Kirto nelegalaus čeburekų verslo organizatoriams

Pagal VMI pranešimą spaudai, 2013-08-26
Peržiūrėta
467
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kirto nelegalaus čeburekų verslo organizatoriams

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais išaiškino prekybos čeburekais Palangoje organizatorius, tiekdavusius antisanitarinėmis sąlygomis keptus čeburekus ir galimai slėpusius iš prekybos pliažuose gautas pajamas.
„Išnešiojamąją prekybą paplūdimyje organizavusi įmonė galimai neapskaitė didžiosios dalies gautų pajamų, todėl bus inicijuoti tolesni kontrolės veiksmai. Jų metu išsiaiškinus, kokios pajamų sumos per visą įmonės veiklos vykdymo laikotarpį galimai buvo nuslėptos, bus apskaičiuoti papildomai mokėtini mokesčiai bei skirtos atitinkamos nuobaudos. Be to, patikrinimo metu nustatyta kitų pažeidimų, už kuriuos įmonei gresia administracinė teisena“, – sakė Klaipėdos AVMI Kontrolės departamento direktorė Gražina Rimkienė, pažymėjusi, kad nelegalią prekybą čeburekais Palangoje organizavęs asmuo už panašią veiklą buvo baustas ir anksčiau, tačiau išvadų nepadarė, tad šįkart jam gresia daug griežtesnės sankcijos.
Patikrinimas įmonėje surengtas surinkus pakankamai informacijos apie čeburekų prekiautojų veiklą. Jo metu „ceche“ rasta per 800 šaldikliuose laikomų čeburekų pusgaminių, kitų maisto produktų. Poilsiautojams tiekiami čeburekai, taip pat duona buvo skrudinami nedidelėje vieno nebeveikiančio kurorto baro virtuvėlėje. Dalis iš jų, maisto ir veterinarijos specialistų teigimu, vartojimui buvo nebetinkami, todėl juos nurodyta išimti iš apyvartos.
Skrudinti čeburekai partijomis buvo kraunami į krepšius ir vežami arčiau pliažo, ten jų prekyba pasirūpindavo išnešiotojai, kurie, kad geriau matytųsi minioje, vilkėjo specialiais marškinėliais su užrašu „Čeburekai“. Patikrinimo metu su nešuliais užklupti čeburekų išnešiotojai bandė dangstyti darbdavį teigdami, kad produktus perka patys ir juos tiesiog perpardavinėja pliažuose, nors tokios veiklos nėra įregistravę ir neturi Palangos m. savivaldybės leidimo.
Panašią versiją turėjo ir įmonės savininkas: esą įmonė su prekyba pliažuose nesusijusi, o čeburekus kepa, kad parduotų įmonėms arba vietoje, nors buvęs baras tokiai prekybai „vietoje“ nepritaikytas. Versijai pailiustruoti greta buitinės viryklės, ant kurios specialiose talpose aliejuje buvo kepami šaldyti produktai, buvo įrengtas ir kasos aparatas, kuriuo neva buvo apskaitomos gautos pajamos, tačiau apskaitytos sumos – tik simbolinės.
Čeburekų, kuriuos centriniame kurorto paplūdimyje nelegaliai pardavinėjo oficialiai neįdarbinti jaunuoliai, kepimo cechas uždarytas, Palangos m. valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistams įvertinus, jos maistas jame buvo gaminamas nesilaikant higienos reikalavimų, o dalis produktų – netinkami vartojimui.  

Jūsų komentaras:

Labanaktis... 2013-08-28 20:11 (. / IP: 86.100.60.112)
Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai , galėtų pasidomėti kaip pavaroma stambiu planu?.. - inf.:"VMI neteisėtu praturtėjimu įtaria dabartinės kadencijos Seimo narius" ... -...aiškinasi, ar Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkas Modestas Kaseliauskas nepaėmė 20 tūkst. litų kyšio...ir t.t.

hmmm 2013-08-27 23:35 (IP: 78.61.104.50)
visa vasara seke seke ir dabar - susekeeee !!!! Tai jau dziaugsmo nepasotinamiems teisetiems verslinykams.!!! Net gelbetoju vado komanda vaikesi ceburekinius, nors iskrypelius is moteru pliazo vaikyti sake , kad ne ju reikalas, turi gelbeti skestancius... Dviguba morale ??? Manyciau, kad slamantys saujoje, o kas gali paneigti ?!?Gerai, kad dar nesaude ...

Taip pat skaitykite

Vagystė Palangos prekybos centre

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 28 | Rubrika: Miestas

Spalio 27 dieną Palangos m. PK gautas parduotuvės atstovo pareiškimas, kad 2019-10-27 prekybos centre sulaikytas 1972 m. gimęs vyras. Jis išėjo pro prekybos centre esančias kasas, neužsimokėjęs už įvairias prekes, kurių vertė 327,87 eurų. Asmuo sulaikytas.


Klaipėdos apskrities policijoje – devyniolika naujokų

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 16 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretas papildė devyniolika jaunų policininkų. Dešimt naujųjų policijos pareigūnų tarnaus Patrulių rinktinėje, trys – Palangoje, po du – Kelių policijos tarnyboje ir Plungės r. policijos komisariate, po vieną – Kretingos ir Skuodo rajonų policijos komisariatuose.


Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Gegužės 10 dieną Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (toliau Palangos VMVT) (Vasario 16-osios g. 35a, Palanga) įvyko pasitarimas su Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau Klaipėdos AVMI) ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto vyriausiojo policijos komisariato (toliau...


Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) šiandien Elektroninio deklaravimo sistemoje (http://deklaravimas.vmi.lt) pateikė preliminariąsias gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas 1,6 mln. šalies gyventojų. Deklaruoti pajamas iki gegužės 4 dienos privalo tie gyventojai, kurie pernai vykdė individualią veiklą ar gavo kitų...


Miesto vadovams pristatytas būsimasis Klaipėdos apskrities PK viršininkas A. Motuzas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 02 03 | Rubrika: Miestas

Penktadienį Palangos savivaldybėje lankęsis ir su miesto vadovais susitikęs policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis merui Šarūnui Vaitkui pristatė būsimąjį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininką Alfonsą Motuzą, kuris šiuo metu minėtas pareigas einantį Benoną Ivanauską pakeis vasario 3 d.


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) kartu su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnais išaiškino prekybos čeburekais Palangoje organizatorius, tiekdavusius antisanitarinėmis sąlygomis keptus čeburekus ir galimai slėpusius iš prekybos pliažuose gautas pajamas.


Kovo 23 dieną Klaipėdos apskrities jūros šaulių sąjunga savo būstinėje Klaipėdoje šventė neeilinę sukaktį – šiemet sukako 90 metų nuo sąjungos įkūrimo. Iškilmėse dalyvavo ir Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-osios rinktinės Palangos šaulių 6-osios kuopos šauliai.


Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) įvyko konkursas Palangos policijos komisariato viršininko pareigoms užimti.


Savaitgalį susitiko Klaipėdos apskrities mėgėjai sportininkai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 08 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje įvyko III Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Klaipėdos apskrities varžybos, kurios pasižymėjo ir dalyvių, ir įvairių rungtynių gausa, tad azarto kurorte nepritrūko. Visi su entuziazmu siekė pakilti ant nugalėtojų pakylų. Viso varžybose dalyvavo 156 sporto mėgėjai, bandę savo jėgas įvairiose rungtyse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius