Kūčių vakarienė parapijos namuose ir švenčių pamaldų tvarkaraštis

Palangos tiltas, 2016-12-22
Peržiūrėta
843
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kūčių vakarienė parapijos namuose ir švenčių pamaldų tvarkaraštis

Kaip ir kasmet, parapijos Caritas ir kunigai kviečia vienišus tikinčiuosius, kurie neturi galimybės aplankyti savo artimųjų, arba jų artimieji negali grįžti namo, Kūčių vakarienei į parapijos namus gruodžio 24 d. 16.00 val.

Šventinių dienų pamaldųtvarka

Kūčių dieną Šv. Mišios aukojamos (12. 24)
8.00 val. – Kūčių ryto;
18.00 val. – Kūčių vakaro;
21.00 val. – Kalėdų nakties;

Kalėdų pirmą dieną (12. 25)
8.00 val. – Kalėdų ryto;
10.00 val.. – Kalėdų ryto;
12.00 val. – Kalėdų dienos;
18.00 val. – Kalėdų vakaro.

Kalėdų antrą dieną (12. 26)
8.00, 10.00, 12.00, 18.00 valandomis.

Naujųjų metų išvakarės (12. 31)
Padėkos už praėjusius metus Šv. Mišios - 18.00 val.

Švč. Mergelė Marija, Dievo Gimdytoja(2016 m. sausio 1 d.)
8.00, 10.00, 12.00 ir 18.00 valandomis.

Dėmesio! Kalėdų švenčių dienomis Šv. Mišios bus aukojamos tikinčiųjų intencijomis už jų artimuosius.

Kalėdinis koncertas
Gruodžio 26 d. 13.00 val. bažnyčioje vyks Palangos miesto pučiamųjų orkestro ir Palangos kamerinio choro kalėdinės muzikos koncertas.

Šv. Šeimos šventė
Šv. Šeimos sekmadienį, sausio 1 d., 12.00 val. Šv. Mišias aukos ir homiliją sakys kun. Sigitas Žilys. Poros, gyvenančios katalikiškoje santuokoje, galės atnaujinti Santuokos sakramento malonę. Savo maldavimus bus galima užrašyti bažnyčios gale arba prie Marijos altoriaus paruoštuose lapeliuose. Bus laiminamos šeimos ar gyvenantys poroje.


Daugiauinformacijos
www.palangosparapija.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienio, rugsėjo 8 d., vakarą būrys žinomų veidų rinkosi į jaukią rudenišką vakarienę Palangoje naujai duris atvėrusiame restobare „Meat busters“. Atnaujintą meniu, nuo šiol visus metus veiksiančiame restorane – ne tik mėsainiai, bet ir kiti įvairių skonių patiekalai. 


Religijotyros žinovas, apžvalgininkas, didelio tikėjimo palangiškis Tomas Viluckas įsitikinęs – šis sunkus laikas mus daug ko išmokys. Su sunkia negalia daugelį metų gyvenantis vyras dalijasi savo įžvalgomis, kaip lengviau įveikti pandemijos sukeliamus sunkumus ir ką daryti, kad ir šios dienos teiktų džiaugsmą. Jis neslepia, kad pandemija yra didelis...


Kiekvieną advento sekmadienį Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos bažnyčios gale Caritas savanoriai lauks jūsų su akcijos "Gerumas mus vienija" žvakutėmis, kurių galėsite įsigyti už auką. Susitinkame sekmadienį prieš ir po 8val, 10 val. , 12 val. ir 18 val. Šv. Mišias.


Daugelio palangiškių simpatijas Dievo skleidžiama meile užkariavęs Marius Venskus palieka Palangą. Telšių vyskupijos vyskupo Kęstučio Kėvalo sprendimu Palangos parapijos klebonasatleidžiamas iš pareigų ir skiriamas į Tauragę. „Su mielu noru priimu tokį vyskupo sprendimą. Jis man paskambino ir paklausė: „Ar gali eiti?“ Atsakiau, kad taip, nes...


Visiems gerai žinomas Lietuvos virtuvės šefas, neretai dar vadinamas skonio detektyvu, RuslanBolgov praėjusį šeštadienį pakvietė į išskirtinai restoranui „Gradiali“ kurtą rudens – žiemos valgiaraščio pristatymą „Fallwinter“.


Kaip ir kasmet, parapijos Caritas ir kunigai kviečia vienišus tikinčiuosius, kurie neturi galimybės aplankyti savo artimųjų, arba jų artimieji negali grįžti namo, Kūčių vakarienei į parapijos namus gruodžio 24 d. 16.00 val.


Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...


„Keiskimės kartu, būkime aktyvūs, kurkime parapijos bendruomenę ir tradicijas: juk parapija – jūsų, palangiškiai, o ne Mariaus, Jono ar Antano, juolab, kad nei vienas klebonas negyvens čia amžinai. Nors, tiesą sakant, kai kur nors nuvykstu ir pasakoju apie Palangą, neretai išsprūsta: „Mano parapija“, – prie tradicinio antradieninio puodelio...


Didžiausių metų švenčių laukimo pradžią Palanga paskelbė įžiebdama ne vieną šventinę eglę miesto centre, o net keliolika kalėdinių eglučių kurorto šerdyje – J. Basanavičiaus gatvėje.


Artėjančių švenčių priešas – sniegas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 06 | Rubrika: Miestas

Ateinantį ilgąjį savaitgalį Palanga įsisuks į švenčių maratoną. Šiemet taip sutapo, jog vyks tradicinė „Stintų švente“, bus minima įsimylėjėlių Šv. Valentino diena, Valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-oji, Užgavėnės bei visuotinėmis maudynėmis jūroje „Palangos ruoniai – 2010“ savo judėjimo dvidešimtmetį paminės sveikuoliai. Kad planuojami renginiai įvyktų sklandžiai, pastarosiomis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius