„Palangos tilto“ Kalėdų gerumo akcijos maisto produktai – 30 palangiškių šeimų

„Palangos tilto” informacija, 2013-12-16
Peržiūrėta
954
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dovanas į redakciją nešė ir „Nykštuko“ auklėtojos...
Dovanas į redakciją nešė ir „Nykštuko“ auklėtojos...

„Visiems visiems jums šiltų ir sočių švenčių!“, „Linkime jums visų svajonių išsipildymo, kad jūsų širdelės visada būtų pačios laimingiausios!“, „Šiltų, laimingų Kalėdų ir Naujųjų metų!“, „Linkime vienas kitam supratingumo, stiprybės ir džiaugsmo!“ – tai tik maža dalis linkėjimų, kuriuos ant kalėdinių atvirukų surašė „Palangos tilto“ bičiuliai.
Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ buvo paskelbęs jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.
Ankstesniais metais tokia akcija buvo sulaukusi didelio palangiškių dėmesio, tad ir šiemet mes pakvietėme visus mielus savo skaitytojus, laikraščio bičiulius – visus geros valios žmones paaukoti likimo ne itin dosniai apdovanotiems vaikams to, ko žmogui labiausiai reikia – maisto. Ir prašėme – jei tik galite juo pasidalinti su mažaisiais palangiškiais, atnešti greitai negendančių maisto produktų į redakciją.
Kaip kasmet, taip ir šiais metais į mūsų kvietimą atsiliepė geros valios ir dosnios širdies mūsų skaitytojai, nuo pat lapkričio į „Palangos tiltą“ nešę kas ką gali: makaronus ir kruopas, arbatą ir sausainius, aliejaus, cukraus, saldumynų. Ir net pačių skaitytojų virtų uogienių.
Paskaičiavome, kad iš viso buvo paaukota apie 200 kilogramų įvairių maisto produktų.
Viena pirmųjų į kvietimą atsiliepė vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė. Visų grupių auklėtiniai, tėvelių padedami, nešė produktus į darželį, o vėliau jo administracijos atstovės atvežė mums dėžes su greitai negendančiais produktais.
Originalią dovaną įteikė Senosios gimnazijos „Pajūrio“ šokėjos, atnešusios didžiulį maišą kukurūzų spragėsių. Tuo, kuo gali, pasidalijo skaitytojos Albina Rakauskienė, Vladislava Adomaitienė ir ponia Danguolė.
Mieli maži ir dideli bičiuliai iš lopšelio-darželio „Nykštukas“ ėjo tiesiog grupėmis – tėvelių ir vaikučių dovanas, prie kurių buvo pridėtos pačių nuoširdžiausių linkėjimų prirašytos atvirutės, nešė ir grupių auklėtojos, ir patys mažieji: labai rimti Marija ir Arminas iš „Švelnumų“ grupės ir keliolika linksmai čiauškančių „Girinukų“ ir „Sportukų“ grupių auklėtinių. O administracijos atstovai dovanojo dėžę šokoladinio kremo indelių.
„Palangos tiltas“ nuoširdžiai dėkoja visiems visiems, kurių gerumo dėka Kalėdos bus sotesnės trisdešimčiai palangiškių šeimų, kurių sąrašą mums ir šiemet padėjo sudaryti Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius. Ir iš visos širdies tikisi, kad visa tai, ko jūs linkėjote tiek atvirukuose, tiek žodžiu, tikrai išsipildys.
Gerų artėjančių švenčių Jums ir jūsų artimiesiems.

Jūsų komentaras:

Šventė širdyje... 2013-12-19 10:23 (. / IP: 86.100.63.40)
O čia Žmonių erzelis ...ir tiek! Suprantama, savo kūrybos atvirutė!( Brangiau už kruopas su kandimis..)

Taip pat skaitykite

Jei turite jums priklausančią erdvę – sodą ar kiemą, tokiu atveju, verta pagalvoti ir apie tai, kokie elementai turėtų joje atsirasti, kad jūsų gyvenimas būtų dar kokybiškesnis. Bene greičiau į galvą ateina mintis, kad šias erdves reikia puošti įvairiais augalais – tam, kad būtų galima mėgautis itin estetišku vaizdu, o taip pat – įvairiais...


Ruošdamiesi Velykų šventėms, tikimės jūsų supratingumo ir primygtinai prašome laikytis visų būtinųjų saugumo reikalavimų, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo potvarkius. VISOS Velykų pamaldos bus transliuojamos parapijos facebook paskyroje. Bažnyčioje leidžiama būti ribotam skaičiui žmonių. Didįjį šeštadienį ir Velykų I...


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Į „Palangos tilto“ tradicinę Kalėdų gerumo akciją pirmiausia atsiliepė kurorto lopšelis-darželis „Nykštukas“. Jo auklėtoja Raminta Grišonienė trečiadienį mums atnešė pilną dėžę lauktuvių. „Kodėl „nykštukų“ širdelėse tiek daug gerumo?“ – „Palangos tiltas“ pasiteiravo R....


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ skambant muzikai atidaryta tradicinė – jau keturioliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Šešiolika Palangos dailininkų čia pristatė apie 150 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ buvo paskelbęs jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


„Visiems visiems jums šiltų ir sočių švenčių!“, „Linkime jums visų svajonių išsipildymo, kad jūsų širdelės visada būtų pačios laimingiausios!“, „Šiltų, laimingų Kalėdų ir Naujųjų metų!“, „Linkime vienas kitam supratingumo, stiprybės ir džiaugsmo!“ – tai tik maža dalis linkėjimų, kuriuos ant kalėdinių...


„Moste“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda  1

Palangos viešosios bibliotekos Informacijos ir bibliografijos skyriaus vedėja Miglė Jonaitienė, 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda.


Penktadienio vakarą dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė – jau vienuoliktoji – kalėdinių atvirukų paroda. Keturiolika Palangos dailininkų čia pristato per 120 atvirukų, stulbinančių savo įvairove.


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius