Krikštynos pradinėje mokykloje

Palangos tiltas, 2015-10-01
Peržiūrėta
1626
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krikštynos pradinėje mokykloje

Palangos pradinėje mokykloje – vėl nauji mokslo metai. Pailgintos dienos grupėse „Kleveliai“ ir „Banga“ susirinko būrys naujokų. Jau keletą metų gyvuoja tradicija pakrikštyti naujai atėjusius mokinius į pailgintos dienos grupės tikruosius narius.
Rugsėjis mus lepino šiluma ir krikštynų dieną sportines užduotis galėjome atlikti lauke. Grupių mokytojos supažindino auklėtinius su projekto „Gamta – visų namai“ šių mokslo metų tema „Augintiniai“ ir būsimaisiais darbeliais.
Trečios klasės mokinė Viktorija skaitė pasižadėjimą, o visi dalyviai pritarė, kad bus draugiški, mandagūs, drausmingi ir globos gamtą.
Vyresniųjų klasių mokinių grupė „Banga“ globojo mažuosius draugus iš „Klevelių“ grupės ir visas užduotis atliko kartu. Mokiniams patiko linksmosios estafetės su obuoliais, o antrokui Deimantui labai patiko žaidimas „Trečias bėga“ ir žodžių dėlionė lankuose. Visi džiaugėsi direktorės pavaduotojos N. Sabaliauskienės vandens krikštu.
Dėkojame Domanto, Deimanto, Juliaus, Gusto, Viktorijos ir Dinaro tėveliams organizuojant šventę.

Audronė DZIMIDIENĖ
Nijolė BUKIENĖ
Palangos pradinės mokyklos pailgintos dienos grupės mokytojos

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos pradinėje mokykloje stengiamasi sukurti mokyklos erdves bei organizuoti ugdomąsias veiklas taip, kad mokiniai kuo daugiau galėtų įsitraukti į ugdymąsi patys, patirti bei išgyventi realią situaciją.


Rugsėjo-spalio mėnesiais Palangos pradinėje mokykloje vyko prevencinio projekto „Jausmų spalvos“ veiklos, kurias sumanė ir įgyvendino švietimo pagalbos specialistės psichologė Monika Kalinina ir socialinė pedagogė Josana Viržintienė.


Vasario 12 d. Palangos pradinėje mokykloje vyko tradicinis miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į jaukią, Laisvės paukščiais papuoštą mokyklos salę susirinko gausus būrys dalyvių, žiūrovų, atėjusių išgirsti ir įvertinti jaunuosius skaitovus, kurių būta net 26. Renginį pradėjo buvusios Palangos...


Spalio 9 d. rytą Palangos pradinės mokyklos mokiniai ir mokytojai pradėjo sveikais avižinės košės pusryčiais. Akcija skirta Pasaulinei košės dienai paminėti. Į ją įsijungė net 56 tūkstančiai Lietuvos pradinukų. Paskanavę kvapnios avižinės košės su persikais, obuoliais, miško uogomis, mokiniai susipažino su knygelės „Košės diena“ veikėjais...


Palangos pradinėje mokykloje – vėl nauji mokslo metai. Pailgintos dienos grupėse „Kleveliai“ ir „Banga“ susirinko būrys naujokų. Jau keletą metų gyvuoja tradicija pakrikštyti naujai atėjusius mokinius į pailgintos dienos grupės tikruosius narius.


Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje rudens spalvom ir vėsa išsipusčiusį lapkričio 9-osios penktadienį sveikino ir linksmino džiugi šventė – Pirmokų krikštynos.


Kada daugelis diskutuoja, kaip turėtų atrodyti prestižiniai – pagrindiniai Lietuvos valstybės kurortinės vasaros sostinės Palangos miesto vartai, galima atsakyti: jie jau 20 metų yra, tai – Pradinės mokyklos rūmai, kuriuos projektavo neeilinio talento architektas, šviesaus atminimo vyras Gintautas Likšas. Yra ir observatorijos bokštas, apie kurio naują...


Palangos mokyklose vasarą nutilus mokinių šurmuliui, mokinius pakeitė vyresni, taip pat triukšmą keliantys žmonės – darbininkai. Kiekviena mokykla skirtingai ruošiasi naujajam mokslo metų sezonui. Vieni perdažo koridorius, kiti klases, treti – kaip „Baltijos“ pagrindinė mokykla – visą mokyklą, vykdydama renovacijos darbus.


Pradinėje mokykloje paminėta Teatro savaitė

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 04 17 | Rubrika: Miestas

Visą besibaigiančią savaitę Palangos pradinėje mokykloje šurmuliavo itin pakiliai nusiteikę vaikai, mat buvo minima jau tradicine tapusi Teatro savaitė. Šiom dienom ypatingai pasireiškia ir vaikų, ir pedagogų kūrybiškumas. O ir dienos tampa kur kas linksmesnės, kai kiekvieną dieną laukia staigmena – naujas spektaklis.


Metai iš metų mokykla nebeįsivaizduojama be socialinio pedagogo, kuris padeda moksleiviams spręsti įvairias jiems iškilusias problemas, skatina teisingai elgtis, bando įgauti vaikų pasitikėjimą, kad jie nebijotų pasiguosti ir išsipasakoti. „Dažniausiai vaikai nepripažįsta, jog turi kažkokių problemų mokykloje, nemažai vaikų tiesiog gėdijasi pasakyti, jog iš jų tyčiojamasi ar šaipomasi....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius