Kretingos rajono meras - konservatorius Juozas Mažeika

"Palangos tilto" informacija, 2015-03-16
Peržiūrėta
223
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kretingos rajono meras - konservatorius Juozas Mažeika

Sekmadienį įvykusiame antrajame rinkimų ture didesnių staigmenų nesulaukta: Vilniaus meru išrinktas Remigijus Šimašius, įveikęs Artūrą Zuoką, Kauno miesto meru- Visvaldas Matijošaitis, nugalėjęs konservatorių Andrių Kupčinską, Klaipėdos miesto meru tapo Vytautas Grubliauskas, laimėjęs prieš Agnę Bilotaitę. Kretingoje antrajame ture meru buvo išrinktas Juozas Mažeika, TS-LKD Kretingos rajono pirmininkas, vadovaujantis rajonui jau daugiau kaip šešis metus. Jis surinko 58.40 procento visų dalyvavusių balsavime rinkėjų balsų, jo oponentas, socialdemokratas Virginijus Domarkas gerokai atsiliko –surinko 39.86 procento. Kretingoje valdančiąją koaliciją ketina formuoti konservatoriai, liberalsąjūdiečiai, bet jiems dar teks ieškoti koalicijos partnerių.
„Nors atrodo, kad savivaldos rinkimai yra atitolę nuo nacionalinės politikos, bet kai užmeti akį į bendrą rezultatą, matyti, kad yra net tam tikrų geopolitinės situacijos pasekmių“, – merų rinkimų rezultatus komentavo politologė Ainė Ramonaitė.
Jos teigimu, antrasis turas išryškino, kokie politiniai vėjai pučia artėjant 2016-ųjų Seimo rinkimams.
Minėtos geopolitinės pasekmės, pasak VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) profesorės, yra paradoksalios.
Pasak politologės, jei liberalai išlaikys tą bangą, kurią dabar pagavo, tai gali turėti labai didelės įtakos visai partinei sistemai.
„Įdomu ir tai, kad ne tik Liberalų sąjūdis, bet ir Laisvės sąjunga (liberalai) laimėjo pakankamai daug merų postų antrame ture. Tas mane šiek tiek nustebino. Jeigu sudėtume vienų ir kitų balsus, tai atrodytų stulbinama pergalė – vis tiek jos abi kažkada išėjo iš vienos partijos“, – sakė VU TSPMI profesorė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Nuo birželio pradžios Plungės rajono poilicijos komisariatui vadovaujantis palangiškis Gintautas Pocevičius, kuris prieš tai dirbo Palangos ir Klaipėdos miestų policijos komisariatuose, palyginus ilgos kelionės kasdien į darbą nesibaido.


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Kas valdžioje pakeis konservatorius?  5

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2017 09 29 | Rubrika: Savaitės komentaras

Miesto tarybos kadencijai persiritus per viršukalnę link naujų savivaldos rinkimų riedame vis sparčiau. Psichologiškai dar kiek ramesnės bus tik šių metų pabaigtuvės, o jau nuo Naujųjų politikams galvą vis labiau spaus artėjanti 2019 metų pradžia, kada rinkiminė agitacija išeis į finišo tiesiąją.


Jau aštuntus metus žurnalas „Veidas“ renka geriausią miesto merą. Paskelbtas geriausių 2015 metų Lietuvos miestų ir rajonų merų trisdešimtukas, kuriame aštuntąją poziciją užima antrąją kadenciją Palangos miesto savivaldybei vadovaujantis Šarūnas Vaitkus, surinkęs 58,70 balų. Geriausiai tvarkosi Kaunas, o pasitempti reikėtų Kaišiadorims...


Moksleivišką futbolo sezoną Palangos senoji gimnazija praėjusią savaitę baigė turnyru „Pajūrio žemaitukai vienijamės”.


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


Kretingos rajono meras - konservatorius Juozas Mažeika

"Palangos tilto" informacija, 2015 03 16 | Rubrika: Aktualios naujienos

Sekmadienį įvykusiame antrajame rinkimų ture didesnių staigmenų nesulaukta: Vilniaus meru išrinktas Remigijus Šimašius, įveikęs Artūrą Zuoką, Kauno miesto meru- Visvaldas Matijošaitis, nugalėjęs konservatorių Andrių Kupčinską, Klaipėdos miesto meru tapo Vytautas Grubliauskas, laimėjęs prieš Agnę Bilotaitę. Kretingoje antrajame ture meru buvo išrinktas...


Bibliotekoje - Skuodo rajono kultūros diena

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 13 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo minima Skuodo rajono kultūros diena Palangoje, kuri tikriausiai suvirpino ne vieno skuodiškio, gyvenamąja vieta pasirinkusio kurortą, širdį.


Praėjusį ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Jame skyriaus nariai vienbalsiai rinkimų į savivaldybės Tarybą, vyksiančių 2011 metais, sąrašo lyderiu patvirtino skyriaus pirmininką Šarūną Vaitkų. Taip pat patvirtinta kandidatų į rinkimų sąrašą sudarymo tvarka bei išklausyta informacija apie šalies Seimo ir Vyriausybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius