Palangos sporto centro trenerio Eriko Cchovrebovo jaunųjų dziudo sportininkų debiutinės kovos ir pergalės (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2022-04-19
Peržiūrėta
8173
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos sporto centro trenerio Eriko Cchovrebovo jaunųjų dziudo sportininkų debiutinės kovos ir pergalės (FOTO GALERIJA)

Jau du savaitgalius iš eilės išbandėme savo jėgas su pajėgiausiais sportininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Po užpraėjusio savaitgalio Jonavoje, kuriame dalyvavo virš 900 jaunųjų sportininkų iš 9 šalių, Palangos sporto centrą atstovavo dziudo trenerio Eriko Cchovrebovo auklėtiniai. 

Geriausiai sekėsi ir ant pjedestalo užlipo mūsų sporto centro merginos. Adrijana Ibatulinaitė svorio kategorijoje iki 32 kg. iškovojo 3 vietą. Kitos dvi mergaitės, Skaistė Ališauskautė ir Karolina Eberling, kovojo toje pačioje svorio kategorijoje iki 29 kg. ir kartu pakilo ant apdovanojimo pakylos. Abiem merginoms teko varžytis tarpusavyje, tačiau geriau sekėsi ir pirmąją vietą laimėjo Karolina Eberling. Abi mergaitės laimėjo prieš Latvijos sportininkę Lizette Parnaste, kuri treniruojasi Latvijos „Barra“ klube.

 Treneris džiaugiasi vienu iš perspektyviausių Palangos sporto centro sportininkų, Pauliu Ališausku, kuris yra Skaistės Ališauskaitės broliu.

Jis svorio iki 34 kg. kategorijoje turėjo šešias kovas, iš kurių keturias laimėjo, tačiau pritrūko vienos laimėtos kovos, kad Paulius taptų šių varžybų prizininku. Jis užėmė 5 vietą tarp savo svorio kategorijos dalyvių, kurių buvo virš 30. Tad norint tapti prizininku, reikia gerokai pasistengti ir nepralošti nei vienos kovos. 

Visi kiti dalyvavę sportininkai šiose varžybose žymių rezultatų nepasiekė, tačiau įgijo nemažai patirties. 

 O ilgąjį Velykų savaitgalį vyko atviras Pasvalio dziudo čempionatas, kuriame čempionais tapo du Palangos sporto centro sportininkai. Viena iš jų – ukrainietė Rita Zaharoreenko, kuri, beje, dar tik neseniai pradėjo čia treniruotis, tačiau Jonavoje Rita mažai atsiliko nuo apdovanojimų ir užėmė penktąją vietą. 

Grįžus į Palangą, kartu su treneriu Eriku Cchovrebovu peržiūrėjus Ritos kovas, buvo aptarta, kas padaryta gerai ir  ką būtų galima padaryti dar geriau. 

 Šventojiškis Aronas Vincevičius pasidabino aukso medaliu svorio kategorijoje iki 38 kg. Paulius Ališauskas tapo šių varžybų vicečempionu svorio kategorijoje iki 34 kg.

Trečiąją vietą iškovojo šventojiškė Karolina Eberling svorio kategorijoje iki 29 kg. Atvykusi su mama ir tėčiu gyventi į Lietuvą, Karolina kartu su savo broliu Jonu sėkmingai jau treniruojasi dziudo Palangoje. Taip pat trečiąją vietą savo svorio kategorijoje laimėjo ir Benediktas Razma.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau du savaitgalius iš eilės išbandėme savo jėgas su pajėgiausiais sportininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Po užpraėjusio savaitgalio Jonavoje, kuriame dalyvavo virš 900 jaunųjų sportininkų iš 9 šalių, Palangos sporto centrą atstovavo dziudo trenerio Eriko Cchovrebovo auklėtiniai. 


Spalio 16 dieną Plungės Žirgyno sporto salėje įvyko Plungės miesto vaikų dziudo varžybos „Auksinis ruduo“. Į Plungės sporto ir rekreacijos centro bei Plungės dziudo klubo organizuojamas varžybas susirinko apie 200 jaunųjų sportininkų, tarp jų – ir Palangos kovos menų klubo „Ardonas“ auklėtiniai.


Gegužės 26 dieną Plungėje vyko XI-asis jaunučių dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2018“, kuris buvo skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti. Varžybose dalyvavo virš 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.


Balandžio 22 d. Prienuose vyko pirmosios Nacionalinės dziudo asociacijos varžybos, kuriose dalyvavo virš 500 dziudo sportininkų. Šiose varžybose dalyvavo 11 Palangos/Kretingos dziudo klubo „Ardonas“ kovotojų: Edgar Poliščiuk svorio kategorijoje iki 22 kg, Leonardas Farah svorio kategorijoje iki 27 kg, 


Kovo 10 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 13 Palangos dziudo klubo ir Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų,Iš 13 jaunųjų dziudo sportininkų pirmą kartą savo jėgas varžybose išbandė net 10 mūsų klubo sportininkų.


Šiais metais, gruodžio 16 dieną (šeštadienį) susirinko gausus dziudo sportininkų būrys į kalėdinį jaunučių, vaikų dziudo turnyrą –„Plungė 2017“. Varžybose dalyvavo 170 sportininkų iš Liepojos, Ventspilio, Saldus, Kauno, Panevėžio, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos, Skuodo, Plungės ir Palangos. Palangos dziudo klubo sportininkai varžėsi...


Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas