Kaune ir Palangoje sumušti du vyrai

Palangos tiltas, 2023-08-21
Peržiūrėta
1346
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrytas.lt nuotr.
Lrytas.lt nuotr.

Kauno ir Palangos policijos pareigūnai aiškinasi du tarpusavyje nesusijusius incidentus, kuomet buvo sužaloti du vyrai.

Kaip pranešė Policijos departamentas, rugpjūčio 20 d. apie 13 val. Kaune, Kapsų g., namuose, kilus konfliktui, girtas (2,45 prom.) vyras (gim. 1990 m.) sumušė kitą vyrą (gim. 1962 m.). 

Nukentėjęs vyriškis, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. 

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Tą pačią dieną apie 18 val. 50 min. į Palangos ligoninę iš Palangos, Žvejų g., pristatytas ir dėl sužalojimo, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai girtas (2,50 prom.) vyras (gim. 1973 m.). 

Surinkta įvykio medžiaga.

Lrytas.lt

Jūsų komentaras:

Jooo... Mielas Redaktoriau, 2023-08-22 07:08 (IP: 172.68.138.173)
Ar tai ir yra MIESTO (Palangos) naujienos? ...

Taip pat skaitykite

“Domino” teatro spektaklis “2 vyrai. 1 tiesa”


Kauno ir Palangos policijos pareigūnai aiškinasi du tarpusavyje nesusijusius incidentus, kuomet buvo sužaloti du vyrai.


Kovo 24 d. (penktadieniį) 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje – naujos I. Gudauskienės knygos „Biblijos vyrai ir moterys kryžkelėse“ pristatymas. 


Palangoje, Varėnoje ir Kaune pareigūnams įkliuvo 3 vyrai.


Karo pabėgėlę iš Ukrainos Palangoje apvogę vyrai apgailestauja dėl savo poelgio ir žada nukentėjusiajai skubiai grąžinti pavogtus beveik 2 tūkst. eurų.


Lapkričio 13-ąją, apie 09.57 val., Palangoje, Klaipėdos pl., neaiškiomis aplinkybėmis mirė į gydymo įstaigą atvežtas 1973 m. gimęs vyras. 


Pirmadienį, kovo 8-ąją, Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo daugiau šypsenų ir spalvų: vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja, tarptautine moters diena, kuri daugeliui šiais laikais tapo pavasario, atgimimo ir meilės diena.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Tarptautinės moters dienos proga „Palangos tilto“ redakcijoje diskutavome, kokios šiandien yra moterys, kaip jos matomos ne tik visuomeniniame, bet ir politiniame gyvenime. Ar kas nors kurorte pasikeistų, jei Palangos politiniame gyvenime dalyvautų daugiau moterų?


Taip yra net... išgelbėjus iš jūros narsų žmogų. „Kodiel vyna, o ne abudu?“ – išgirdau a. a. pamainos viršininko Broniaus Rudavičiaus klausimą vietoje pagyrimo. – Ir dar, pons Gedmin, žinok, kad be gelbėjimo liemenių pats su vaikais po jūrą iki Nimerzatės neskraidytumėt. Vot tap“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius