Justinas Masalskas, kurorto "tvarkiečių" lyderis: "Netikiu, kad Petras Gražulis išžagino tą moterį, bet jam galvoje ne viskas gerai"

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-05-05
Peržiūrėta
2237
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pas Justiną Masalską, Palangos "tvarkiečių" pirmininką, Petras Gražulis, Seimo narys, ilgametis partijos Tvarka ir Teisingumas narys (tiesa, jo narystė buvo suspenduota - L. J.), lankėsi ne kartą. "Pas mane jis yra ilsėjęsis, ir su Birute, su kuria abudu vaikelį pasidarė, yra pas mane lankęsis. Tačiau kaltinimais, kad dabar Petras (Gražulis - aut.) išžagino moterį aš netikiu. Nėra reikalo jam žaginti. Petras turi įdomių minčių, tačiau jo galvoje - ne viskas gerai," - "Palangos tiltui" sakė J. Masalskas.

Kaip informavo policija, jauna moteris pareigūnams pranešė, kad kovo viduryje parlamentaras kartu su kitu vyru esą ja pasinaudojo ir išžagino. Policija patvirtino, jog toks pranešimas buvo gautas, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, tačiau įtarimai kol kas dar niekam nepareikšti. Minėto pobūdžio pranešimas buvo gautas kovo 25 dieną.

Jame moteris teigia, jog kovo 15 dieną, kai ji svečiavosi pažįstamo vyro namuose Trakų rajone, Vosyliukų kaime, Nendrių gatvėje, buvo vartojami alkoholiniai gėrimai. Tokiu būdu, esą pasinaudojant jos bejėgiška būkle, jau minėtas pažįstamas vyras kartu su kitu namie buvusiu vyru moterį apsvaigino ir išžagino.

„Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 149 straipsnio 1 dalį (išžaginimo pasinaudojant bejėgiška nukentėjusio asmens būkle). Šiuo metu aiškinamasi, ar toks įvykis buvo. Taip pat siekiama išsiaiškinti visas aplinkybes, nors kol kas įtarimai niekam nepareikšti“, – detalizavo policija. Šiuo metu aiškinamasi, ar toks įvykis buvo.

P. Gražulis situacijos nekomentuoja.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Nuo 2020 m. birželio 3 d. Palangos kurorto muziejuje pradedama eksponuoti grafikės, kūrybinės grupės "Mostas" narės, Palangos miesto Garbės pilietės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės paroda "Kalbuosi su žeme".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Pas Justiną Masalską, Palangos "tvarkiečių" pirmininką Petras Gražulis, Seimo narys, ilgametis partijos Tvarka ir Teisingumas narys (tiesa, jo narystė buvo suspenduota - L. J.), lankėsi ne kartą. "Pas mane jis yra ilsėjęsis, ir su Birute, su kuria abudu vaikelį pasidarė, yra pas mane lankęsis. Tačiau kaltinimais, kad dabar Petras (Gražulis - aut.) išžagino moterį...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius