„Judus jaunimas“ atvyksta į Šventąją

Palangos tiltas, 2013-08-01
Peržiūrėta
57
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Judus jaunimas“ atvyksta į Šventąją

Bendradarbiaujant su „2013-tųjų – Europos piliečių metų“ iniciatyva, Šventojoje vyksiančiame festivalyje „Satta Outside“ bus pastatyta „Judaus jaunimo“ palapinė, kurioje bus galima susipažinti su ES programomis, teikiančiomis jaunimui galimybes įgyti darbo rinkai reikalingų įgūdžių bei patirties studijuojant, dirbant, mokantis ir dalyvaujant savanorystės programose užsienyje.
Kada: 2013 m. rugpjūčio 9–10 d.
• rugpjūčio 9 d. (penktadienį) palapinė bus atidaryta 12-20 val.
• rugpjūčio 10 d. (šeštadienį) palapinė bus atidaryta 12-20 val.

Kur: „Satta Outside“ festivalis, Šventoji
Rasa Bubulytė, atlikėja ir iniciatyvos „Judus jaunimas“ ambasadorė Lietuvoje, atidarys „Judaus jaunimo“ renginį festivalyje „Satta Outside“. Ji papasakos apie studijuojant užsienyje įgytą patirtį bei pasidalins savo įžvalgomis ir paaiškins, kodėl, jos nuomone, jauniesiems europiečiams taip svarbu dalyvauti tokiose švietimo programose.
Palapinėje „Judaus jaunimo“ iniciatyva bus pristatoma įvairiais projektais. Joje atsakinės į klausimus, rodys vaizdo medžiagą, šoks ir ves seminarus projektų, finansuojamų pagal tokias programas, kaip profesinio rengimo programa „Leonardo da Vinci“, mokyklinio ugdymo programa „Comenius“, suaugusiųjų švietimo programa „Grundtvig“, aukštojo mokslo programa „Erasmus“ ir programa „Veiklus jaunimas“ atstovai. Visiems užteks erdvės ir galimybių pakalbėti su bendraamžiais, jau pasinaudojusiais ES finansavimu studijoms ar kitai veiklai užsienyje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 1-7 dienomis visoje Europoje ir Lietuvoje bus švenčiama jau aštuntoji Europos jaunimo savaitė. Į veiklas įsitraukti kviečiamas ir Palangos jaunimas. Jaunieji palangiškiai šiemet gali teikti idėjas, kaip jie supranta bendradarbiavimą. Idėjos bus pristatomos gegužės 3 d., o gegužės 6 d., minint Europos dieną, bus organizuojamos orientacinės varžybos.


Klaipėdos teritorinė darbo birža įgyvendina ESF projektą „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, skirtą padėti 55 metų ir vyresniems darbo ieškantiems asmenims kelti kvalifikaciją, įgyti naujų profesinių gebėjimų ar patobulinti jau turimus.


Praėjusį sekmadienį Palangos jaunimo iniciatyvinė grupė „Aš esu kultūra“ Palangos bendruomenei surengė siurprizą – neplanuotą akciją, kurios tikslas buvo atkreipti Palangos miesto savivaldybės dėmesį į tai, jog Palangoje nėra jaunimo centro.


Palangos Dienos centro jaunimas susibūrė į neformalią jaunimo grupę “Užaugę pajūryje“ ir laimėjo projektą - Interaktyvi kūrybinė dirbtuvė "Bendruomeniškas jaunimas". Projektą finansuoja Palangos savivaldybė.


Antradienį Palanga trykšte tryško jaunatviška energija bei entuziazmu – didžiausiame šalies kurorte buvo kūrybingai minima Tarptautinė jaunimo diena. Nuotaikingi renginiai, nuo vidurdienio iki pat vidurnakčio vykę kultūrinėje erdvėje „I love Palanga“, sutraukė jaunimą ir ne vien jaunimą iš Palangos ir ne tik jos.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Europos Sąjungos (ES) iniciatyvų „Judus jaunimas“ ir „2013-ieji – Europos piliečių metai“ atstovai atvyksta susitikti su Lietuvos jaunimu ir supažindinti su studijų bei darbo užsienyje galimybėmis. Susitikimas vyks rugpjūčio 9-10 d. „Satta Outside“ festivalyje, Šventojoje.


Bendradarbiaujant su „2013-tųjų – Europos piliečių metų“ iniciatyva, Šventojoje vyksiančiame festivalyje „Satta Outside“ bus pastatyta „Judaus jaunimo“ palapinė, kurioje bus galima susipažinti su ES programomis, teikiančiomis jaunimui galimybes įgyti darbo rinkai reikalingų įgūdžių bei patirties studijuojant, dirbant, mokantis ir dalyvaujant...


Džiugią žinią iš Vilniaus parvežė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė” šokėjai. Vilniaus nacionaliniame dramos teatre vykusiame IX šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio-konkurso „Norim kilt… 2013” finale palangiškiai iškovojo tris taures skirtingose amžiaus...


Spręs jaunimo nedarbo problemas

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 05 | Rubrika: Miestas

Šiandien, kovo 6 d. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje vyks renginiai ir individualios konsultacijos darbo ieškančiam ar besirenkančiam profesiją jaunimui. Visą darbo dieną, nuo 9 val. ryto iki 16 val. jaunimas bus konsultuojamas į ką vertėtų atkreipti dėmesį atėjus į darbo pokalbį su darbdaviu, kaip elgtis jo metu. Jaunimo darbo centras kartu su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas