Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina atnaujina ambulatorines ir stacionarines paslaugas

"Palangos tilto" redakcija, 2021-02-01
Peržiūrėta
3581
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina atnaujina ambulatorines ir stacionarines paslaugas

Nuo vasario 1 dienos Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina savo veiklą, jame vėl bus teikiamos ambulatorinės konsultacijos ir stacionarinės paslaugos.

Planinės stacionarinės paslaugos bus teikiamos suderinus su skyriaus vedėju tel.: (8 460) 41262; 8687 95543.

Planinei stacionarinei pagalbai bus priimami tik neigiamą PGR tyrimą dėl COVID-19 turintys pacientai. Testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 val.

Ambulatorinių konsultacijų skyriuje pacientus konsultuos gydytojas kardiologas, Akių ligų, LOR, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, taip pat bus atliekamos echoskopijos.

Registruotis ambulatorinėms konsultacijoms galima sistemoje esveikata.lt arba telefonu (8 460) 41280.

Gydytojų konsultantų darbo grafikas:

LOR gydytojas – D. Krūgelytė – II, IV nuo 10 val.
Akių ligų gyd. – D. Paunksnienė – I, II nuo 8 val.
Gyd.kardiologas – prof. G. Žiliukas – I-IV nuo 10.30 val.
FMR gydytojas – I.Abelkienė – pagal sudarytą grafiką
Gyd.echoskopuotojas – S.Gaudėšius – pagal sudarytą grafiką.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Jūsų komentaras:

Virginija 2024-01-10 10:48 (IP: 162.158.103.209)
Nieko gero negaliu pasakyti apie šią slaugos ligoninę.Dar tokios nemačiau niekur.Gailėjausi kam čia atvežė mamą,ir reabilitacijos nepaskyrė. Jauna moteris,dar galėjo gyventi.O jau metai kaip nebėra jos.Lai lieka ant jų sąžinės...Kaip pasakė ten dirbanti pavaduojanti nieko čia baisaus,metus bus sunku vėliau praeis.Su pašaipa pridūrė jūs planavote,o dievas pasijuokė.Taip kad nežinau kas ten tokie dirba.Baisu net prisiminti.

Audrius Vaičekauskas 2021-07-24 18:26 ([email protected] / IP: 162.158.183.176)
Š.m. liepos men. mūsų dukrai kuriai buvo 2,5 m pakilo temperatura ir ji buvo be samones , paskambinus į greitaja pagalba buvo sureguota taip žaibiškai greitoji atlekė per pora min. ir nuvežti į palangos ligonine buvome apžiūrėti specialistu vos per pora min. Ačiū jiems labai labai

Taip pat skaitykite

Nuo šiol parduotuvių „Maxima“ lankytojai apsipirkti galės dar patogiau ir greičiau, o sutaupyti – daugiau.


Nuo vasario 1 dienos Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina savo veiklą, jame vėl bus teikiamos ambulatorinės konsultacijos ir stacionarinės paslaugos.  


Nors „kovido“ draudimų prismaugti, dalis Palangos viešbučių prieš didžiąsias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius metus – bando žarstyti žarijas ir įpūsti oro į užgesusį ar gerokai priblėsusį savo veiklos laužą. Kaip sakė „Palangos titui“ Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentė Ingrida Valaitienė, pirmadienį...


Klaipėdos jūrininkų ligoninė stabdo planinių ir ekstrinių paslaugų teikimą kai kuriuose Palangos departamento skyriuose. Toks sprendimas priimtas dviem departamento slaugytojoms patvirtinus COVID – 19 infekcijos tyrimų teigiamus rezultatus.


Nuo balandžio 27 d. biblioteka atnaujina veiklą. Kol kas vartotojams bus teikiama tik knygų grąžinimo ir išdavimo paslauga abonemente, vaikų literatūros skyriuje ir Šventosios bibliotekoje. Fondai dar nebus pilnai atverti, knygų pasirinkimas tik iš naujausių ir populiariausių leidinių lentynų.


Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente ir medikai, ir pacientai gali būti ramūs – nė vienam darbuotojui ar slaugomam pacientui COVID-19 nenustatyta.


Geradarystė ir pasišventimas labiau nelaimingiesiems – žodžiai, kurie apibūdina „Carito“, tarptautinės katalikiškos humanitarinės organizacijos, veiklą. Apie Palangos „Carito“ veiklą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos Švč. M. Marijos ėmimo į dangų parapijos „Caritas“ koordinatore Vilma Voriene.


Klaipėdos jūrininkų ligoninei Vakarų Lietuvoje patikėta daugiausiai atsakomybės gydant kraujagyslių ligas. Jau keleri metai čia veikia ūminių insultų bei infarktų gydymo centrai. Į pastarąjį nuo šių metų lapkričio pateks ne tik infarktą jau patyrę, bet ir „priešinfarktinės“ būklės pacientai iš visos Vakarų Lietuvos.  


Į redakciją paskambinusi palangiškė pasidžiaugė, jog nuo šiol palangiškiai, vykdami namo iš Klaipėdos jūrininkų ligoninės, nebeturės laukti nežinia kada atriedėsiančio autobuso – surašyti grafikai. „Iki šiol autobusų stotelėje prie Jūrininkų ligoninės buvo aišku tik tai, kada atvyks autobusai, vykstantys į Kretingą. O mums...


Europos Sąjungos remiamas didelis projektas „VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės paslaugų kokybės gerinimas modernizuojant ambulatorinės reabilitacijos, palaikomojo gydymo ir slaugos, priėmimo-skubios pagalbos bei dienos chirurgijos paslaugų infrastruktūrą“ planuojamas užbaigti jau šių metų gale.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius