Kaip siejasi pardavimai ir žmogiškieji faktoriai?

Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius.
„Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima trumpai apibūdinti konferencijos pagrindinę mintį.
Apie žmogiškąsias patirtis priimant verslo sprendimus ir šiuolaikiškai auginant organizaciją bei suprantant aplinką dalijosi verslo koučeriai, verslininkai, tarp jų ir kai kuriems palangiškiams pažįstamas Dominykas Karpovičius, kuris yra kelių įmonių, tarp jų ir restorano „Ukrainietiška virtuvė“, savininkas ar bendrasavininkas.
Konferencijoje buvo įdomiai pateikti sprendimo lygmenų pavyzdžiai.
„Krintantys pardavimai ir žmogiškieji faktoriai – itin susiję, nors kartais kai kurie verslininkai to nesugeba identifikuoti“, – kita renginyje nuskambėjusi mintis.
„Palangos tilto“ inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Palangoje karantino pradžioje ypač smukę saldumynų ir prezervatyvų pardavimai balandį šoktelėjo
Linas JEGELEVIČIUS, 2020 04 17 | Rubrika: Miestas
Ką palangiškiai labiausiai perka karantino metu?
Geriausias būdas išlikti sveikiems – galvoti ką valgome, kaip ilsimės, kaip gyvename
"Palangos tilto" redakcija, 2019 01 04 | Rubrika: Sveikata
Sukaupta ilgametė profesinė patirtis, stažuotės Lietuvoje ir užsienyje, domėjimasis medicinos naujovėmis – tokia yra ilgametės Palangos reabilitacijos ligoninės neurologijos vyriausiosios gydytojos reabilitologės, o šiuo metu – Palangos reabilitacijos ligoninės direktoriaus pavaduotojos medicinai, Juditos Daratienės kasdienybė.
Kaip siejasi pardavimai ir žmogiškieji faktoriai?
2016 09 26 | Rubrika: Miestas
Šeštadienį Palangoje įvyko konferencija „H Matters“, kuriame verslo koučeriai (ugdomojo vadovavimo specialistai), verslo atstovai atskleidė, kaip sėkmingam verslui yra svarbu individo „žmogiškosios“ pusės pažinimas, kitaip tariant, žmogiškasis faktorius. „Humanitariniai mokslai ir sėkmingas verslas eina greta“, taip galima...
Senosios statybos butų ir namų pardavimai išsivaduoja iš sąstingio
Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 02 01 | Rubrika: Palangos nekilnojamas turtas
Nekilnojamojo turto objektus Palangoje, pasak ekspertų, pastaruoju metu pirkėjai renkasi labai įvairiai. Vieniems didelį vaidmenį vaidina vieta, kitiems – šalia esantis prekybos centras, tačiau vis dėlto didžioji parduodamų būstų dalis yra naudojama nuomai.
Amerikiečiai nėra dėl grybų pamišę kaip dzūkai, bet ten jie... medžiojami
2014 11 03 | Rubrika: Miestas
Vienoje iš gražiausių Antikos sakmių minimi tokie mitologiniai pabaisos, kurie maitinosi akmenimis ir kas rytą kruopščiai ruošdavosi jų medžioklei. Visiškai nenustebome, kai tolimame Kolorade Brekenridžo (Breckenridge) kurortiniame miestelyje taip pat išgirdome išsireiškimą apie „grybų medžioklę“ („hunting of...
Kovo 11-osios pamokos: kaip auganti karta supranta pilietiškumą
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 03 07 | Rubrika: O man ne dzin
Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės dienai, ne vienam mūsų kyla klausimas: o kaip aš pats suvokiu šią datą, ką man reiškia valstybė, pilietiškumas, patriotiškumas? Suaugusieji tai supranta ir suvokia vienaip, o jų minčių atspindžius galime išvysti ir laikraščių puslapiuose, ir interneto portaluose. O kaip tai suvokia auganti karta?...
Savivaldybėje šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus, gadina orą kaip šeškas. Kas? S. Simė! 9
Linas JEGELEVIČIUS, 2012 12 17 | Rubrika: Miestas
Lipdamas savivaldybės laiptais, šnopuoja kaip šernas, pavalgęs pietus „Pas Feliksą“, gadina orą kaip šeškas, bet... apskritai – visai neblogas žmogus, nors tinkamas tik bokso kriaušei daužyti. Spėkite kas toks? Ogi Palangos vicemeras Saulius Simė. Kas dar nori „pavaryt“ ant kurorto vicemero?
Iš pagonybės atkeliavęs margutis palangiškiams siejasi ir su pietų stalu, ir menu, ir meile 1
Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 05 | Rubrika: Miestas
Velykos vadinamos pačia gražiausia pavasario švente. Ši šventė yra krikščioniška, tačiau pagrindinis jos simbolis – margutis – krikščionybės paimtas iš pagonybės, kai buvo siejamas su prisikėlimu, nauju gyvenimu. Krikščionys šį simbolį perkėlė į savą religiją, susiedami jį su Jėzaus Kristaus prisikėlimu. Nors...
Senus kaip pasaulis nusirašinėjimo būdus keičia nauji – įrašai MP3 grotuvuose, telefonuose 1
Alfredas PUMPULIS, 2011 11 28 | Rubrika: O man ne dzin
Dažniausiai ne pačių gabiausių mokinių pasirenkami nusirašinėjimo būdai iki šiol stebina ne vieną: popieriukai kišenėse, formulės bei sąvokos užkeverzotos ant rankos arba švarko rankovės. Nusirašinėjimas – senas kaip mūsų pasaulis: apie jį be galo daug kalbėta mūsų tėvų, senelių laikais, sukurti ir vis dar kuriami metodai kaip nusirašinėti ir...
Sankryža prie „Statoil“ – kaip užburta
„Palangos tilto“ informacija, 2010 07 21 | Rubrika: Kriminalai
Pirmadienio popietę Kretingos gatvėje, sankryžoje prie „Statoil“ ir „Lukoil“ degalinių, taksi automobilis, vairuojamas septyniasdešimtmečio Petro Neverausko, kaip teigė įvykio liudytojai, posūkyje nepraleido tiesiai Klaipėdos gatve važiuojančio automobilio ‚Mersedes Benz“, kurį vairavo 33-erių metų Klaipėdos gyventoja, ir susidūrė su juo.