Jūsų dėka 24 šeimų vaikus pasieks maži Kalėdų stebuklai

"Palangos tilto" informacija, 2012-12-20
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

„Gintarėlio“ direktorė I.Milkontė (dešinėje) perdavė lopšelio-darželio vaikučių ir jų tėvelių dovanėles.

„Gintarėlio“ direktorė I.Milkontė (dešinėje) perdavė lopšelio-darželio vaikučių ir jų tėvelių dovanėles.

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems – „Palangos tilto“ redakcija skelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.
Esame Jums visiems be galo dėkingi, nes kaip ir ankstesniais metais, akcija sulaukė didelio Jūsų, mieli palangiškiai, dėmesio. Jūs geranoriškai nešėte į redakciją ir su likimo nelepinamais vaikais dalijotės maistu, ir skanesniais dalykais, papuošiančiais šventinį stalą: saldainiais, sausainiais, kūčiukais, - ir kasdien reikalingais produktais: miltais, kruopomis, cukrumi, makaronais, konservais...
Labai norėtume išvardinti visus, prisidėjusius prie mažo stebuklo kūrimo. Bet didžioji dalis Jūsų, mieli mūsų ilgamečiai skaitytojai bei prenumeratoriai, ne tik dosnūs, bet ir kuklūs – sakėte nenorintys, kad Jūsų pavardės būtų skelbiamos viešai.
Tad šiandien paminėsime gausiausią bendruomenę, kuri ne pirmus metus prisideda prie mūsų akcijos – vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis“.
„Mūsų įstaigoje yra dešimt grupių. Visų jų vaikučiai kartu su tėveliais rinko greitai negendančių produktų, sudėjo juos į maišelius, į kuriuos įdėti ir atvirukai su palinkėjimais. Jų – dešimt, kiek ir grupių. Jeigu maistas pasieks daugiau šeimų, tad būtinai perduokite, jog visoms joms, visiems vaikams mes linkime šviesių ir lamingų švenčių“, - sakė „Gintarėlio“ direktorė Ilona Milkontė.
Šeimų išties bus daugiau. Palangos savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja Emilija Lapėnienė mums perdavė 24 šeimų sąrašą.
„Šios šeimos mūsų tarnybos apskaitoje yra dėl įvairių priežasčių – kiekviena šeima – atskira nelinksma istorija, – tačiau pagrindine jų galima įvardinti mažas pajamas. Todėl geresniam Kalėdų stalui parengti lėšų tiesiog pritrūksta. Ir tos gerų žmonių dovanos bus joms tikrai nemenka parama“, – sakė E.Lapėnienė.
Vedėja paminėjo, jog kiekvienai šeimai buvo skambinta ir kalbėtasi. Ją labai sujaudinę vieno vyriškio su nuostaba ištarti žodžiai: „Ir mane prisiminėte? Ačiū“.
„Manau, kad galiu šį „Ačiū“ perduoti „Palangos tilto“ redakcijai ir visiems tiems, kurie prisidėjo prie akcijos“, - neslėpė susijaudinimo E.Lapėnienė.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  Į „Palangos tilto“ tradicinę Kalėdų gerumo akciją pirmiausia atsiliepė kurorto lopšelis-darželis „Nykštukas“. Jo auklėtoja Raminta Grišonienė trečiadienį mums atnešė pilną dėžę lauktuvių. „Kodėl „nykštukų“ širdelėse tiek daug gerumo?“ – „Palangos tiltas“ pasiteiravo R....


Gruodžio mėnesį Palangos pradinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai, bendradarbiaudami su Palangos Socialinės rūpybos skyriaus darbuotojais, dalyvavo gerumo akcijoje „Padovanokime vaikams mažą Kalėdų stebuklą“. Akcijos metu buvo renkami įvairūs negendantys maisto produktai, kurie buvo skirti socialinės rizikos bei gausioms šeimoms, kad Kalėdų stalas ir šiose...


„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai...


Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ buvo paskelbęs jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


„Visiems visiems jums šiltų ir sočių švenčių!“, „Linkime jums visų svajonių išsipildymo, kad jūsų širdelės visada būtų pačios laimingiausios!“, „Šiltų, laimingų Kalėdų ir Naujųjų metų!“, „Linkime vienas kitam supratingumo, stiprybės ir džiaugsmo!“ – tai tik maža dalis linkėjimų, kuriuos ant kalėdinių...


Jūsų dėka 24 šeimų vaikus pasieks maži Kalėdų stebuklai

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 20 | Rubrika: Miestas

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems – „Palangos tilto“ redakcija skelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


Atvirai pasakius, kai paskelbėme Kalėdų gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“, net nesitikėjome, kad ji susilauks tokio didelio jūsų, mielieji, dėmesio. Dabar galime drąsiai teigti: jūsų dėka Kalėdų mažo stebuklo sulaukė beveik pusšimtis Palangos vaikų.


Į gerumo akciją sureaguota: vaikai pasidalino žaislais

„Palangos tilto“ redakcija, 2010 12 20 | Rubrika: Kultūra

Mūsų laikraštyje skelbiama gerumo akcija „Padovanok vaikui mažą Kalėdų stebuklą“ nepraslydo skaitytojams pro akis. Mus maloniai nustebino pasipylusių dovanėlių gausa. Juk Kalėdos labiausiai vaikų laukiama šventė, o jie labiausiai ir suprato tuos mažuosius, kurie dovanėlių galbūt negauna. Juk išaušusį Kalėdų rytmetį mažieji pasitinka nekantraudami ir su plačiomis šypsenomis tyliai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas