Koronavirusas pakeis ir „Marriott“ planus Palangoje?

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-05-11
Peržiūrėta
7
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artimiausiu laiku „Marriott“ viešbučio Palangoje statybos neprasidės. Dar daugiau – koronavirusas jas, ko gero, atidės neribotam laikui. Apie tai „Palangos tiltui“ užsiminė aukšta „Marriott“ tinklo komunikacijos atstovė ir UAB „Vastint Lietuva“, projekto operatorės, direktorius Kęstutis Vedeckis.
Anot Helen Taylor, „Marriott“ tinklo Europoje komunikacijos direktorės, artimiausiu metu „Marriott“ neplanuoja pradėti viešbučio statybos Palangoje. Ji taip pat pripažino, kad koronaviruso pandemija yra didelis smūgis sveikatingumo ir apgyvendinimo paslaugų sektoriui, kuris gali pakoreguoti „Marriott“ plėtros planus visame pasaulyje.
Paklaustas, ar šiemet ruošiamasi pradėti statybas, Kęstutis Vedeckis, UAB “Vastint Lietuva” direktorius, “Palangos tiltui” sakė, kad ir toliau vyksta projekto koregavimo darbai bei rinkos apklausa dėl statybos kainų.
„Atsižvelgsime į visas aplinkybes, tame tarpe ir medžiagų prieinamumą, logistiką, statybinių kompanijų pajėgumus, globalią situaciją. Jei bus objektyviai įmanoma, sieksime projekto nenukelti,” – sake K. Vedeckis.
Apie 30 mln. eurų vertės projekto statybas buvo planuojama pradėti 2019 metų vasarą.
Anot K. Vedeckio, koronaviruso pandemija „visiškai“ sujaukė turizmo verslą, skrydžius, tad viešbučių operatoriai bei tarptautiniai ženklai be abejo yra paveikti.
„Mes esame susiję su tarptautinių ženklų „sveikata“ ir turime kartu su visu pasauliu sulaukti pandemijos pabaigos,“ – pabrėžė „Vastint Lietuva“ direktorius. „Kol kas projekte neatsisakome nieko,” – pridūrė jis.
“Vastint Lithuania” Vilniuje šiuo metu vysto 60,000 kv.m. biurų parką Business Garden Vilnius.
Praėjusių metų pabaigoje viešbučių Europoje valdytoja Olandijos kompanija „Belvar“ su „Vastint Lithuania“ susitarė dėl „Marriott“ tinklo viešbučio Palangoje valdymo paslaugų.
Kol kas dar neaišku, kiek žmonių bus įdarbinta Palangos „Marriott“ viešbutyje, bet preliminariai kalba eina apie 150.

 

 

 

Tačiau Savivaldybė sakė "Palangos tiltui", kad tikisi, jog statybos prasidės šiais metais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artimiausiu laiku „Marriott“ viešbučio Palangoje statybos neprasidės. Dar daugiau – koronavirusas jas, ko gero, atidės neribotam laikui. Apie tai „Palangos tiltui“ užsiminė aukšta „Marriott“ tinklo komunikacijos atstovė ir UAB „Vastint Lietuva“, projekto operatorės, direktorius Kęstutis Vedeckis.


Besitęsiantis karantinas pakoregavo ir Palangos kultūros ir jaunimo centro veiklos planus, suteikdamas ne tik naujas komunikavimo, pažinimo, kūrybos ir bendradarbiavimo galimybes, bet ir keldamas naujus iššūkius. Dabarties situacija pakeitė kultūros centro darbuotojų darbo aplinką, meno kolektyvų repeticijų procesus, renginių koncepcijas, bet tuo pačiu suteikė galimybes kurti ir...


Aukšta Marriott viešbučių tinklo komunikacijos atstovė Europoje "Palangos tiltui" neatmetė galimybės, kad koronaviruso pandemija pakoreguos Marriott plėtros planus, Palangoje - taip pat.


Palangos poliklinika jau dėliojasi planus, kaip ir kada galėtų atverti duris planiniams pacientams. Net ir tai padarius srautai bus kontroliuojami, ir jos dirbs dar ne visu pajėgumu. Poliklinikos planus dar turės įvertinti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. "Net ir po karantino iki pusės paslaugų bus teikiama tik nuotoliniu būdu," - "Palangos tiltui" sakė Palangos...


Ekstremali situacija šalyje pakoregavo Palangos konservatorių planus. Balandžio 3 dieną turėjęs įvykti visuotinis Palangos skyriaus konservatorių susirinkimas, kuriame turėjo būti apsvarstytas ir skyriaus kandidatų į Seimo rinkimus klausimas, dėl karantino buvo atidėtas neribotam laikui.


Kovo 31-ąją NVSC Palangos skyriuje gautas pranešimas apie nustatytą koronaviruso infekciją.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo paskyroje socialiniame tinkle Facebook informavo apie dar vieną susirgimo koronavirusu Palangoje atvejį.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Rugsėjį prasideda daug aktyvesnis metas, vėl grįžtama į darbus ar mokslus ir laisvo laiko lieka mažiau. Todėltechnologijų lyderė „Tele2“ siūlo jį taupyti ir apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, o čia įsigijusiems naujus planus – dovanoja papildomų duomenų.


Šventinio laikotarpio pradžią Palanga paskelbdavo J. Basanavičiaus gatvėje įžiebdama keliolika kalėdinių eglučių. Šiais metais jas pakeis jūriniais motyvais dekoruotos skulptūros. „Eglės mūsų miestą puošė dvejus metus, tad norėjosi naujovių“, – paaiškino Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Gintaras Sičiūnas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas