Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems?

Palangos tiltas, 2016-12-22
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems?

Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems?
Patariame, kaip tai padaryti!

Gyventojai jau gali įsigyti naujus ar pratęsti turimus verslo liudijimus 2017 metams. Patogiausia tai padaryti elektroniniu būdu, prisijungus prie Mano VMI adresu www.vmi.ltarba mobiliąja programėle e.VMI. Tai yra kur kas greičiau ir paprasčiau nei vykti į Mokesčių inspekciją.
VMI interneto svetainėje prisijungęs prie Mano VMI skilties (prisijungimo būdai tie patys, kaip teikiant deklaracijas elektroniniu būdu – naudojantis e. banko paskyra, su VMI išduotomis prisijungimo kortelėmis ar e. parašu) gyventojas, norintis vykdyti veiklą, bet kuriuo jam patogiu metu gali ten užpildyti prašymą. Apmokėjus nurodytas sumas sistemoje, gyventojui bus sukurtas verslo liudijimas, kurį teliks atsispausdinti. Beje, gyventojui, dirbančiam pagal verslo liudijimą, veiklos vykdymo vietoje popierinio verslo liudijimo turėti neprivalu, užtenka turėti asmens tapatybę identifikuojantį ir prekių įsigijimą liudijančius dokumentus.
Verslo liudijimą įsigyti gyventojai gali naudodamiesi programėle išmaniesiems telefonams e.VMI. Nemokamai ją galima atsisiųsti iš VMI svetainės www.vmi.lt -> paslaugos -> VMI mobiliosios programėlės.
Verslo liudijimų kainas, o tiksliau – fiksuotus pajamų mokesčio dydžius ir lengvatas, taikomas įsigyjant 2017 m. verslo liudijimus, įteisinančius savivaldybių sprendimus, galima rasti toje pačioje VMI interneto svetainėje, o pasinaudojusverslo liudijimų skaičiuokle(www.vmi.lt -> paslaugos -> skaičiuoklės) savarankiškai apskaičiuoti mokėtinų mokesčių sumas.

VMI dėkoja Jums už legaliai vykdomą veiklą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasidedant naujiems mokslo metams, mokiniams iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų skiriamas nemokamas maitinimas mokykloje ir 57 eurų dydžio parama mokinio reikmenims įsigyti.


Mokesčių inspekcijos specialistai šiandien į atvirą konsultaciją kviečia palangiškius ir kurorto svečius, kuriems aktualu išsiaiškinti, kaip naudotis VMI elektroninėmis paslaugomis.


Neabejotina, kad „pats-pats-pats“ didžiausias kiekvienam iš mūsų kiekvienų metų užauginamas turtas yra išmintis. Jai gyvename, prasmei nokstam – sunokstam, kaip javų varpos Parąžės ūkininkų tvarkinguose sklypuose šalia naujojo aplinkkelio.


Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems? Patariame, kaip tai padaryti!


Palangos krepšinio klubas informuoja, kad jau nuo 2016 m. rugpjūčio mėn. 1 dienos bus galima įsigyti 2016–2017 m. krepšinio sezono abonementus. Jie galios visoms reguliaraus Nacionalinės krepšinio lygos sezono rungtynėms, kuriose žais Palangos komanda. Sirgaliams siūlome įsigyti sezono abonementus, kurių kaina – 50 eurų. Studentams, moksleiviams bei senjorams...


  Palangoje nėra sudėtinga gauti vadinamosios žolės. Taip kalba vietinis jaunimas. „Man mokykloje yra siūlę žolės. Sakė, kad pažįstami gali parduoti. Tačiau tokie dalykai manęs visiškai nedomina”, – pasakojo kurorte besimokanti mergina. Ji pati girdėjusi, kad žolės Palangoje galima įsigyti už 35-50 litų.


Važiuojant į Šventąją, nuo šiol degalų – ir dyzelino, ir dujų, ir įvairių rūšių benzino – bus galima įsigyti visą parą, adresu Miško takas 10b, įvažiuojant į Šventąją. Ir ne tik: UAB „Šventosios investicija“ steigėjai Rimvydas Grikšas ir Vytautas Kryževičius žada, kad degalinėje, kuriai jie vadovaus pagal sutartį su UAB...


Anekdotiškai sakoma, kad rojus žemėje – tai rusė žmona, amerikietiškas atlyginimas, kinų virtuvė ir... senas angliškas namas. Tačiau juokas juokais, bet veikiausiai pamatinis visų visuomenių laimės indekso garantas jų piliečiams – galimybė įsigyti nuosavą būstą. Kuomet Lietuvoje visais ruporais barbenama apie iš šalies nutekančius protus ir...


VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Kurorto verslo skyrius surengė konkursą-parodą „Su gintarinėm Šv. Kalėdom, Palanga!“


Verslo liudijimai Palangoje yra populiarūs, ypatingai vasaros sezono metu. Kaip teigė Palangos biudžeto skyriaus vedėja Regina Garadauskienė, šiais metais minimalus verslo liudijimo mokestis už metus buvo 1440 litų. „Kaina priklauso nuo to, kokią veiklą nori vykdyti žmogus. Jei tai nuoma, tuomet žmogaus pajamos yra didesnės, todėl automatiškai ir verslo liudijimas kainuoja brangiau, jei...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas