Krūmuose Palangoje penktadienį rastas lavonas, jį aptikęs riedutininkas pribloštas: "Visi - tokie abejingi"

Palangos tiltas, 2020-07-26
Peržiūrėta
1327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krūmuose Palangoje penktadienį rastas lavonas, jį aptikęs riedutininkas pribloštas: "Visi - tokie abejingi"

Palangoje, Klaipėdos plente, krūmuose rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1967 metais gimusio vyro kūnas rastas penktadienio (liepos  24 d.) rytą – apie 7 valandą.

Kaip rašo dienraštis "Klaipėda", vyrą be gyvybės ženklų aptikęs riedutininkas buvo priblokštas aplinkinių abejingumo. Negyvėlis šalia gana aktyvios trasos gulėjo veikiausiai daugiau nei pusė paros ir niekas nepasidomėjo, kas jam yra. Policija jau informavo, kad penktadienio rytą, 7 val. 10 min., Palangoje, Klaipėdos plente esančiuose krūmuose, rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Pareigūnai skelbia, kad velionis buvo 1967 metų gimimo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tačiau galimas dalykas, tai nėra žmogžudystė, nes tyrimą atlieka Palangos policijos komisariatas, o ne sunkių nusikaltimų tyrimų pareigūnai. Tačiau situacija dar gali keistis nustačius tikslią jo mirties priežastį. Šis įvykis sulaukė rezonanso visuomenėje, nes žmogų radęs riedutininkas atvirai pasipiktino aplinkinių asmenų abejingumu.

„Šį rytą turėjau nemalonų atsitikimą. Riedant riedučiais link kapinių Klaipėdos plentu, krūmuose pastebėjau gulintį vyriškį. Vėliau GMP patikino kad jis miręs, užuojauta artimiesiems, bet labai nustebino eilinis praeivių šaltumas. Čia buvau apie 7 val. ryto ir šiuo taku prasilenkiu su tikrai nemažai bėgikų ir dviratininkų, bet nė vienas nesustojo net pažiūrėti, kaip žmogus laikosi. Vėliau paaiškėjo, kad jis galbūt visą naktį ten gulėjo. Žmonės, būkime supratingi, ištieskime pagalbos ranką, juk ir jums kažkada jos reikės. Būkime žmonėmis“, – rašė Evaldas savo feisbuko paskyroje.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje su šautine žaizda rastas vyras paguldytas į ligoninę

"Palangos tilto" informacija, 2021 11 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį, spalio 30 d., apie 11 val., Palangoje, Svarainių tak., namo kieme, rastas sužalotas vyras (gim. 1962 m.), kuris dėl šautinės žaizdos paguldytas į ligoninę, pranešė policija.


Trečiadienį, spalio 13 d. apie 8 val. Palangoje, Klaipėdos pl., po prekybos centro prekių iškrovimo-pakrovimo rampa, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50 metų amžiaus vyro kūnas be išorinių smurto žymių.


Pirmadienį, rugsėjo 13 d., Palangoje, paplūdimyje, rastas moters lavonas.


Palangoje pradėtas ikiteisminis tyrimas jauno vyro mirties priežasčiai nustatyti.


Balandžio 12 d., apie 18.21 val. Palangoje, Ligoninės g., miške, rastas mirusios 1953 m. gimusios moters kūnas. Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Trečiadienį (sausio 20 d.) prieš vidurdienį Palangoje, garaže, rastas mirusio vyro kūnas su prakirstu antakiu. Policijos departamento pranešime sakoma, kad negyvas vyras (g. 1970 m.) rastas apie 11 val. 45 min. Klaipėdos pl. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Policija informavo, kad pirmadienį, rugpjūčio 10 d., apie 17.33 val., Palangos paplūdimyje, ties Nemirseta, rastas, galimai, nuskendusio, 1993 m. gimusio vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, mirusiojo kūnas be smurto požymių


Palangoje, Klaipėdos plente, krūmuose rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1967 metais gimusio vyro kūnas rastas penktadienio (liepos 24 d.) rytą – apie 7 valandą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vėlyvą šeštadienio vakarą, apie 22.23 val. Palangoje, ties Klaipėdos plento ir Perkūno gatvės sankryža, kelkraštyje rastas 1946 m. gimusio P.S. kūnas. Įtariama, kad vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius