

Žinoma, smagiausia akimirka žaidėjams – apdovanojimų įteikimas. Palangos sporto centro įsteigtos taurės bei medaliai atiteko komandoms nugalėtojoms, prizininkėms bei šių komandų žaidėjams. Atminimo prizai įteikti ir geriausiems komandų žaidėjams. Visus šiuos apdovanojimus įteikė Sporto centro direktoriaus pavaduotojas Stanislovas Kašinskas, kuriam talkino Eduardo Švanio dukra Gintarė. Palangos tinklinio komanda šiemet sulaukė ir piniginės paskatos. Premiją įsteigė Marius Vigelis, UAB „Makstapa“ vadovas.

 

„Iki kitų metų“

Sėkmingai praėjęs turnyras sulaukė išskirtinio dėmesio tiek iš dalyvių, tiek ir iš gausiai atvykusių žiūrovų, tad tai itin maloniai nustebino Eduardo Švanio artimuosius. Šie savo ruožtu, dukters, sesers ir brolio vardu dėkojo Sporto centrui, rėmėjams ir visiems dalyviams už suteiktą galimybę visiems drauge susiburti ir puikiai praleisti laiką tinklinio aikštelėje. Salėje nuskambėjusios ovacijos ir šūksniai „iki kitų metų“ patvirtino, jog tokių susitikimų dar bus.    

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla kiekvienais metais aktyviai dalyvauja Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyvoje „Atverk duris vasarai“. Ši iniciatyva yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Jau netrukus prasidės Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno rekonstrukcijos darbai. Darbų pradžia numatyta kitą savaitę.


Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...


Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo


Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga, vasario 16-osios išvakarėse, Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytojas Ramūnas Dzimidas, II E gimnazijos klasės mokinys Robertas Strakauskas bei du mūsų miesto bendruomenės nariai Rimas Simaitis ir Valdas Naujokas susitiko lauko tinklinio aikštelėje šalia ,,Anapilio“ vilos. Buvo surengtas mini paplūdimio tinklinio...


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Lapkričio 19-20 dienomis Palangoje Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Anapilin išėjusio tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės turnyras. Jame dalyvavo vaikinų komandos iš Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių bei Palangos. Atidarymo metu tinklininkus pasveikino Palangos miesto savivaldybes direktorė A. Kilijonienė, Palangos sporto centro...


Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...


U-17 taurės turnyre lietuviams – antroji vieta

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį kurorte baigėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) U-17 taurės turnyras. Iki finalo prasibrovusi Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos nusileido Ukrainos futbolininkams ir užėmė antrąją vietą. Jauniesiems tautiečiams pergalė buvo ranka pasiekiama, tačiau Ukrainos rinktinei pasisekė dukart išlyginti rezultatus, o po dramatiškos baudinių serijos ir nugalėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius